Zavrieť

Porady

pôžička na zmenku ?

Zdravím,

Viete mi prosím niekto odporúčiť spoľahlivý a čestný zdroj na poskytnutie pôžičky na zmenku ?
Najlepšie fyzicku osobu s vlastným zdrojom.

Za pomerne krátky čas sa mi veľmi rapídne zmenila životná situácia a potrebujem vyplatiť úvery + leasing ktoré mám a tiež prispieť mame na operáciu. Všetky svoje záväzky platím načas, nikde nemeškám, ale je to pre mňa už dalej naozaj takto neunosne. Ide o to že banka mi uver na vyplatenie ostatných záväzkov nedá, pretože mi to proste nevychádza ... neberú ohľad na to že mám bočne prijmy vdaka ktorým zvládam dlhodobo a pravidelne platiť skoro dvojnásobne vyššie splátky ako by som platil u nich po vyplatení
Všade čítam len o podvodníkoch ktorý berú poplatky za sprostredkovanie a pod.
J
a viem že v dnešnej dobe sa nenájde veľa ľudí čo má "pod vankúšom" balík peňazí navyše a ochotne ho požičia ... a nechcem to ani zadarmo ... chcem len ľudský prístup a šancu dať si znova dokopy život od niekoho kto pomôcť môže a chce ...

Vopred veľmi pekne ďakujem za akékoľvek info buď sem, alebo na mail : erricco111 zavinač centrum.sk

Dúfam že podobné problemy nikto z vás nikdy mať nebude ...
Usporiadat
Erricco Erricco

Erricco je offline (nepripojený) Erricco

pracujem ako OZ a popri tom si este privyrabam u znameho v obchode a predajom na internete ... dalsiu pracu uz naozaj nemam ako stihat . Auto je rocnik 2008, Suzuki Swift 1.3
0 0
MarcoM MarcoM

MarcoM je offline (nepripojený) MarcoM

A tvoj príjem je v čistom asi aký?
0 0
Erricco Erricco

Erricco je offline (nepripojený) Erricco

spolu okolo 900 eur, kedze vsak teraz vypadol mamkin prijem v domacnosti tak mi narastli vydavky o dalsich 300 eur a to uz nezvladnem ...
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
ako OZ auto potrebuješ, takže tadiaľ cesta nevedie. Žeby si dostal služobné auto a svoje odstúpiš? alebo sa dohodni so zam-ľom, aby LZ za teba prevzal -aj s autom a budeš jazdiť so služobným? Z odstupného vyplatíš nebankovku..........hm?
0 0
Erricco Erricco

Erricco je offline (nepripojený) Erricco

skusim sa ho opytat, ale pochybujem ze bude za ... dakujem ti ale aj tak velmi pekne za pomoc,
0 0
MarcoM MarcoM

MarcoM je offline (nepripojený) MarcoM

Takže si to zhrňme spolu s priateľkou zarábate 900 eur. Máš platiť 700 eur splátky mesačne. + ešte mama stratila príjem a tvoje výdavky sú +300 eur? Ak hej tak z tvojej situácie nie je východisko keďže mesačne ti treba dať 1000 eur a zarábate len 900, ľahká matematika musíš zvýšiť príjmy.
0 0
chodel chodel

chodel je offline (nepripojený) chodel

Na požičku na zmenku by som si dával pozor, patria medzi najrizikovejšie požičky! Viac tu: http://finanza.sk/pozicky-na-zmenku/ alebo tu: http://www.pozicka.sr/pozicky-na-zme...-tak-rizikove/
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať