Zavrieť

Porady

MoreZliav = zlavy.darky@centrum.sk * NEODPORÚČAM

Dňa 08.06.2012 som na zlavy.darky@centrum.sk, poslala zakúpený kupón s tým, že 10.06.2012 mi odpísali, že do 7 dní mi tovar pošlú poštou. 22.06.2012 som sa mailom na nich znova obrátila, či mi tovar už poslali, nakoľko mi ešte nič neprišlo. 24.06.2012 mi odpísali, že áno a mám sa informovať na pošte, aby sa im balíček nevrátil späť. Na pošte som sa informovať bola, na moje meno tam nič nebolo. Preto som ich 25.06.2012 žiadala o podacie číslo. 27.06.2012 znova s tým, že sa obrátim na ŠOI a Políciu SR. 06.07.2012 po stálej urgencii a ich neochote som podala podnet na ŠOI. Ozvali sa mi z MoreZliav, že kontaktovali partnera, aby mi poslali podacie číslo, ak nie, tak mi vrátia peniaze o ktoré som žiadala, keďže som mailom odstúpila od zmluvy, nakoľko nesplnili podmienky. Do dnešného dňa ich nemám.Poraďte, ako prísť k svojím peniazom? Už som podala aj trestné oznámenie....
jjanaa37 Mám taký istý problém. Cez morezliav som si v novembri objednala a zaplatila deku, ktorú ponúkali zlavy.darky. Niekoľkokrát som písala na obidve strany a nič. Najprv aspoň odpovedali, ale už sa ani nenamáhajú. A s tou poštou to skúšali na mňa tiež.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    že som tak smelá, o akú veľkú sumu išlo?
    Pretože si myslím, že si na to išla nejako zhurta...

    Mini123 je offline (nepripojený) Mini123

    Mini123
    Ja mám presne tú istú skúsenosť, dňa 31.5.2012 som posielala na zlavy.darky@centrum.sk, objednávku na základe uhradených kupónov, s tým že mi daný tovar doposiaľ neprišiel, priamo som sa u nich informovala a tvrdili mi ešte 22. júna, že bol tovar v poriadku odoslaný a však tovar nikde, tak som písala na MoreZliav, že kontaktujú v tejto veci svojho obchodného partnera a doposiaľ som nedostala odpoveď ani z MoreZliav. Predsa len dva mesiace sú už trošku dlhá doba.

    jjanaa37 je offline (nepripojený) jjanaa37

    jjanaa37
    Ako tak čítam, tak vidím, že nie som sama. V 11/2012 som si cez morezliav objednala a zaplatila deku, ktorú som do dnešného dňa neobdržala. Tovar ponúkali zlavy.darky.sk. Písala som na obidve strany, ale riešenie žiadne. Najprv sa aspoň unúvali odpovedať, ale aj to ich už prešlo. A s tou poštou to na mňa skúšali tiež - úplne rovnaký model. Asi ináč ako vyhrážkou políciou a ŠOI to nepôjde. Nejde už o peniaze, ale o princíp. Predsa im tieto podfuky a zámerne klamanie nemôže prejsť.

    MoreZliav = zlavy.darky@centrum.sk * NEODPORÚČAM

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.