Zavrieť

Porady

MADE IN CHINA

PORAĎTE MI KDE KÚPIM DOBRÉ ZIMNÉ NEPREMOKAVÉ TOPÁNKY PRE 5 ROČNÉHO CHLAPCA - V BA.
Môjmu synovi praskli topánky - Baťovky ešte z min.sezóny - sušila som ich priamo na radiátore, takže mojou chybou. V pondelok som išla kúpiť nové. Povedala som si, že na ten mesiac-dva mu vystačia snehule od "vietnamcov - made in china". Bol s nimi v snehu asi hodinu a ľavá čižma premokla - vpredu mal mokrú ponožku. Dnes robím jeden pokus - ráno som snehule postriekala impregnačným sprejom - ak premoknú chystám sa ich reklamovať a keďže na to majú 30 dní nezostáva mi nič iné ako ísť zháňať ďalšie.
Máte niekto skúsenosť ako je to s reklamáciou u týchto predajcov? Mám vôbec nejakú šancu?
Vďaka Katka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    No keď Ti ponúknu na výmenu nejaký tovar z ich ponuky, tak taká reklamácia nie je tiež výhra.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    1919696
    PORAĎTE MI KDE KÚPIM DOBRÉ ZIMNÉ NEPREMOKAVÉ TOPÁNKY PRE 5 ROČNÉHO CHLAPCA - V BA.
    Môjmu synovi praskli topánky - Baťovky ešte z min.sezóny - sušila som ich priamo na radiátore, takže mojou chybou. V pondelok som išla kúpiť nové. Povedala som si, že na ten mesiac-dva mu vystačia snehule od "vietnamcov - made in china". Bol s nimi v snehu asi hodinu a ľavá čižma premokla - vpredu mal mokrú ponožku. Dnes robím jeden pokus - ráno som snehule postriekala impregnačným sprejom - ak premoknú chystám sa ich reklamovať a keďže na to majú 30 dní nezostáva mi nič iné ako ísť zháňať ďalšie.
    Máte niekto skúsenosť ako je to s reklamáciou u týchto predajcov? Mám vôbec nejakú šancu?
    Vďaka Katka
    Absolútne nepremokavé topánky sú jediné gumáky alebo rybárske čižmy. Všetky ostatné po nejakom čase strávenom v mokrom snehu prepustia vodu. Záruku nemáš ani u renomovaných predajcov, že topánky nepremoknú, ťažko to môžeš čakať od tých čínskych. Premoknutie asi nevyreklamuješ, pretože pri predaji Ti nedali záruku na nepremočenie. Ale skúsiť to môžeš, možno natrafíš na takého, ktorý Ti vráti peniaze.

    1919696 je offline (nepripojený) 1919696

    1919696
    Chobot
    Absolútne nepremokavé topánky sú jediné gumáky alebo rybárske čižmy. Všetky ostatné po nejakom čase strávenom v mokrom snehu prepustia vodu. Záruku nemáš ani u renomovaných predajcov, že topánky nepremoknú, ťažko to môžeš čakať od tých čínskych. Premoknutie asi nevyreklamuješ, pretože pri predaji Ti nedali záruku na nepremočenie. Ale skúsiť to môžeš, možno natrafíš na takého, ktorý Ti vráti peniaze.
    O vrátení peňazí ani neuvažujem, skôr čakám, že ma pošlú kade ľahšie. Asi kúpim nejaké goratexové ako mám ja-nikdy nepremokli, len neviem kde ich zoženiem na 5 ročné dítě. Keď som bola malá nepamätám si, že by som mala niekedy premoknuté snehule a to sme bývali vonku aj 2-3 hodiny. Asi som mala tentoraz smolu, lebo keď mal 2 roky tiež mal boty od vietnamcov a nepremokli mu, nohy mal vždy teplé a suché. No nejako to už poriešim pa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.