Zavrieť

Porady

Pomoc zvieratám

študentka
Za 60 minút končí možnosť zakúpenia kupónu a ešte je potrebných 437 kupónov
http://www.bratizlava.sk/zlava/1-ton...mbolicke-1/527

Usporiadat
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

OZ ZATÚLANÝ CHLPÁČIK - psia nádej: Krutosť ľudí nemá hraníc!

Krutosť ľudí nemá hraníc!
Tak takto dnes našla Pullyho jedna pani pri Vavrišove. Priviazaný na špagáte, dĺžka na "voľný" pohyb ledva 15cm, pri potoku bez šance napiť sa z neho... Čo bolo cieľom ľudí, ktorí ho sem priviazali? Aby ho niekto našiel a kým sa tak stane, aby sa mohol napiť??? Alebo aby ho nik nenašiel a čakal na smrť??? Čakal, kým sa zdvihne hladina vody a on nebude mať šancu??? Ťažko hľadať odpovede. Mladučký psík, totálne zanedbaná srsť, chuchvalce, zakryté oči... no proste hrôza... veď posúďte sami... Psík je dočasne u nás. začali sme ho strihať, no je to na dlhšie... Zajtra pokračujeme. Prosím, nevie mu niekto pomôcť a poskytnúť kvalitný domov?




0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Llívia Pozri príspevok
Nebolo by lepšie všetky príspevky týkajúce sa adopcie psov presunúť do druhej témy (Psia duša) a túto nechať na inú pomoc psom, ako napr. aukcie, zbierky na liečbu, súťaže, kde treba klikať atď.?

Dav
1 Week Ago #40280 Napísala som zakladateľke témy a počkám na jej názor


A ten je?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Molly hlada domov

maltezak, sucka, nar. cca koniec roka 2011, kastrovana, mila. Najdena bola spolu s dlasimi 5 timi, v strasnom stave, zrejme mnozitelom.

0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Prešovskí havkáči


Nákupom krásnych, originálnych výrobkov podporíte psíkov v karanténe Prešov. Apríl sa chýli ku koncu, môžete kupovať a zároveň pomáhať ešte 5 dní Z každého nákupu ide 1 euro havkáčom ďakujeme
Hodinky - náhrdelník s 2 rôznymi hlavičkami vyrobené podľa fotografie...

Cena: 22,-
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1


0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

FAY, FLORA, FENJASobota ráno 7.30 hod. Po otvorení balíka sme z neho vybrali 3 pridusené šteniatka!!! Geniálny nápad - takto dôkladne ich zabaliť! Keby sme prišli až o 10.00 hod., už by nežili. Tri sučky, vek 4-5 týždňov, obsypané blchami-na fotke blšky len z jedného psíka!, chudokrvné, podvyživené, dehydrované. Vážia 75 dkg, 80 dkg a 85 dkg.
Od: Útulok Komárno
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Prosím držte nášmu Selimi (útulok Tuláčik v Brezne) všetky palce. Dnes mu zistili displaziu na zadnej nohe a nejaké výrastky, ktoré mu tlačia na miechu. čakáme s obavami na vyjadrenie veterinárov, či sa to bude dať operovať. Ak áno, tak operácia bude veľmi nákladná a bude sa robiť niekde na klinike. A tiež či nato budeme mať financie.
Ráno utekám do útulku aby som sa s ním potešila a hlavne mu nejako zmiernila bolesti, ktoré sú asi veľké.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Darujeme najdenu fenku ku ktorej sa majitel neprihlasil Pravde podobne ide o rasu irskeho setera.Je ockovana proti chorobam.
Fenku sme nasli v ubohom stave podvyzivenu uplne schudnutu. Teraz uz je v dobrej kondicii. Ma priblizne rok. Ma rada zahradu ale vyzera ze ju mali v byte. Ak sa najde dobra dusa co sa dokaze o nu postarat prosim ozvyte sa. My si ju nemozeme nechat z dovodu ze mame doma uz 3 psikov. Je zvyknuta na macky a ostatne zvieratka. Je velmi pritulna... Ma zakladny vycvik...0907967331,Prešov
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


Psí azyl Naděje
Tato stránka se mi líbí · Včera ·







Pudlíček - odebrán původním majitelům, zvyklý v bytě, je čistotný, mazlivý. Hledá nový domov, pobyt v kotci mu nesvědčí - není zvyklý být venku 24h denně.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Občianske združenie Pes sympaták v spolupráci so spoločnosťou Milky Dog, s.r.o.

Vás pozývajú
na festival psej radosti

8. ročník súťaže PES SYMPAŤÁK 2013
26. máj 2013

Moderuje: Richard VRABLEC a Matúš KRNČOK
Video: Michal KYSELÝ
Fotí: Ivan KRÍŽ
Hosť: speváčka BAŠKA

Vážení majitelia a milovníci psov,
v spolupráci so spoločnosťou Milki Dog, s.r.o. pre Vás po minuloročných úspechoch pripravili festival psej radosti Pes Sympaták 2013.
Súťaž o PSA SYMPAŤÁKA bude prebiehať pre psíčkarov odvšadiaľ.

VIII. ročník PES SYMPAŤÁK 2013 sa uskutoční dňa 26. mája 2013, v areáli bufetu Vyza, križovatka ciest od Rusoviec a Petržalky k Jarovskému ramenu v Bratislave (pri hausbotoch). Bufety sa nachadzaju na znamej hradze pre korculiarov. Bufety su viditelne po lavej strany od hlavnej cesty smer Rusovce. Parkovanie mozne z autom.

Predbežný program podujatia:
10:00 12:00 otvorenie, príhovor, prezentácia psov, predstavenie Rope skiping – netradičné skákanie cez netradičné švihadlo
Od 12:00 disciplína Dieťa a pes a súťaž Pes sympaťák

Počas súťaže budú prebiehať: v bodoch
Ukážky služobnej kynológie Prezídium PZ SR – odbor kynológie a hipológie
Psy a legislatíva – prof. MVDr. JUDr. Bugarský, PhD.
Prezentácia – Rudolf Desenský, psychológ psov
Prezentácia – Pavel Toman, akupunktúra psov
Prezentácia – psia škôlka Helly Kratochvílovej, handling
Predaj chovateľských potrieb Adelina
Prezentácia športovej kynológie – Bratislavská kynologická záchranárska brigáda
Ukážky z psieho salónu Comfort
Predaj super prémiového fínskeho krmiva pre psy a mačky *Nero gold*
Prezentácia – Malokarpatský dogtrekking
Prezentácia Petworld kremácia zvierat
Prezentácia útulkov – ZOPZ
Bezplatné konzultácie s našim veterinárnym garantom súťaže MVDr. Vladimírom Pagáčom

Disciplíny:
Dieťa a pes: určené pre deti do 15 rokov
Triedy sympaťákov:
1. trieda puppy od 6 – 9 mesiacov
2. trieda junior od 9 – 24 mesiacov
3. trieda otvorená od 1 – 7 rokov
4. trieda veteránov od 8 rokov

Podmienky súťaže:
Do súťaže možno prihlásiť každého psa bez obmedzenia, s platnou registračnou známkou.
Každý pes musí mať veterinárny preukaz s platnými očkovaniami proti besnote, psinke, parvoviróze, minimálne 21 dní a maximálne 1 rok pred súťažou.

Účastníci hlasovania
Všetci prítomní môžu dať svoj hlas pre každú triedu s číslom svojho vybraného sympaťáka. Na tento účel je pripravená krabica pre každú triedu, disciplínu, s označením „hlasovanie“.

Kritéria súťaže, disciplíny a výhry
Hodnotiť sa bude všetko, čím vás zaujme psík alebo fenka, čo je pre vás zaujímavé a hlavne sympatické. Víťazi – sympaťáci – budú odmenení vecnými cenami a bonus pre všetkých súťažiacich – malá vecná pozornosť.
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

VYSLOUŽILÁ VODÍCÍ FENKA ZUZANKA !!
Zuzanka byla očima, pro svou nevidomou paní,
jenže problém nastal, žádné lhaní.
Na rovinu bez okolků padlo rozhodnutí,
že Zuzanku to na močení nutí
a tak musí pryč a nahradí ji nová fenka,
tady nepomůže ani plenka.
Majitelka nevidí, nezvládne tu péči,
i když je to řešitelné a dá se to léčit.
Zuzanka je labradorka milá,
smutná fenka vysloužilá.
Nyní ona potřebuje pomoc na oplátku,
člověka, co vezme si ji na zahrádku.
Oddaně sloužila, tak ji vycvičili lidé,
když není už vhodná, tak co ji zbyde ?
O paničku přijde, kterou miluje,
ta už jiné fence lásku slibuje.
Situace nelehká snad i pro paničku,
krásné chvíle společné jsou jen na chviličku.
V květnu Zuzka musí odejít,
co si ale počít má ? Kam jít ?
Snad naděje ji ještě zbývá maličká,
podívej na ta její smutná očička.
Její duše zemře, jestli nehodíš ji vestu záchranou,
oči plné slz a smutku zůstanou.........

Pomáhám najít nový domov pro vysloužilou vodící fenku pro nevidomé. Je to černá labradorka stará 8 let, je zdravá a dosud své majitelce slouží. Bohužel se u ní při vstávání občas v poslední době stává, že jí unikne drobet moči. Je naučená signalizovat, pokud cítí potřebu venčení - o tomhle asi ani neví. Majitelka s ní žije sama a jako nevidomá takové situace jen velmi obtížně řeší (když si do toho šlápne - pro ni velmi nepříjemné).
Ke konci května dostane nového vodícího psa a Zuzanka musí pryč. Péči o dva psy by paní nezvládla. Občasnou inkontinenci zatím nijak léky neřešila (jde to) možná by to vyřešilo častější venčení, volný přístup na zahradu....
Doposud jsem žila v iluzi, že takový pes u svého pána dožívá nebo se o něj či o jeho umístění postará organizace, která ho vycvičila. Podrobnosti neznám, jen chci pomoci fence, která celý svůj život sloužila a teď jsou pro ni jen 3 možnosti : umístění, útulek, injekce.
Prosím, pokud víte o někom, kdo by chtěl klidného a perfektně vycvičeného kamaráda na několik příštích let a počítal by s léčbou nastupující inkontinence, napište na e-mail denbery@seznam.cz a já zprostředkuji kontakt s majitelkou. M.P.


0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Prešovskí havkáči
Všetci sú už kastrovaní, v dočaskách čakajú na milujúci domov. Pomôžte im splniť si svoj sen aspoň zdieľaním. Kto má možnosť, tlačte, lepte, inzerujte (prepošleme originál)

0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Vďaka vám sa handmade by CuteArt za mesiac apríl podarilo vyzbierať 17,- € pre Prešovských havkáčov
Teraz začali s novým spôsobom zbierky, kde si každý zákazník môže vybrať, ktorej organizácii chce prispieť. Do objednávky preto nezabudnúť dopísať, komu chcete pomôcť. Stále platí 1 výrobok = 1 €


Figúrky - krátkosrsté - vyrobené podľa fotografie...

...do auta - na spätné zrkadlo, do kvetináča....na rastlinku na poličku...kam len chcete...

Na objednávku...pošlite fotku psíka a môže vyzerať tak, ako ten váš...

Veľkosť: veľkosť od 4,5 x 7,5 cm



Cena: 20,- €
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Úvodní fotky
Bony a Dony, dvaja uzasni psikovia, ktori budu o 14 dni utrateni! (od 13.5. za 14 dni, t.j. 28.5.!!!)
Potrebujeme pre nich urgentne docasnu opateru, najlepsie novy domov.
Kontaktujte nas na:
psy.pomoc@gmail.com, alebo 0948 288 899
Od: Pomoc psíkom z KS Pezinok

0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Prešovskí havkáči


coskoro bude v Done na Levočskej kde budete môcť do nej prispieť aj vy
Pokladnička pre Prešovských havkáčov
Čoskoro bude v Done na Levočskej kde budete môcť do nej prispieť aj vy
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Rožňava je zúfalá
Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Rožňave ,nesúhlasí s prevádzkou novozriadeného útulku , Podnetom k tomuto rozhodnutiu bola sťažnosť obyvateľov miestnej časti Rožňava Baňa,OZ Zivot je pes musí do 30.6.2013 vyprázdniť priestory doterajšieho útulku..Preto OZ Zivot je pes Rožňava prosí všetkých ktorí by mohli pomôcť aspon DO pre psikov a šteniatka ....dopravu kamkoľvek zabezpečíme,je nemysliteľné aby sme tak v krátkom čase dokazali všetko zvládnuť....zatiaľ ešte nie sú vyčlenené ani nové priestory na nový útulok...nevieme čo s cca 36 psíkami a pár šteniatkami. Preto sa obraciame ešte raz na Vás s prosbou POMOZTE NASIM CHLPACOM.....v prípade pomoci volajte non -stop....ZUZKA 0421 918415944
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


Andělé - poslové Lásky
Tato stránka se mi líbí · Před 36 minutami






Tak tohle je krásné vyznání:
Důvod, proč jsem rozhodl pomáhat zvířatům je to, že se příliš mnoho lidí rozhodlo ublížit jim.

A já děkuji z celého srdce všem, kteří chrání zvířata a milují je. S láskou se obracím na všechny anděly, aby žehnali všem poslům světla chránící zvířata a... aby nás bylo stále více.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Tento krásny psík si vytrpel za posledných pár dní veľmi veľa...pred pár dňami som išla neskoro večer po meste autom a Jimminko behal po strede ceste, pribrzdila som, aby som lepšie videla, čo to tam behá. Najprv som si myslela, že psík si len „odskočil“ z neďalekého sídliska, tak som zastala a čakala, či psík nepôjde domov. Takto som tam bola pol hodiny a čakala, psík chodil z chodníka na cestu, z cesty na trávu a takto sa tam potuloval. Po pol hodiny som usúdila, že Jimminko sa vrátiť asi nevie a srdce mi nedalo ho tam nechať, zaparkovala sa ku supermarketu a išla po ňho, a vtedy som zistila, že Jimmy je slepý... =( Keď som bola ticho, tak prešiel bez problémov tesne okolo mňa, ale akonáhle som prehovorila, tak sa otočil a išiel druhým smerom. Narážal do obrubníkov, za každým spadol...2 hodiny som sa snažila s kamarátom ho odchytiť, no nešlo to, hrýzol na všetky strany, pretože mal strach samozrejme. Bola to hrozná noc, pretože psík bol na hlavnej ceste a behal hore- dole, alebo si sadol do stredu a sedel. Autá trúbili, brzdili, momentmi som ani nedýchala. Obvolali sme políciu, známych, no nikto nebol schopný v takúto nočnú hodinu pomôcť...museli sme odísť s tým, že prídeme hneď ráno. Na druhý deň sme ho boli 3 krát hľadať, no márne, psík nikde. Bála som sa, že Jimmy došiel až do cigánskej osady...Na ďalší deň skoro ráno mi volala Stanka z SOS psíky, že Jimmy je v karanténe, spadol do šachty a nejaký zlatý pán zavolal na políciu. SUPER! Bola som šťastná, prešťastná, konečne! =) No netešili sme sa dlho...psík do ďalšieho dňa zmizol...nechápali sme ako sa to mohlo stať, z koterca sa síce dostať mohol, lebo bol pokazený, ale ako by sa dostal z areálu? Prešli sme centimeter po centimetri a nikde ani diera, ani podhrabané, nič! Hľadali sme ho dva dni, no Jimmy nikde, vonku horúco, psík bez vody, bez jedla, slepý...Na tretí deň sme ho našli, prešiel asi 2-3 kilometre, ležal na poli a už len čakal, čo s ním bude... =( Bol to hrozný pohľad, keďže predtým bol plný života, napriek hendikepu...vôbec sa nebránil, len ležal na kraji poľa. Ihneď sme ho vzali a zistili, že Jimminko kríva. Stanka z SOS psíky utekala na veterinu a záver bol, že Jimminko ma roztrhané väzy v zadnej labke, predná labka roztrhaná, vyčerpaný, dehydrovaný...V pondelok bol Jimminko na operácií, bolo to hrozne, pretože keď sme tam prišli, celý sa triasol, hrozne sa bál, hrýzol okolo seba, lebo nevedel, čo sa deje, nemohli sme ho dostať ani do ordinácie, plakal, tak hrozne plakal, lebo sa zapieral aj s tou nefunkčnou labkou...ešte teraz ma bolí srdce a mám slzy na kraji, keď si na to spomeniem. Pánovi doktorovi sa nejako podarilo mu pichnúť uspávačku a čakali sme kým zaspí, Jimminko sa pritlačil ku mne a pomaly zaspával...Chvála bohu operácia dopadla veľmi dobre, labku ešte bude môcť po zahojení používať, no Jimminko v koterci trpí, má golier, boľavú labku a ešte je aj slepučký a musí byť v koterci, predstavte si ako sa má slepý psík z golierom napiť vôbec vody? Veď on len naráža a podľa toho vie, že kde sa čo nachádza...Veľmi prosím o dočasku, potrebuje kľud, ale hlavne, aby na ňho niekto dohliadol, lebo sa už nemôže stať, že sa stratí alebo utečie. Potrebuje len kúsok miesta a opateru. Ak by sa niekomu Jimminko zapáčil a chcel by si ho adoptovať, tak to by bol ten najšťastnejší koniec, aký si viem predstaviť. Taktiež ak chcete prispieť Stanke na preplatenie operácie, tak kontaktujte SOS psíky, operácia stála 260 eur...alebo akokoľvek inak, či už nejakým dobrým krmivom, granulkami, konzervami. A hlavne prosím zdieľajte, nech aj Jimminko nájde šťastie napriek svojmu hendikepu.
ĎAKUJEME!

OZ SOS PSIKY - č.ú 2994491756 0200 IBAN SK4002000000002994491756
SWIFT SUBASKBX
PAYPAL sospsiky@gmail.com
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


Zatulané Psíky Šaľa
Tato stránka se mi líbí · Před 3 hodinami






!!!SÚRNE!!!

HĽADÁME DOČASNÚ OPATERU ASI PRE 3-MESAČNÉ ŠTENIATKO (PSÍK) - ŽIJE V PODMIENKACH AKO VIDÍTE NA FOTKE, VÄČŠINU DŇA ZAVRETÝ V MIESTNOSTI.


kontakt: 0907 973 463, 0917 510 134, zatulanepsikysala@gmail.com
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

[QUOTE="verkaz"]
Zatulané Psíky Šaľa
Tato stránka se mi líbí · Před 3 hodinami






!!!SÚRNE!!!

HĽADÁME DOČASNÚ OPATERU ASI PRE 3-MESAČNÉ ŠTENIATKO (PSÍK) - ŽIJE V PODMIENKACH AKO VIDÍTE NA FOTKE, VÄČŠINU DŇA ZAVRETÝ V MIESTNOSTI.


kontakt: 0907 973 463, 0917 510 134, zatulanepsikysala@gmail.com
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať