Zavrieť

Porady

aku reprosustavu do obyvacky ?

ahojte,rad by som sa poradil a nechal poucit o tom,aku a ako spravne vybrat repraky do obyvacky.
ide mi hlavne o dobry zvuk pri pocuvani hudby,no taktiez pocuvat cez ne aj tv, resp dvd prehravat.k tomu asi aj zosilovac,alebo mam vybrat nejake aktivne? rad by som mal vsetko prepojene - hudbu prehravat z pc(resp externy HD),radia(hifi veze),tv a dvd prehravaca.existuju zosiky s radiom?budem vdacny za konkretne tipy.budget by bol max 300EUR(repraky,zosik,radio).
lujza.j panelák alebo rodinný dom? ja len tak, že čo susedia.....:-D
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    Pecolive - nic v zlom, lebo tvoj budget ako tak staci na slusnejsie bazarove regalovky. Pri tvojom rozpocte zial kazde riesenie bude iba o obrovskych kompromisoch

    skus pozriet http://www.hifibazar.cz/, daju sa tam najst zaujimave kusky za slusne ceny, pred kupu sa tam da dohodnut posluch veci co chces kupit a celkovo maju velmi dobry pristup k zakaznikom. (moja skusenost)

    Mozne riesenie - zdroj hudby bude tvoje PC, prepojis na receiver (zosilovac s radiom, ak teda chces aj radio) a ten pripojis na repro. Podla poctu vstupov na receivery nie je problem k nemu pripojit DVD, sat a dalsie zariadenia..
    Nejako som nezachytil ci chces ist do sterea alebo viackanalu??

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    To zistíš až vtedy, keď si ju pustíš. Ja som Ti len naznačil smer, ktorým sa treba uberať s 300€ .

    aku reprosustavu do obyvacky ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.