Zavrieť

Porady

Garazovy vypredaj

Dobry den,

dlhsiu dobu som rozmyslala. Mam doma neskutocne mnozstvo oblecenia a topanok a potrebujem sa toho zbavit, ale nechcem to vyhodit, lebo su to kvalitne kusky, ktore som mala mozno raz maximalne dvakrat na sebe. Chcela by som sa opytat, cio sa da aj u nas na SR realizovat nieco take, ako je zname v amerike: Garage sale, teda garazovy vypredaj. Ak ano, co je vsetko k tomu potrebne. Je potrebne nejake povolenie? Musi sa odvadzat dan? Alebo ako to je? Chcela by som si prenajat miestnost v skole, uz to mam aj vybavene. Trvalo by to iba jeden den. Dakujem vam za kazdu vasu radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nomat je offline (nepripojený) nomat

    nomat
    Mrzí ma, že neviem poradiť ohľadom legislatívy. avšak myslím si že na konzervatívnom Slovensku a v dosahu ľudí, ktorí ťa poznajú, to moc šance na úspech mať nebude. Cez internetový inzertný portál budeš podľa mňa úspešnejšia. Neviem si predstaviť, že si niekto od teba z rovnakej dediny alebo sídliska kúpi tvoje oblečenie. Bola som v USA, tam to fungovalo pekne, ale boli to veeeľmi symbolické ceny....

    marushqa je offline (nepripojený) marushqa

    marushqa
    TAK ja nie len z mojho sidliska, ale z celeho mesta. Kosice su dost velke, a dobry marketing urobi vela, ja ked som pozerala ceny v second handoch tak za taku istu sumu by som aj ja popredavala a omnoho kvalitnejsie a krajsie. Priemerna cena by bola okolo 5 euro. Len skoda ze tu legislativu nepoznam, ci vobec je nieco take mozne u nas na SR

    marushqa je offline (nepripojený) marushqa

    marushqa
    ja mam totiz vecicky, ktore som mala raz maximalne dva krat na sebe, su ako nove, znacky ako New Yorker, Tally Weijl, vela veci znackovych zo zahranicia. A ja len nakupujem nakupujem lebo sa mi meni styl obliekania casto a teaz mam uz plne skrine a fakt je to uz neznesitelne a co sa tyka internetovych inzertnych portalov tak velky uspech to nema. Za dva mesiace som predala asi 6 veci

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.