Zavrieť

Porady

Ktorý je najvyhodnejsi úver ????

Dobry den prajem mám záujem o úver presnejsie bezucelovy úver na cokolvek prosím vas poradáci poradte mi s ktorej banky sa mi to oplati najviac??
Usporiadat
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

kazdy uver je najvyhodnejsi....pre banku
0 0
Marcel Balog Marcel Balog

Marcel Balog je offline (nepripojený) Marcel Balog

vulxy Pozri príspevok
kazdy uver je najvyhodnejsi....pre banku

to mi je úplne jasné :-) ale niekde sa platí aj za spracovanie alebo úroky su vyssie a podobne
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
dnes sa síce banky pretekajú v ponúkaní úverov ale ked príde na lámanie chleba, zstíš, že je to všetko inak.
A to, čo dostanem napr. ja, alebo iný v niektorej banke, to už nedostaneš trebárs ty.
Niekedy je lepšie isť do banky, kde nemáš účet a získaš vá´ýhodnejšie podmienky, niekedy ti vyjde tvoja banka v ústrety.
Ja odmietam TTB, ale klient tam napr. získal vysoký úver s podmienkami k vlastnej spokojnosti.
A závisí o akú sumu sa ti jedná, ako aj o to, či máš pravidelný príjem. A mnohé ďalšie aspekty zavážia.
Poštová banka podobne - každý dostane, ale pritom to nie je pravda - poznám pár ľudí, ktorým nedali ani cent
0 0
Marcel Balog Marcel Balog

Marcel Balog je offline (nepripojený) Marcel Balog

KEJKA Pozri príspevok
dnes sa síce banky pretekajú v ponúkaní úverov ale ked príde na lámanie chleba, zstíš, že je to všetko inak.
A to, čo dostanem napr. ja, alebo iný v niektorej banke, to už nedostaneš trebárs ty.
Niekedy je lepšie isť do banky, kde nemáš účet a získaš vá´ýhodnejšie podmienky, niekedy ti vyjde tvoja banka v ústrety.
Ja odmietam TTB, ale klient tam napr. získal vysoký úver s podmienkami k vlastnej spokojnosti.
A závisí o akú sumu sa ti jedná, ako aj o to, či máš pravidelný príjem. A mnohé ďalšie aspekty zavážia.
Poštová banka podobne - každý dostane, ale pritom to nie je pravda - poznám pár ľudí, ktorým nedali ani cent
Aha je mozne sa dohodnút s bankou aj na inej ciastke alebo inej splatke ci dobe splacania ked to nemaju v ponuke??
0 0
misstka misstka

misstka je offline (nepripojený) misstka

Marcel Balog Pozri príspevok
Aha je mozne sa dohodnút s bankou aj na inej ciastke alebo inej splatke ci dobe splacania ked to nemaju v ponuke??
čo myslíš tou ponukou, také bezúčelové úvery sú viazané vždy sumou od-do ktorú si môžeš požičať, takže ti asi nedajú ani pôžičku na 2€ a ani naopak na 100000€, to by už muselo ísť o pôžičku ručenú nehnuteľnosťou. takisto sú nejaké doby, od koľko mesiacov do koľko rokov to môžeš splácať.
ak myslíš toto tak nie, ale ak si videl len nejaký letáčik a tam bolo že napríklad dajú 2000€ za 25€ mesačne a budeš to splácať XX mesiacov, tak samozrejme dá sa splácať mesačne aj iná suma a tým sa zmení doba splácania, takisto si nemusíš požičať len 2000,3000,4000€, môžeš napríklad aj 2700. to je len n atebe, len musí to byť v určitých hraniciach ktoré sú dané pre také pôžičky.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

najvýhodneší je ten, ktorý si nevezmeš.
0 0
finsluzby finsluzby

finsluzby je offline (nepripojený) finsluzby

ak už musíš úver brať, tak zbehni do banky, kde ti chodia prašule, tam by si teoreticky mal dostať najlepšie úroky
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
finsluzby Pozri príspevok
ak už musíš úver brať, tak zbehni do banky, kde ti chodia prašule, tam by si teoreticky mal dostať najlepšie úroky
len teoreticky. Skôr mám skúsenosť, že práve iná banka v snahe získať klienta, poskytne lepšie podmienky s tým, že sa dlžník "presťahuje" so svojimi účtami k nej.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Normálne uroky aby boli, tak okolo 10 % ,

ak su vyššie uroky NEBRAŤ !
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

čo takto ísť na nejaký porovnávač napr. www.financnahitparada.sk a tam si vybrat prve tri banky, ktore ti vyskocia pri tvojich parametroch ako najvyhodnejsie, a potom zbehnut do banky a dohodnut si este lepsie podmienky...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Ice dive Pozri príspevok
čo takto ísť na nejaký porovnávač napr. www.financnahitparada.sk a tam si vybrat prve tri banky, ktore ti vyskocia pri tvojich parametroch ako najvyhodnejsie, a potom zbehnut do banky a dohodnut si este lepsie podmienky...
Tam ziskaš len ORIENTAČNÉ informácie,

SKUTOČNÉ podmienky uveru sa dozvieš až ked banka vypracuje návrh poskytnutia uveru

a niekedy je rozdiel dramaticky
0 0
finsluzby finsluzby

finsluzby je offline (nepripojený) finsluzby

kejka, pri hypotékach máš pravdu - pri vysokých úveroch aj 0,1% vie urobiť 20 - 30 eur mesačne na splátke, ale pri spotrebákoch, kde maximálna výška úveru sa pohybuje pre obyčajného človeka do úrovne 10.000 - 15.000 a splatnosti 5 až 10 rokov, sa rozdiely prejavujú len pre vyšších sumách a dobách splatnosti. Cca priemerný spotrebák je okolo 3.000 eur a na 5 rokov a tam aj rozdiel v 2% sa prejavý na splátke možno 2 eurami mesačne a to ti veľmi nestojí za to, aby si menila banku....
0 0
finsluzby finsluzby

finsluzby je offline (nepripojený) finsluzby

finančnahitparada vychadza len fakt z hrubého porovnania jednotlivých bánk, zabudni na presné čísla
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

Indeed Pozri príspevok
Tam ziskaš len ORIENTAČNÉ informácie,

SKUTOČNÉ podmienky uveru sa dozvieš až ked banka vypracuje návrh poskytnutia uveru

a niekedy je rozdiel dramaticky
to máš síce pravdu, že sú to orientačné čísla, avšak každá banka dáva "zľavu" z úrokových sadzieb ktoré má definované resp. verejne prístupné z ktorých čerpá aj finančná hitparáda... t.j. ak ti na finančnej hitparade výjde pri tebou zadaných parametroch povedzme nejaký úrok tak aby si niečo dosiahol tak pôjdeš sa jednať len do prvých troch bánk, kde ti vyšiel úrok povedzme do 10 % a do banky, kde ti vyšiel úrok 15 % sa ti neoplatí ani pláchnuť, lebo by ti museli dať brutálnu zľavu aby si sa vôbec dostal na ponuku ktorú by si dostal v inej banke bežne...

a je jasné, že tam presné údaje nedostaneš, lebo je to tak či tak sprostredkovateľ a banka nemá šancu posúdiť tvoju bonitu podľa nejakého scooringu externej firmy... ale na porovnanie a výber banky kam ísť za úverom je to podľa mňa super...
0 0
mlisa mlisa

mlisa je offline (nepripojený) mlisa

Ice dive Pozri príspevok
to máš síce pravdu, že sú to orientačné čísla, avšak každá banka dáva "zľavu" z úrokových sadzieb ktoré má definované resp. verejne prístupné z ktorých čerpá aj finančná hitparáda... t.j. ak ti na finančnej hitparade výjde pri tebou zadaných parametroch povedzme nejaký úrok tak aby si niečo dosiahol tak pôjdeš sa jednať len do prvých troch bánk, kde ti vyšiel úrok povedzme do 10 % a do banky, kde ti vyšiel úrok 15 % sa ti neoplatí ani pláchnuť, lebo by ti museli dať brutálnu zľavu aby si sa vôbec dostal na ponuku ktorú by si dostal v inej banke bežne...

a je jasné, že tam presné údaje nedostaneš, lebo je to tak či tak sprostredkovateľ a banka nemá šancu posúdiť tvoju bonitu podľa nejakého scooringu externej firmy... ale na porovnanie a výber banky kam ísť za úverom je to podľa mňa super...
tak na porovnanie som si tam supla udaje uveru ktory som si brala pred 2 mesiacmi a 2 najlepsia mi vysla SLSP s urokom 10,4%. Ked som tie iste udaje nahodila priamo na ich stranku, urok je18,9%. V tatrabanke mi priamo na pobocke ponukli urok o 3 % vyssi ako vyslo vo financnej hitparade (a to som staly klient a neustale ma bombarduju oznamami o predschvalenom uvere vo vyssej sume ako som chcela). Takze bohuzial, ziadna podobna internetova porovnavacka nenahradi jednak uverove kalkulacky ktore maju na svojich strankach samotne banky (vedia ake kriteria uplatnuju, tak ich aj hned zohladnia) a samozrejme osobnu navstevu banky. AK chcem peniaze, tu trochu casu na navstevu jednotlivych pobociek si treba najst, a ked mam v ruke par realnych ponuk od konkurencie, v dalsej banke to obcas pomoze pri vyjednavani
0 0
salik salik

salik je offline (nepripojený) salik

ZUNO ma 7,9% bez poplatkov a vsetko cez net
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

mlisa Pozri príspevok
tak na porovnanie som si tam supla udaje uveru ktory som si brala pred 2 mesiacmi a 2 najlepsia mi vysla SLSP s urokom 10,4%. Ked som tie iste udaje nahodila priamo na ich stranku, urok je18,9%. V tatrabanke mi priamo na pobocke ponukli urok o 3 % vyssi ako vyslo vo financnej hitparade (a to som staly klient a neustale ma bombarduju oznamami o predschvalenom uvere vo vyssej sume ako som chcela). Takze bohuzial, ziadna podobna internetova porovnavacka nenahradi jednak uverove kalkulacky ktore maju na svojich strankach samotne banky (vedia ake kriteria uplatnuju, tak ich aj hned zohladnia) a samozrejme osobnu navstevu banky. AK chcem peniaze, tu trochu casu na navstevu jednotlivych pobociek si treba najst, a ked mam v ruke par realnych ponuk od konkurencie, v dalsej banke to obcas pomoze pri vyjednavani

áno to máš pravdu, ale nejako sa odraziť musíš... veď mi nechceš tvrdiť, že ak potrebuješ úver pôjdeš po xy pobočkách resp. stránkach jednotlivých bánk...
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

salik Pozri príspevok
ZUNO ma 7,9% bez poplatkov a vsetko cez net

zabúdaš že je to úrok UŽ OD 7,9 % štandardne dávajú 8,19 % a predschválené úvery čo ti svietia v internetbankingu ponúkajú s úrokom 8,9 %...
0 0
mlisa mlisa

mlisa je offline (nepripojený) mlisa

Ice dive Pozri príspevok
áno to máš pravdu, ale nejako sa odraziť musíš... veď mi nechceš tvrdiť, že ak potrebuješ úver pôjdeš po xy pobočkách resp. stránkach jednotlivých bánk...
ehm, presne to som urobila Resp. prelustrovala som stranky vsetkych bank (ved ich nie je az tolko a to bolo to odrazenie), realne som sla do tych, kde mi priamo na ich stranke vyslo ok percento, a mali pobocku v mojom resp susednom meste (tych bolo asi 6). Z postovej banky som odisla po hodine cakania, ked sa nenasiel nikto kto by sa mi venoval ("prozakaznicky pristup"). Niektore banky maju aj priamo na stranke moznost poziadat o osobnu konzultaciu, bohuzial z unicreditu som nedostala na mail ziadnu odpoved. Zato Csob zavolali hned dalsi den, dohodli sme si stretnutie a po tyzdni volali opat ci som sa nejako rozhodla. Pristup ti takisto vela napovie
Btw, na ZUNE mi vadilo ze na obycajny informativny vypocet urokovej sadzby cez net sa potrebujes najprv prihlasit a otvorit si ucet.
0 0
2016 2016

2016 je offline (nepripojený) 2016

Dobrý deň.
Máte skúsenosti s úverom od poštovej banky? Bol som tam a čakám na schválenie. Koľko to asi trvá? Pani tam mi povedala, že 1-2 dni teraz beží 3 deň. Aká je šanca na získanie úveru? Predtým mi unicreditbank zamietla s tým, že som krátko v zamestnaní min. je 6 mesiacov pri vybavovaní mi povedali min. 3 mesiace čo som spĺňal no nejak si to zmenili asi....v žiadosti mám na 3000€ so splátkou 102€ mesačne so životným poistením nakoľko sa mi moje končí....mám pocit že na úver nemám šancu hlavne koli príjmom ktoré mi vykazuje moj zamestnávateľ odvádza mi totiž minimálku v rozmedzí od 303 do 350€ !!! v skutočnosti však dostávam od 520 do 800€ mesačne no peniaze mi dáva v hotovosti tak to nemám ako dokázať...čo si myslíte je šanca že úver dostanem? Máte skúsenosti s poštovou bankou je seriózna?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať