Zavrieť

Porady

Pomoc zvieratám

študentka
Za 60 minút končí možnosť zakúpenia kupónu a ešte je potrebných 437 kupónov
http://www.bratizlava.sk/zlava/1-ton...mbolicke-1/527

korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1
Viete si predstaviť 1 deň s viac ako 200 psíkmi bez domova? Starať sa o nich, kŕmiť ich a to nie je všetko čo také množstvo psíkov potrebuje Naša Katka z FUNKY DOG - móda pre chlpáčov aj páničkov sa rozhodla pomôcť priamo na mieste v OZ Pomoc psikom na vychodnom Slovensku. Toto je jej prvý deň. Prečítajte si prosím viac a zapojte sa do pomoci aj vy. ĎAKUJEME za podporu a zdieľania


https://motylikyprepsov.sk/blogs/new...dnom-slovensku
Pomôže jedine osveta. Tam smerovať peniaze v prvom rade, a tiež si vypočuť poučenia od veterinára pri prvej návšteve. Ako sme si pri sučke vypočuli aj my. Inak budú pribúdať geometrickým radom a situácia sa bude neustále zhoršovať.
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Útulok Levice - OZ Šťastný Domov
Prosim, skoro všetci psikovia sa boja búrky a naozaj sme sa dva dni nezastavili, čo sme odchytávali vystrašených psikov. Niektorí mali šťastie a prichýlili sme ich v útulku, iní sa ešte stále túlaju. Prosím, nepodceňujete to, a privrete si psikov počas burky do vnútra, veď môžete ohroziť ich život a stratiť svojho člena rodiny. A veľmi zle je aj to , že vôbec nie su začipovani, už by mohli byť doma. Ďakujeme.
19787370_1462050677219557_1078614571997075449_o.jpg  
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

v týchto horúčavách dávam na dvor mištičku s vodou, aby sa mohli napiť aj ježkovia, mačky
3 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

nepozná náhodou niekto tohoto psa?
Používateľ Útulok Tuláčik pridal nové fotky (7).
Balog - Dobroc!!! ❗️❗️❗️❗️❗️
Fenka najdena v lese priviazana o strom handrou!!! Vcera nahlaseny psik uviazany hlboko v lese na Dobroci, dnes sme sa tam isli pozriet a po dlhom hladani sme nasli uviazanu asi rocnu fenku NO, ktora prosila o pomoc! Je tento svet normalny? Keby ju ludia nenahlasili co by s nou bolo? Ako by skoncil psik uviazany hlboko v lese bez vody a jedla? Prezila by to vobec? Ludia najdite v sebe cit a nerobte taketo zverstva!!! Fenka je uz v bezpeci. Dakujeme nahlasovatelom, ze im psik nebol lahostajny a ohlasili to. Vsimajte si okolie a pomozte vsade tam, kde si sami pomoct nevedia. ❤️❤️❤️
20280272_10155899857623274_2550757295131972549_o.jpg  
20286772_10155899857938274_669984051685293127_o.jpg  
20369095_10155899857498274_7562903171037819364_o.jpg  
20369098_10155899857823274_232776339425340785_o.jpg  
1/1
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
neviem, čo má ten psík za sebou, ale taký vlčiak ako tá fenka aj hrubšie vodítko prehryzie, asi tam bola len krátko - NAŠŤASTIE
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Tento psik je priviazany handrou...
Nasa Lara /mame ju uz 3.rok/ bola najdena v lese, priviazana krkom o strom drôtom.

Pani,co ju nasla ju videla z dialky uz vecer,nevedela, ze je priviazana. Az rano na prechadzke zbadali, ze psik je stale na tom istom mieste...
V noci bola silna burka, je zazrak, ze si nepodrezala krk,lebo burky sa boji...

Bezcitnost ludi je fakt neskutocna :-(
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pes nie je sprostý, teda pokiaľ sa nerozbehne po meste za zmrzlinárskym autom. (garfield)
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

bettylou
neviem, čo má ten psík za sebou, ale taký vlčiak ako tá fenka aj hrubšie vodítko prehryzie, asi tam bola len krátko - NAŠŤASTIE
to je možné, ale pes je taký sprostučký, že on verí, že sa pániček pre neho vráti, že je to dočasne
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Aha, tak to je dosť blbé
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

bettylou
Aha, tak to je dosť blbé
pes jednoducho verí, že pániček si pre neho príde a preto bude čakať na tom mieste, kde ho vyhodil, priviazal a žiaľ priviazaný až keď pochopí, že je opustený, už väčšinou nemá silu sa vyslobodiť
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
Sorry...ALE vy veríte všetkému, čo sa píše na FB ...???
0 4
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač
Sorry...ALE vy veríte všetkému, čo sa píše na FB ...???
to si myslel toho Garfielda? Nie to bola rozprávka a nie FB,
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bettylou
buchač
Sorry...ALE vy veríte všetkému, čo sa píše na FB ...???
to si myslel toho Garfielda? Nie to bola rozprávka a nie FB,
Garfield je predsa kocúr...
FB je sociálna sieť.

Oba majú jedno spoločné...niekedy tam jeden číta také rozprávky, dast ist hrúzen.
Mne je síce jedno, ale ja som už nejak z rozprávok vyrástol.
Zariskujem, že dostanem plno veľa nesúhlasných a tým pádom bude príspevok zbalený ?

Prečítaj si príspevok od Útulok Tuláčik...najlepšie bude ale na FB.
Veď tie vety, informácie, skutočnosti vyvracajú jedna druhú.
Spomenul som komentáre ? Fujtajbl...škoda reči.


....a ozaj...onehdá prebehol cez FB jedna informácia ohľadom odbehnuvšieho psa. Ten skončil ako skončil...tie komentáre, priania, želania ? No paráda...a to verím, že medzi nimi boli aj veriaci jedinci...veď Biblia sa musí červenať.
...a mimochodom...autorka príspevku a majiteľka psa teraz čelí obvineniu z viacerých činov.


P.S.:
Aby jasno bolo...NEMÁM nič proti zvieratám.
Som proti tomu, aby sa informácie nezneužívali...som proti tomu, aby bol pes postavený nad človeka (ako to niektorí robia).


...a včul do mňa... Ideál by ale bol formou diskusie.
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
[QUOTE="buchač"]
bettylou
buchač
Sorry...ALE vy veríte všetkému, čo sa píše na FB ...???

P.S.:
Aby jasno bolo...NEMÁM nič proti zvieratám.
Som proti tomu, aby sa informácie nezneužívali...som proti tomu, aby bol pes postavený nad človeka (ako to niektorí robia).


...a včul do mňa... Ideál by ale bol formou diskusie.
Ani ja nemám nič proti zvieratám, ale... Jak? Pes nad človeka? To sú potom dáke nekompletné ľudské jedince. To ako keby si chcel oheň povýšiť na božstvo a nie na prostriedok, aj keď pes je živá bytosť, musí sa podriadiť, pokiaľ nie je divý a vodca svorky. Či?
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

prosííííííííííííííím o POMOC!!!!!!!!!!!!
ZÚFALO PROSÍME O POMOC PRE TOHTO STARÉHO, ZÚBOŽENÉHO PSÍKA, KTORÝ OSTAL SÁM!!!
Dobrý deň,
prosím Vás o pomoc v mene asi 10 ročného opusteného vlčiaka menom Alan.
Pes žije už vyše roka úplne sám bez ľudského kontaktu na uzamknutom zanedbanom spustošenom dvore. Záhrada je do veľkej výšky zarastená burinou s obrovskými bodliakmi. Psik sa tam nemôže ani hýbať a sotva prejde k plotu. Srsť má žalostne zanebanú, s najväššou pravdepodobnosťou zablšenú a splstnutú plnú bodlakov. Musí pod tým všetkým ozaj hrozne trpieť. Od hladu nezomrel len vďaka jednej pani, ktorá mu tam aspoň sporadicky nosí zvyšky jedla a vodu. Nemá žiadnu búdu ani prístrešok kde by sa skryl pred mrazom a daždom, je zázrak že tohroročnú zimu vôbec prežil . Ja mu tam nosím granule a vodu odkedy som sa dozvedela, že ten pes tam stále je, a sám. Je to, žialbohu , asi týždeň, on sa už bojí ísť aj k plotu pre žrádlo. Má úplne stiahnutý chvost. Niekoľko krát sa ide skryť do húštiny a potom sa vráti, aby to dožral.
Vyzerá veľmi užialený. Susedia tvrdia, že niekedy zavíjal od hladu a je ozaj v zlom psychickom stave.
Starosta bol vraj oboznámený, že ten pes je tám sám a bez žrádla a vody, ale nevenoval tomu pozornosť. Pes patril pánovi, ktoý zomrel a príbuzní sa o toho živého tvora prestali starať podobne ako o spustošený dom a dvor. Pochybujem že by ho ostrihali a zobrali na prehliadku k veterinárovi, lebo pes je v zlom stave. Pri žraní sa mu okolo papule tvorí pena alebo hustné sliny. Určite má zlé zuby a ďasná. Prosím zobetre ho do útulku, a ošetreite ho.
Psík sa nachádza v obci Jablonové.

KTO VIE POMOCT, PISTE PROSIM NA OZMAJMESRDCE@GMAIL.COM
20842244_1781287001899650_3141618977381695008_n.jpg  
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

21122576_10213301625202525_4603954543634461914_o.jpg  
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Terezia13
prosííííííííííííííím o POMOC!!!!!!!!!!!!
ZÚFALO PROSÍME O POMOC PRE TOHTO STARÉHO, ZÚBOŽENÉHO PSÍKA, KTORÝ OSTAL SÁM!!!
Dobrý deň,
prosím Vás o pomoc v mene asi 10 ročného opusteného vlčiaka menom Alan.
Pes žije už vyše roka úplne sám bez ľudského kontaktu na uzamknutom zanedbanom spustošenom dvore. Záhrada je do veľkej výšky zarastená burinou s obrovskými bodliakmi. Psik sa tam nemôže ani hýbať a sotva prejde k plotu. Srsť má žalostne zanebanú, s najväššou pravdepodobnosťou zablšenú a splstnutú plnú bodlakov. Musí pod tým všetkým ozaj hrozne trpieť. Od hladu nezomrel len vďaka jednej pani, ktorá mu tam aspoň sporadicky nosí zvyšky jedla a vodu. Nemá žiadnu búdu ani prístrešok kde by sa skryl pred mrazom a daždom, je zázrak že tohroročnú zimu vôbec prežil . Ja mu tam nosím granule a vodu odkedy som sa dozvedela, že ten pes tam stále je, a sám. Je to, žialbohu , asi týždeň, on sa už bojí ísť aj k plotu pre žrádlo. Má úplne stiahnutý chvost. Niekoľko krát sa ide skryť do húštiny a potom sa vráti, aby to dožral.
Vyzerá veľmi užialený. Susedia tvrdia, že niekedy zavíjal od hladu a je ozaj v zlom psychickom stave.
Starosta bol vraj oboznámený, že ten pes je tám sám a bez žrádla a vody, ale nevenoval tomu pozornosť. Pes patril pánovi, ktoý zomrel a príbuzní sa o toho živého tvora prestali starať podobne ako o spustošený dom a dvor. Pochybujem že by ho ostrihali a zobrali na prehliadku k veterinárovi, lebo pes je v zlom stave. Pri žraní sa mu okolo papule tvorí pena alebo hustné sliny. Určite má zlé zuby a ďasná. Prosím zobetre ho do útulku, a ošetreite ho.
Psík sa nachádza v obci Jablonové.

KTO VIE POMOCT, PISTE PROSIM NA OZMAJMESRDCE@GMAIL.COM
Prečo to obec nerieši po právnej stránke?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

šteniatko- fenka bolo zachránené od rómskych detí ktoré sa ho radi za pár drobných zbavili. Slečna čo mu pomohla ma doma 2 psíkov a potrebuje aby drobec našiel čím skôr domov či dočasnú opateru. V dočaske všetko zabezpečíme krmivo aj veterinu.
Predpokladaný vzrast v dospelosti je do 10 kg, teraz ma okolo 2-3 mesiacov.
je v Prešove - 0948015944

2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

PROSÍM o POMOC!
Útulok pre psíkov Michalovce
ZDIEĽAME: MEGA SÚRNE!!! - HLIVIŠTIA A BAŠKOVCE!
Medzi obcami Hlivištia a Baškovce okres Sobrance sú vyhodené fenka a 3 šteniatka!!!
Súrne hľadáme prevoz a aspoň dočasnú opateru!!! - Útulok je preplnený a auto máme v servise! SÚRNE!!! Stravu a veterinárne úkony zabezpečíme!
KONTAKT NA NAHLASOVATEĽKU! - 0905 109 959
KONTAKT NA ÚTULOK! - 0908 330 792
Prosíme o zdieľanie!
22007392_1595576690494705_7249775190692777499_n.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať