Zavrieť

Porady

ZeekRewards - 1997 najlepšia firma

ZeekRewards ( http://virealko.zeekrewards.com ) je jedna z najrýchlejších rozvíjajúcich sa firiem na svete. Za jednu minútu sa tu preinvestuje niekoľko tisíc dolárov. V dnešnej dobe je to najrýchlejšia rastúca network marketingová spoločnost, ktorá nemá konkurenciu. Najzaujímavejšie na tejto spoločnosti je, že zisk neprúdi z vytváranie siete spolupracovníkov (členov), ale z predaja vecí v aukciách (to ale neni naše práca). Díky tomu môžete zarábať každý a nezáleží na tom, koľko ludí do systému privediete (je to len výhoda ked máte ludí, díky ktorému máte dalšie provízie). Najlepšie na tomto systéme je ale to že Vám to zabere len 2-3 minútky denne. Môžete zarábať ako free člev po dobu 60dní ked tie zisky máte menšie čiže bez investície, ako som začal napr. ja a teraz mám aktívny príjem od ZK, je to najlepšia firma na svete je to 100% istý zárobok ak má niekto záujem dajte vedieť.

http://virealko.zeekrewards.com

PS. investoval som 500€ ... uvediem Vám príklad kolko som zarobil za cca 10dní ...

Vložíte 500 € každý den dostanete cca 1,5% úrok .. čiže prvý den 7,50€ další den máte 507,50€ + 1,5% čo je už 7,61€ sa rovná 515,11 € + 1,5% čo je - 522,83 € čiže každý den pribúda 1,5% cca
ak máte záujem len investovať môžte začať bud vás zaučím do systému kompletne alebo môžete investovať cezomna dám vám 1,4% zisk môžete začať s 10€ čiže napr dáte mi 100€ každý den 1,4% čo je 1,14€ po dobu napr. 30dní - prvý mesiac 142€ ak to necháte zas u mna na další mesiac máte už 2€ cca denne čo je za druhý mesiac cca 200€ za 90dní máte cca 230-300€ super systém, Ak má niekto záujem píšte sem alebo mail - abvireal@gmail.com

PS. Pripravujem prezentačné videá chcem to naozaj ukázať že to funguje.
Usporiadat
bobekoad bobekoad

bobekoad je offline (nepripojený) bobekoad

tak, abvireal, dufam ze si zarobil, resp. stihol vybrat svoje...
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

a že nešlo o vytváranie pyramídy... ale zaujímalo by ma či abvireal reálne investoval tých 500 €čiek...

Muž, který si přeje zůstat v anonymitě, popisuje, že peníze šlo u společnosti vydělat dvěma cestami, buď vložením vlastních peněz, nebo náborem nových lidí, tedy metodou známou jako pyramida. "Já šel tou druhou cestou. Firma teďpoškodilamé jméno, důvěryhodnost u přátel a partnerů z byznysu," zlobí se čtenářZdroj:http://ekonomika.idnes.cz/americky-u...zahranicni_spi

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bobekoad Pozri príspevok
tak, abvireal, dufam ze si zarobil, resp. stihol vybrat svoje...
...takých múdrych už bolo habadej.....
ale ako sa povie , nuž

...poniektorí zarobili a stihli aj vybrať ....
...poniektorí dostali avízo , aby vybrali a tak samozrejme aj zarobili ...( radšej nemenujem poniektorých našich najvyšších...)
...poniektorí ???....holt , tých je väčšina a labu teraz lížu , potiažmo si .....a našli sa aj takí , čo guľku popapali ....

...a zodpovední ( napríklad Fruni alebo Matik ) za to všetko si užívajú a ukazujú tým posmutnelým ...
0 0
mirodur mirodur

mirodur je offline (nepripojený) mirodur

Všetkým super zarábačom peňazí v super firme Zeek Rewards oznamujem ( keby si to náhodou ešte nevšimli) že firma má zastav enú činnosť v USA, ta ju vyšetrujú pre nelegálne obchodovanie s cennými papiermi, pre podozrenie z klamania ludí ked slubovaný zisk sa tvoril vkladmi nový ch účastníkov tzv.Ponziho schéma.. a povedané ináč.. ludia majú najvcsiu starosť ako získať vložené peniaze spat. Potvrdili sa názory ludí ,ktorý to hned na zaciatku odhalili a oznacili celý systém za podvod. Ziadne tisíc eurové zárobky sa vkladanie inzerátov. Možno len ppár vyvolených. Tým ostatným zostali len oči pre plač . A pardon, možu si niekde na nete nájsť stránku,ktorá už bola založená a uvádza postup ako sa prihlásiť o svoje vložené peniaze a ked motyka vystrelí a správca majetku v USA si prečíta žiadosť zo Slovenska tak Vám "určite" peniaze vráti.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

neviete čo robí terazky ten junior member z lc?
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
srska Pozri príspevok
neviete čo robí terazky ten junior member z lc?
Žeby predával Oriflame, Avon, Zepter alebo Amway? Nie, už viem, určite predáva karty Skylink - doživotne zadarmo
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Letko Pozri príspevok
Žeby predával Oriflame, Avon, Zepter alebo Amway? Nie, už viem, určite predáva karty Skylink - doživotne zadarmo
alebo sa utiahol niekde na verejné obstarávanie aby dohnal straty
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Investujte do sít - plastové, drôtené, drevené a novinka platinové do 100% zárukou zisku
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Letko Pozri príspevok
Investujte do sít - plastové, drôtené, drevené a novinka platinové do 100% zárukou zisku
sitečká, to len prípad pre médiá a predvolebný boj - karavána ide ďalej

včera som sa rehotal - min. 15 ľudí nezávislí úradníci (teplé miesta jak hovado) bude v sk dozorovať či štátna správa míňa málo, tak akurát alebo veľa
0 0
expeeert expeeert

expeeert je offline (nepripojený) expeeert

Ja neviem, ako takéto firmy môžu existovať, ale asi sa ešte furt nájde dosť sprostých ľudí, ktorí si myslia že za "2-3minútky" denne zarobia milióny a nemusia pritom pohnúť ani prstom.
P.S. áno sú aj takí čo "zarábajú" milióny a nemusia pohnúť prstom, ale to musia mať známosti s niektorým z politikov... (aj keď ono to nie je zarábanie ale zlodejstvo, ale to je už o inom...)
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Stanko00 Pozri príspevok
Dobry Deň!čo sa deje odpíšte.
Záleži na tom KDE.

Ja pozerám z okna...

na parkovisku 8 áut z 20-tich parkovacich miest...

po chodníku idú 2 ľudia... slnečno ...teplomer ukazuje 35°C vonku , vnútri 31°C
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať