Zavrieť

Porady

fiškálny modul v MRP DOS

Prosím o rýchlu radu. Pri dennej uzávierke pokladne, mi vždy na bločku vypísalo por.č.bločku a boli tam samozrejme načítané a spočítané všetky predchádzajúce tržby. do 7.2. to tak aj bolo, ale 8.2. mi vyliezla denná uzávierka s poradovým číslom 0 a tržby nasčítané neboli, ale bola tam len tržba z toho dňa. Odvtedy mi vždy vytlačí uzávierku 0 a tržba len z toho dňa.
Prosím Vás stretol sa s takýmto niečím niekto?
Som z toho na nervy, lebo mám hrôzu ak nám ten fiš. modul odišiel. Čo teraz s s tým. ( Mohol by to byť dôsledok toho, že som zabudla vytlačiť mesačnú uzávierku? Ale do 7.2. sa nič nedialo).
A ozaj dá sa nejako zachrániť situácia keď nemám vytlačenú mesačnú uzávierku?( Nasčítať jednotlivé tržby, ako popoluška? Alebo sklučka na krk?)
Ďakujem všetkým múdrym a šikovným.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Nasčítať jednotlivé tržby - tvoja jediná možnosť, a zavolať si servisného technika, nech opraví čo s dá, a dúfať, aby ten modul prežil aj ďalšie chvíle pri Tebe. A slučku nepotrebuješ.

    fiškálny modul v MRP DOS

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.