Zavrieť

Porady

z RD do práce, ked skončila počas MD zmluva??

Momentálne som na RD, počas materskej mi skončila zmluva so zamestnávateľom,do nedávna mi vyvolával, kedy sa vrátim, že ma potrebujú. Teraz potrebujem ist do práce a nekomunikuje so mnou.Mám si hľadať novú prácu? Prečo je taký problém zamestnať ženu, ked má dieťa? Výhovorkami, že dieťa býva často choré, prípadne, žena kôli dieťaťu potrebuje sviatky byť doma sa predsa dajú riešiť....Som z toho nešťastná
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

    JAJA11
    velika1 Pozri príspevok
    Momentálne som na RD, počas materskej mi skončila zmluva so zamestnávateľom,do nedávna mi vyvolával, kedy sa vrátim, že ma potrebujú. Teraz potrebujem ist do práce a nekomunikuje so mnou.Mám si hľadať novú prácu? Prečo je taký problém zamestnať ženu, ked má dieťa? Výhovorkami, že dieťa býva často choré, prípadne, žena kôli dieťaťu potrebuje sviatky byť doma sa predsa dajú riešiť....Som z toho nešťastná
    Je to veľmi zlé, keď človek nemôže zohnať prácu. Ale v dnešnej dobe má takýto problém veľa ľudí, nielen ženy starajúce sa o malé deti . Zamestnávateľ ak má možnosť rozhodnúť sa medzi dvomi zamestnancami a jedna z nich je matka s malým dieťaťom, tak si väčšinou vyberie tú bez malých detí.... Lenže je to pochopiteľné, jednoducho takáto žena s väčšou pravdepodobnosťou môže vypadnúť z pracovného procesu a to má zas problém zamestnávateľ.
    Držím palce, aby sa vám podarilo nájsť zamestnanie čo najskôr

    z RD do práce, ked skončila počas MD zmluva??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.