Zavrieť

Porady

mam problem s prevodovkou

ako sa naucit pouzivat riadiacu paku prei prehadzovani rychlosti? bola som na dvoch trenazeroch a neslo mi to, mam problem prehodit najma z 2 do trojky a z 4 do patky, inak ked som to skusala mimo autoskoly na ostro ...pri garazi na odst. mieste islo mi to lepsie....ako sa to mam naucit dokladne ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Tréningom.
    Inak z 2 do 3 a 4 do 5 tlak vpred mierne vpravo. Ak je kulisa OK, samé to tam skočí. A nechytať guľu riadiacej páky ako držiak, len oprieť ruku a tlačiť.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    jasné že tak ako píše misoft, že tréningom......no ja by som asi sadla do auta a na "sucho" radila rýchlosti....držanie páky... to tak nejak asi každý po svojom...niekto ju drží stále...niekto až vtedy ked je treba....

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    ...a v každom aute sa inak radí....inak to "ide"... ale je to len jazdiť a radiť, jazdiť a radiť a tak dookola... neboj sa, nikto sme múdry z neba nespadli.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    tictac7 Pozri príspevok
    ...a v každom aute sa inak radí....inak to "ide"... ale je to len jazdiť a radiť, jazdiť a radiť a tak dookola... neboj sa, nikto sme múdry z neba nespadli.
    ježiš to áno..... už som nato skoro aj zabudla ked som minulý rok sadla do druhého auta a bola som z toho

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    lujza.j Pozri príspevok
    jasné že tak ako píše misoft, že tréningom......no ja by som asi sadla do auta a na "sucho" radila rýchlosti....držanie páky... to tak nejak asi každý po svojom...niekto ju drží stále...niekto až vtedy ked je treba....
    nič v zlom, ale toto že vraj nie je veľmi dobrý zvyk....jej držaním prenášaš odrazy do puzdra - a ak ju nedajbože držíš stále (stačí aj ruku mať položenú) "vylagruješ" ju... Toto nemám z vlastnej hlavy, to mi raz povedal "môj mechanik", keď som s ním bola na skúšobnej jazde, keď som kupovala auto na inzerát....

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    tictac7 Pozri príspevok
    nič v zlom, ale toto že vraj nie je veľmi dobrý zvyk....jej držaním prenášaš odrazy do puzdra - a ak ju nedajbože držíš stále (stačí aj ruku mať položenú) "vylagruješ" ju... Toto nemám z vlastnej hlavy, to mi raz povedal "môj mechanik", keď som s ním bola na skúšobnej jazde, keď som kupovala auto na inzerát....
    ovládam...čítala som o tom ja nedržím....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ....bóóóóóóže .......že čo by sa dalo " robiť s tými vašimi príspevkami ......
    tictac7 ...a čože sa Ti nepáči? Kadeže Ti myšlienky lietajú? Veď je stredaaaa
    lujza.j ved normálka veštci chlapi sú úchyliaci...:-P

    mam problem s prevodovkou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.