Zavrieť

Porady

Pomoc zvieratám

študentka
Za 60 minút končí možnosť zakúpenia kupónu a ešte je potrebných 437 kupónov
http://www.bratizlava.sk/zlava/1-ton...mbolicke-1/527

Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ZOPZ - Združenie ochrancov a priateľov zvierat


Uz o tyzden 14 a 15.12. nas mozete prist pozriet do Auparku. Za finacne dary budeme ponukat oekne vecicky z Keitinej dielne - natur keksiky pre psov, nausnice, tricka. Tiez male kalendariky na rok 2013, stromceky stastia a ine pekne darceky.

Kto by nas chcel priamo podporit dakym krmivkom ako darcek k Vianociam nasim chlpacom, budeme velmi povdacni. Povedala by som, ze granuli u nas nie je nikdy dost

Taktiez ak by mal niekto zaujem poriadit sa ohladne psov, som k dispozicii po oba dni . JK


2 0
MisheliQ MisheliQ

MisheliQ je offline (nepripojený) MisheliQ

študentka
Mikuláš v KS vo Zvolene

Aj tento rok sa na Vás tešíme!! A nielen my, ale aj psíky a mačičky z karanténnej stanice vo Zvolene.

Tak, ako minulý rok sa môžete tešiť na venčenie psíkov z útulku, ktoré spojíme so súťažou "Vycvič si útulkáča". Po každom venčení sa potom vyhodnotí najšikovnejšia dvojica. Pripravené sú tri srie venčenia

O príbehoch psíkov z útulku sa dozviete aj počas módnej prehliadky, kde sa Vám ukážu v parádnych oblečkoch.

Mladší, ale aj starší budú mať možnosť vytvoriť ozdoby a tým skrášliť Vianočný stromček v priestoroch KSZV.

Akcia je spojená so zbierkou potrebných vecí pre útulkáčov - krmivo, deky, uteráky, plachty, hračky, obojky, vodítka

Ďalšie info už čoskoro
http://www.facebook.com/events/460465390661903/

A takto bolo
Veľmi veľmi chcem poďakovať všetkým, ktorí dnes prišli a podporili našu dnešnú akciu Mikuláša
Veľmi veľmi ďakujem Psičkari-ZV a všetkým, ktorí pomohli - bez nich by sa táto akcia zorganizovať nedala... Nebudem menovať, aby som na niekoho nezabudla a neurazila.. viete dievčatá a chlapci, ktorí ste tam boli a som vám nesmierne vďačná
Rovnako veľmi ďakujem Artechshopu, Husse a ostatným sponzorom, ktorí zabezpečili krásne ceny a rovnako aj darčeky pre nás..

Po dnešnom približnom zrátaní sa nazbieralo cca 750 kg granúliek, vyše 150 veľkých konzeriev, koooopec diek, plachiet, matracov, uterákov.. veeeľa obojkov, vodítok, misiek atď atď..
Nemáme to ešte všetko zrátané, takže dodatočne podám info..
Rovnako vytvorím aj album, keď sa dajú dokopy všetky fotky zúčastnených

Ešte raz OBROVSKÁ VĎAKA!!!! :-)
http://www.facebook.com/permalink.ph...18702181555800



Naposledy upravil MisheliQ : 08.12.12 at 19:30 Dôvod: Pridanie zhodnotenia dobrovolníkov KS Zvolen
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Zatulané Psíky Šaľa

POTREBUJEME POMOC*POTREBUJEME POMOC*POTREBUJEME POMOC*
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Zatulané Psíky Šaľa

!*!*!*!*!*!*!*PROSÍME ZA PSÍČKOV TAM KDE SÚ UMRÚ*!*!*!*!*!*!*!

aktualizované 08.12.12: PSÍK (1) a PSÍK (2) VOLAJÚ SOS - SÚ V PRIESTORE, KDE VNÚTORNÁ TEPLOTA SA ROVNÁ TEPLOTE VONKU, ŽIJÚ VO VÝKALOCH, SILNE PODVÝŽIVENÍ - VEĽMI VEĽMI SÚRNE POTREBUJEME DOČASNÚ OPATERU, DO DOČASKY ICH PRINESIEME UŽ RIADNE VETERINÁRNE OŠTERNÝCH S NASADENOU LIEČBOU - JA ICH DOMA MAŤ NEMÔŽEM, MÁME NAVOĽNO 10 PSOV A HROZÍ RIZIKO PRENOSU SVRABU - PROSÍME ZA PSÍČKOV TAM KDE SÚ UMRÚ

sú malinkého vzrastu 3-4 kg, viac nemajú

0917 510 134
1 0
MisheliQ MisheliQ

MisheliQ je offline (nepripojený) MisheliQ

študentka
Vianočná aukcia SAOZ. Urobte radosť 2 krát. Obdarujete svojich najbližších a zároveň pomôžete zvieratkám v útulkoch a karanténnych staniciach.

http://www.facebook.com/media/set/?s...6392912&type=1
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


Psia duša

Nová staručká fenka - súrne aspoň dočasku!

Plemeno: kríženec stredného vzrastu
Vek: cca 8-9 rokov
Pohlavie: sučka
Kastrácia: nie

Povaha: Túto psiu starú dámu prehodil nejaký dobrák do dvora nášmu dobrovoľníkovi. Je veľmi milá, znášanlivá a prítulná. Nezaslúži si svoj dôchodok dožiť v útulku. Potrebujeme súrne pre ňu aspoň dočasnú opateru. Výška v kohútiku je cca 40 cm.

Útulok Skalica: +421 902 460 378

Psík - kríženec NO je vonku na ulici už dlhšiu dobu, možno aj 3-4 mesiace. Je to mladý pes, 2-3 ročný, absolútne nekonflitkný. Je veľmi bojazlivý, nedôverčivý asi už toho prežil veľa... :-( Zdržiava sa v areáli (parku) nemocnice. Jedna pani vrátnička a ja mu nosíme pravidelne jesť a piť. Na psíka sa už sťažovali riaditeľke nemocnice, ona bude musieť konať... Kontaktuje mestských policajtov, oni šarhu a bude po ňom.. :-(((( Prosím, niekoho, kto má kúsok miesta zoberte si ho. Je to krásny, mladý psík.


Kontakt: http://www.facebook.com/niki.hajdokPsia dušaPre mnohých ľudí prichádza najkrajšie ročné obdobie - zima, sneh, zimné športy a tiež Vianoce. Avšak pre opustené zvieratá na uliciach a v útulkoch začínajú kruté časy, keď sa nemajú kam schovať, keď kožúštek nestíha ohriať častokrát chudulinké telíčko... Keď sú zime a mrazom vystavené 24 hodín denne. My po prechádzke bežíme domov, uvaríme si teplú polievku či čaj a zabalíme sa do deky, oni túto možnosť nemajú, bojujú o životy a bez nás nemajú šancu...

Ľutovanie a prázdne slová sú zbytočné..., pretože tie ich nezahrejú ani nezachránia, potrebujú reálnu pomoc hlavne v podobe dočasných opaterí.
(DO - http://psiadusa.sk/pomoz1.htm)


0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Ludkovia s velkym srdieckom ♥ , pridite nas podporit 15,16.12.2012, uz tuto sobotu a nedelu do Auparku. Mame prvu oficialnu verejnu zbierku pre nas utulok ZOPZ. Za Vase prispevky si odnesiete od nas aj krasne darceky. Velmi sa na Vas tesime. Zaroven ak ma niekto z Vas zaujem nam pomoct pri roznasani tychto krasnych letakov, budeme velmi vdacni. Dakujeme.
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

VZatulané Psíky Šaľa: Fenka JRT Connie a jej šteniatka Ella a Lisa.SURNE NA DOCASKU PRE STENIATKA SA NAM NIK ZATIAL NEPRIHLASIL, MRZNU V KOTERCI (*GH)

Fenka JRT Connie a jej šteniatka Ella a Lisa.
Dnes 9.12.2012 sme našli na Váhu fenku JRT s dvomi šteniatkami ( fenkami). Zajtra podstúpia očkovanie a čipovanie. Súrne pre nich hľadáme dočasku, momentálne sa nachádzajú v útulku medzi ostatnými psíkmi. 0903 268 641, 0903 280 997.Od: Zatulané Psíky Šaľa





1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

KatushQa Nikita Hazlingerová.drobec v útulku....určite to nie je vhodné miesto pre neho.....nemyslíte?
Útulok Skalica
1 0
MisheliQ MisheliQ

MisheliQ je offline (nepripojený) MisheliQ

študentka
Útulok pre psy Poprad

Náš útulok po prvý krát organizuje aukciu ! Preto vás veľmi pekne chceme poprosiť , ak doma máte nepotrebné vecičky ktoré by sa hodili nám do aukcie, napíšte nám správu. Všetky vyzbierané peniažky poputujú do útulku na krmivo, vodítka na venčenie, obojky, a veci ktoré sa v útulku zídu. Dakujeme všetkým za podporu Aukcia trvá do 21.12.2012 do 20:00. Prihadzuje sa minimálne po 0,10 centov.

http://www.facebook.com/media/set/?s...5978932&type=1

Utulok súrne potrebuje obojky, vodítka, stopovačky, misky, a iné veci. Aby sa mohli psíkovia čo najlepšie vybehať a v tomto ročnom období sa pri venčení aj zahriať! Prosíme ak máte doma nepotrebné veci, prineste nám ich . DAKUJEME *Sam
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

tulok Tuláčik Brezno


Naša malá "veverička" Rika má ešte asi len mesiac a už sa ocitla sama, bez maminky, bez bračekov a sestričiek, v cudzom prostredí a von pri týchto mínusových teplotách. Rika sa momentálne ešte zotavuje - odčervuje (bola na tom dosť zle) ale súrne potrebuje nový domov, kde bude v teple a nebude musieť mrznúť v koterci. Je to ešte len drobček, nezaslúži si aby vyrastala v koterci a ešte v tejto zime. Prosím pomôžte nájsť pre Riku domov! Ďakujeme.

0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Prešovskí havkáči

"Neviem pochopiť ako môže niekto hlavne v zime nájsť vonku premrznutého psa alebo šteniatko odfotiť ho a nechať ho tam :-O Ako naši doma tiež nie vždy sú nadšený že sú doma vždy nejaké cudzie psy ale zasa majú pre ne( a mňa) pochopenie. To naozaj ľudia dokážu len tak nechať bezbranné zviera vonku samé,zmätené,hladné a premrznuté ?! Niekedy si myslím že som blázon a áno niekdy sa zamyslím či ho zoberiem ale vždy je to tak že by som nedokázala prísť domov s pocitom že ja sa mám dobre a to zviera je vonku samo :-( Teraz sme mali doma 4 psíkov v dvoj izbovom byte(NO ktorý sa nezniesol s jagteriérom,takže každý musel byť sám a naše dve fenky z toho jedna hára čiže oddelené od oboch) a zlvádli sme to tak výhovorky nemôžem lebo sú pre mňa trapné.Viem nie každý má čas chodíte do práce atď. ale neverím že na pár dní by vám priatelia nepomohli či s venčením alebo s postrážením zvieratka ktoré ste našli.My sme tiež odkázaný na pomoc a veľa krát nám pomoihli aj susedia čiže vždy sa dá len treba chcieť !!! Psíky vonku mrznú myslíte na to keď budete zaspávať !"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
S tymto absolutne suhlasim. Niekto ma vela kecov na nete, zakony sype z rukava, ale v realnom zivote, realne nepomoze ziadnemu zvieratu,tak ako je tu opisovane.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

alaya1 Pozri príspevok
Prešovskí havkáči

"Neviem pochopiť ako môže niekto hlavne v zime nájsť vonku premrznutého psa alebo šteniatko odfotiť ho a nechať ho tam :-O Ako naši doma tiež nie vždy sú nadšený že sú doma vždy nejaké cudzie psy ale zasa majú pre ne( a mňa) pochopenie. To naozaj ľudia dokážu len tak nechať bezbranné zviera vonku samé,zmätené,hladné a premrznuté ?! Niekedy si myslím že som blázon a áno niekdy sa zamyslím či ho zoberiem ale vždy je to tak že by som nedokázala prísť domov s pocitom že ja sa mám dobre a to zviera je vonku samo :-( Teraz sme mali doma 4 psíkov v dvoj izbovom byte(NO ktorý sa nezniesol s jagteriérom,takže každý musel byť sám a naše dve fenky z toho jedna hára čiže oddelené od oboch) a zlvádli sme to tak výhovorky nemôžem lebo sú pre mňa trapné.Viem nie každý má čas chodíte do práce atď. ale neverím že na pár dní by vám priatelia nepomohli či s venčením alebo s postrážením zvieratka ktoré ste našli.My sme tiež odkázaný na pomoc a veľa krát nám pomoihli aj susedia čiže vždy sa dá len treba chcieť !!! Psíky vonku mrznú myslíte na to keď budete zaspávať !"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
S tymto absolutne suhlasim. Niekto ma vela kecov na nete, zakony sype z rukava, ale v realnom zivote, realne nepomoze ziadnemu zvieratu,tak ako je tu opisovane.
S tým, kto to napísal, nemôžem súhlasiť a trápna je skôr autorka vyššie citovaného. Psíčkari ako keby žili mimo reality a nechápali isté veci, napr. to, že veľakrát TO JEDNODUCHO SKUTOČNE NEJDE!!! Málokto žije sám, že by sa len on sám rozhodol doniesť si domov psa z útulku/ulilce a basta! Väčšina ľudí žije s niekým, na koho názory tiež musí brať ohľady, prispôsobovať sa, robiť kompromisy - tak ako v milónoch iných situácií. A to ani nehovorím o finančných nákladoch, keď veľa ľudí nemá dosť ani sami pre seba Ani útulky nie sú riešením. Prečo? Lebo väčšina obcí/miest ich nemá, aj keď je to povinnosť zo zákona. Alebo nemajú možnosť psa do vzdialeného útulku priviezť, príp. ho v tom útulku ani nezoberú, lebo niektoré útulky berú len psov odchytených iba v ich meste. Ak chce autorka vyššie citovaného pomôcť ešte viac, nech presvedčí primátorov/starostov, aby budovali útulky a/alebo sa podieľali na ich prevádzkovaní, tým urobí viac, ako nadávaním ľuďom, ktorí si síce psa domov nevezmú, ale pomáhajú inak a nemajú potrebu sa s tým niekomu vychvaľovať Tiež si žiadneho psa z ulice či útulku nezoberiem, lebo, lebo, lebo... Či sa to zdá niekomu trápne, je mi srdečne fuk, pretože na rozdiel od tej osoby viem prečo a aké sú moje možnosti

(To som zvedavá, koľko tu tento príspevok vydrží, kým niekto požiada o jeho zmazanie )

Poopravujem: nezoberiem si psa, mačku, iné zviera z ulice či útulku...
Naposledy upravil Llívia : 11.12.12 at 12:19
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

alaya1 Pozri príspevok
Prešovskí havkáči

"Neviem pochopiť ako môže niekto hlavne v zime nájsť vonku premrznutého psa alebo šteniatko odfotiť ho a nechať ho tam :-O Ako naši doma tiež nie vždy sú nadšený že sú doma vždy nejaké cudzie psy ale zasa majú pre ne( a mňa) pochopenie. To naozaj ľudia dokážu len tak nechať bezbranné zviera vonku samé,zmätené,hladné a premrznuté ?! Niekedy si myslím že som blázon a áno niekdy sa zamyslím či ho zoberiem ale vždy je to tak že by som nedokázala prísť domov s pocitom že ja sa mám dobre a to zviera je vonku samo :-( Teraz sme mali doma 4 psíkov v dvoj izbovom byte(NO ktorý sa nezniesol s jagteriérom,takže každý musel byť sám a naše dve fenky z toho jedna hára čiže oddelené od oboch) a zlvádli sme to tak výhovorky nemôžem lebo sú pre mňa trapné.Viem nie každý má čas chodíte do práce atď. ale neverím že na pár dní by vám priatelia nepomohli či s venčením alebo s postrážením zvieratka ktoré ste našli.My sme tiež odkázaný na pomoc a veľa krát nám pomoihli aj susedia čiže vždy sa dá len treba chcieť !!! Psíky vonku mrznú myslíte na to keď budete zaspávať !"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
S tymto absolutne suhlasim. Niekto ma vela kecov na nete, zakony sype z rukava, ale v realnom zivote, realne nepomoze ziadnemu zvieratu,tak ako je tu opisovane.
Odkiaľ vieš, že je to tak? Veď nie každý sa pochváli s tým, kde a kedy a aké zviera zachránil, previezol, vzal do dočasky. Však ani ty sama o sebe nepíšeš, koľko si tých zvierat z ulice mala doma, či koľko si ich zachránila. A už vôbec nechápem, čo to má spoločné s tým, či niekto sype zákony z rukáva alebo nie. Preto ti tu otvorene píšem, neprovokuj.
3 0
MisheliQ MisheliQ

MisheliQ je offline (nepripojený) MisheliQ

študentka
Jeden s tým súhlasí, druhý nie, no a čo! Už raz táto téma bola zamknutá!!! Bola by som nerada, keby sa znova zamkla!
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


1 0
MisheliQ MisheliQ

MisheliQ je offline (nepripojený) MisheliQ

študentka
Darovali sme dve krásne čivavky úplne so všetkým a zadarmo!!Dotyčnú pani sme si overili až neskoro kšeftuje s čistokrvnými plemenami
Jej adresa je:Ostrava- Opava,Jana Zika 26 volá sa MONIKA KOSOVA najdete ju aj tu na fb kosicelu@seznam.cz!!!

http://www.facebook.com/media/set/?s...2282417&type=1

Babulka dostala meno Minnie,strasne sa boji,ma do 3 rokov,podla vytahanych cecikov mala uz steniatka,plus dlhe pazury- toto vsetko svedci o tom,ze je od mnozitela Naozaj surne hlada domov!

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater

Ďalšie čivavky na adopciu nájdete na stránke Čivava v núdzi/Chihuahua in need
0 0
MisheliQ MisheliQ

MisheliQ je offline (nepripojený) MisheliQ

študentka
Intestore pripravil skvelú súťaž, o kt. sa písalo TU

A takto súťaž skončila
Priatelia psíčkari, konečné skóre nášho spoločného snaženia je 1600 kg granúl!!!! V Rožňave sa veľmi tešia, my v InterStore.sk momentálne riešime logistiku tak, aby prvá várka prišla k psíkom čo najskôr. Ešte raz ĎAKUJEME!
A tým to nekončí, výherkyňa svoju výhru plánuje venovať ako píše
Poukážku by som chcela venovať azylu DO Zbyňov, kde fotografia vznikla. Bude to môj vianočný darček pre opustených psíkov.
http://www.facebook.com/InterStore.sk?fref=ts
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať