Zavrieť

Porady

Pomoc zvieratám

študentka
Za 60 minút končí možnosť zakúpenia kupónu a ešte je potrebných 437 kupónov
http://www.bratizlava.sk/zlava/1-ton...mbolicke-1/527

Usporiadat
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

alaya1
Petícia proti zrušeniu rožňavského útulku (nutné vyplnit všechny)

http://www.petice24.com/peticia_prot...avskeho_utulku
podpísané,zdieľam
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

alaya1
normálne treba volať políciu,sú oprávnení otvoriť auto a psa dostať von
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1



Prešovskí havkáči
Malý motoristický areál, Jazdecká 11, sídlisko 3, Prešov
Popis
Umiestňovaciu výstavu „NEKUPUJ – ADOPTUJ!“ sme sa rozhodli usporiadať pre všetkých psíkov bez domova a najmä pre tých, ktorí si neúspešne hľadajú domov už niekoľko mesiacov. Momentálne máme asi polovicu psíkov v dočasných opaterách, nie v karanténe, takže prípadní záujemcovia ich teraz môžu všetkých vidieť a spoznať na jednom mieste. Každý jeden z nich je absolútny originál, výzorom i povahou. No jedno majú spoločné – ak im dáte šancu, budú vás milovať viac než seba. Na túto akciu prídu všetci krásne vyfintení a odhodlaní bojovať zo všetkých síl o vaše srdcia a miesto vo vašej rodinke Za každého adoptovaného havkáča budeme nesmierne šťastní. Budete sa tam môcť poradiť s veterinárom, v našom infostánku vám radi zodpovieme všetky otázky ohľadom združenia, zistíte ako fungujeme, poradíme ohľadom starostlivosti a výchovy. Detičky si tiež nájdu zábavku (maľovanie na tvár, fotenie s havkáčmi, súťaže..). Takisto by sme boli veeeľmi radi, keby sa nám prišlo ukázať čo najviac bývalých útulkáčov a videli by sme, ako sa zžili so svojimi rodinkami Celú akciu budú mať pod dohľadom šikovné fotografky a moderátor Zašo. Tešíme sa vás, veríme, že počasie nám vyjde v ústrety a uvidíme sa tam v hojnom počte
2 0
MisheliQ MisheliQ

MisheliQ je offline (nepripojený) MisheliQ

študentka
LIMBACH, PEZINOK - PROSIM ZDIELAJTE, STRATILI SA DVAJA PSI V SLNECNOM UDOLI!!

HĽADÁ SA už iba DABA!!!!!

Dve alaskanky Nira a Daba boli pocas nepritomnosti majitelov vypustene alebo ukradnute z koterca v Slnecnom udoli nad Limbachom. Koterec bol zvonka otvoreny a psov nikto v okoli nevidel.. Neobjavili sa ani po 24 hodinach. Naposledy boli videne v useku cervenej turist. znacky medzi Pezinskou Babou a Somarom. Obe boli cipovane a jedna z nich mala znamku s telefonom.

Ide o velku bielu fenku s ciernymi flakmi s modrymi ocami menom Daba
Ak ju uvidite, zavolajte na nu menom, zastavit ju mozete aj povelom "lahni".

Vsetky info na tel cislo 0908766678.
prip mail rysava@gmail.com



Ak by chcel niekto pomôcť s hľadaním - organizuje sa to v tejto téme ↓

http://dogforum.sk/viewtopic.php?f=12&t=20839&start=45


menšia rada, aby ste vedeli, čo robiť, ak ju uvidíte:
Stavila by som na žrádlo, musí byť hladná... Ak by sa bála, neskúšala by som sa priblížiť a chytiť ju, ale len udržať ju na mieste, hádzaním kúskov žrádla a rýchlo volať Silviu. Plus klasika, čupnúť si, nepozerať priamo na ňu, maximálna natiahnuť ruku dlaňou hore atď...
Naposledy upravil MisheliQ : 25.06.13 at 11:58
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Vierka, ten plagatik som tu prilepila o 3 prispevky skor.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz




  • Shih-tzu v nouzi sdílí album uživatele Sloboda zvierat: 6 zachránených z chovnej stanice!


    https://www.facebook.com/media/set/?...5297041&type=1

    6 zachránených z chovnej stanice!
    Chovateľ rušil chovnú stanicu. Kvôli katastrofálnym podmienkam sme mu pohrozili trestným oznámením. Psíkov sa nakoniec zriekol a od soboty sú v našom bratislavskom útulku. O záchrane psíkov z chovnej stanice píše naša inšpektorka E. Kněžská: Moja dnešná 668 km misia bolo týchto úbohých 6 psíkov dostať z katastrofálnych podmienok. Majiteľ sa ich ani dotknúť nechcel, štítil sa ich. Chcel mi ich silou mocou natlačiť štyroch do jednej prepravky a mala čo robiť aby som sa zdržala... Takto sa stará o svoje zvieratká neznaboh v bielej košeli a v novom dome...! To najmladšie psíča sa ho tak bálo, že musel poslať svoju 8-ročnú dcéru, nech ho vyláka. "Ustajnené" boli tak, že inde aj svine majú v čistejšie prostredie. Zvieratám sa na chrbátikoch nedala chytiť koža, nakoľko mali hrubé panciere od zadredrovanej strsti - viseli z nich ako cencúle. Odovzdával mi ich s kometárom, že pred chvíľou ich kúpal. Neviem akým šampónom, lebo smrdeli ako z maštale a auto po nich ešte teraz "vonia". Takže aj takýto smradi medzi nami žijú, schovával ich aj pred susedmi...Diabol v ľudskej koži. Ďalší zachránení, bude sa mi dobre spať. Dúfam, že aj tým drobcom po ostrihaní... Ďakujeme za super akciu!
    Od: Sloboda zvierat








0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Priatelia, kto má doma navyše, alebo môže zakúpiť a poslať obojky a vodítka pre útulok Handlová, veľmi to pomôže pri venčení psíkov.
Kontakt: Mestská polícia Handlová
Námestie baníkov 8, Handlová
tel. 046/5475 007
0905 499 384
e-mail: msphandlova@stonline.sk
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

AMY HLADA DOMOV
ma nadherne srdiecko na hrudi Amy sa našla potulovať včera pri Košiciach.má cca 6-7týdžnov,a nevaži ani 2 kilá.v dospelosti odhadhovany maly prip.stredny vzrast.
Od: Psíčky Vranov nad Topľou
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

2 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Zvierací útulok ZMNa adopci 2 steniatka - sucky, krizence vacsieho vzrastu, ak steniatka nenajdu domov, budu musiet ist do utulku, kontakt :http://www.facebook.com/peta.kovacova.5


0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ZACHRAŇTE SI SVÉHO KAMARÁDA!!!!
Nekupujte štěňata bez PP, raději pomozte jejich matkám, které si prošly peklem.
TOTO JE CENA, KTEROU PLATÍ ZA LEVNÁ ŠTĚŇATA JEJICH MATKY. ZDÁ SE VÁM NÍZKÁ?????
Tohle bohužel není výjimkou, ale spíš pravidlem ((
Tři fotografie pochází z archvivu OS Toulavé Tlapky
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ako moze toto niekto obhajovat a este sa do prs buchat, ze aky super je takyto chov!!!!

Títo malí drobci mali v živote len jedno šťastie doteraz, a to že sa ich majiteľ rozhodol zbaviť a tak majú šancu na lepší život. Je ich 5 feniek a 1 psík. Dve fenky sú menšie tmave, jedna je svetlunká, ďalšia je hnedo sivá a posledná je čierna so svetlou hlavičkou. Psík je svetlý a zo všetkých najbojazlivejší. Na
adopciu budú až po kastrácií, ktorá prebehne v piatok a po zotavení. Podmienka adopcie je osobný odber v Košiciach. Kontakt: smotkova@seznam.cz (do mailu uveďte základné informácie o podmienkach, ktoré psíkovi ponúkate: byt/dom, deti, iné zvieratá...)



1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Sila je v nás ...
a my ďakujeme všetkým ktorí pomáhate zvieratkám :-)
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Množírny - luxusní bejváky

Přátelé, sdílejte album prosím, ať ho vidí co nejvíce lidí - zájemců o štěňata.

Pokud máte pocit, že tohle se nemůže v civilizované zemi dít, mám pro vás zklamání - fotky jsou stažené z české a slovenské inzerce, případně jsou to fotky, které nám (nevědomky) poskytli sami množitelé.

Možná vám může být štěňat líto. Uvědomte si však, že množitel na lítost nehraje. Je mu jedno, zda si koupíte štěně z lítosti či ne. Podstatné pro něj je, že mu zaplatíte! Koupí takového štěněte jeho matku odsoudíte k dalšímu a dalšímu živoření v chlívku, rození jednoho vrhu za druhým.

Možná si říkáte, že se vám to stát nemůže. Že byste si nekoupili štěně z takového prostředí. Uvědomte si však, že se rozmáhají také výkupy štěňat. Jsou překupníci, kteří v chlívech vykupují celé vrhy, ty pak nafotí na krásných dečkách a vydávají je za své odchovance. Když budete chtít vidět matku, pravděpodobně vám řeknou, že to špatně snáší nebo je zrovna někde pryč.

Nepodporujte množitele. Dbejte na to, abyste si řádně prověřili, odkud vaše štěně pochází. Dávejte si pozor, zda dostáváte platné očkovací průkazy (v případě překupníků často v ČR koupíte štěně, které má v očkovacím průkaze razítko slovenského veterináře - znak, že štěně pochází z chlíva). Koupí takového štěňátka se stáváte zodpovědnými za to, v jakém prostředí živoří jejich matka..
https://www.facebook.com/media/set/?...9094322&type=1



1 1
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

alaya1
Ako moze toto niekto obhajovat a este sa do prs buchat, ze aky super je takyto chov!!!!

Títo malí drobci mali v živote len jedno šťastie doteraz, a to že sa ich majiteľ rozhodol zbaviť a tak majú šancu na lepší život. Je ich 5 feniek a 1 psík. Dve fenky sú menšie tmave, jedna je svetlunká, ďalšia je hnedo sivá a posledná je čierna so svetlou hlavičkou. Psík je svetlý a zo všetkých najbojazlivejší. Na
adopciu budú až po kastrácií, ktorá prebehne v piatok a po zotavení. Podmienka adopcie je osobný odber v Košiciach. Kontakt: smotkova@seznam.cz (do mailu uveďte základné informácie o podmienkach, ktoré psíkovi ponúkate: byt/dom, deti, iné zvieratá...)



A kto obhajuje takéto chovy???? Myslím, že nik, kto má čo len trochu empatie a minimum ľudí si kupuje zvieratko z takéhoto chovu. Tieto psíky sú len vývozný artikel - bohužiaľ. Ja sama som mala síce bezpapierákov - ale štence som umiestnila až po dôkladnom preskúmaní a s podmienkou možnosti kontroly - čo odberatelia akceptovali v plnej miere a ja som tú podmienku kontroly aj využívala.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Willma, cudovala by si sa, kolko ludi ma svojich milacikov z takychto podmienok. Majitel fenky, psa, neukaze zaujemcovi prostredie, kde rodicia zuju, stena bud privezie na pol cesty, pripadne pri prichode zaujemcov stena donesie do domu. A neznaly zaujemca sa tesi, ake krasne "cistokrvne" stena ma .A veru, obhajuju potom tych "chovatelov" ake pekne maju steniatka, zial, skutocnost je ina. OZ chodia a vykupuju cele chovy takychto psov, potom ich umiestnuju do novych rodin, ako milacikov, nie stroje na peniaze. myslis, ze tieto fotografie su fotomontaz? SDu to realne fotografie, staci preluskat bazos.sk A kto kupuje od takychto ludi, podporuje tento chov. Tak nech zaujemca ide do utulku, tam je krizencekov dost.
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať