Zavrieť

Porady

bubble tea...surne potrebujem poradit

Dufam ze mi aj teraz pomozete hladam a potrebujem najst nejaku firmu na SK ktora sa zaobera predajom a distribuciou tzv.Bubble tea- perlovy caj ...kontakt adresa hoci co moze pomoct
za odpoved vopred DAKUJEM
2andesa Neviem či to je ešte aktuálne,ale sestra zavrela buble tea v Nemecku a ostalo nám veľa sirupov,aj guličiek-nemáš záujem,
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
mazo81 Pozri príspevok
Dufam ze mi aj teraz pomozete hladam a potrebujem najst nejaku firmu na SK ktora sa zaobera predajom a distribuciou tzv.Bubble tea- perlovy caj ...kontakt adresa hoci co moze pomoct
za odpoved vopred DAKUJEM
...skús....


BoboQ Bubble Tea Bratislava
Obchodná 32
81106 Bratislava, Slovakia
Telefón 094444448878

http://sk-sk.facebook.com/pages/Bobo...258736?sk=info

mazo81 je offline (nepripojený) mazo81

mazo81
uz som im pisal na stranku /slovensky anglicky/ a este som nedostal odpoved a cislo je neexistujuce

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
ondo1971 Pozri príspevok
Dobrý deň,

čo konkrétne potrebujete/hľadáte?
ved je to v zadaní témy....

ondo1971 je offline (nepripojený) ondo1971

ondo1971
...chcete odoberať tovar? prípadne kúpiť licenciu s podporou na prevádzkovanie pod hlavičkou Bubbletea Shop siete?

Ikbukaj je offline (nepripojený) Ikbukaj

Ikbukaj
Ja by som sa chcel popytat ako je to s tym odoberanim? A ak by som chcel kupit licenciu?
Dakujem

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

misomiso
Aku licenciu? To je ako keby si pytal licenciu na varene vino, zincicu alebo Mojito...
Zdravim, pokial hladas firmu, ktora to dodava za najlepsie ceny, v tom pripade ti doporucujem CZ firmu, ta to dodava aj mne a kontakt na nu je:xxxxxxxxxxxx
Naposledy upravil kopretinka : 31.10.14 at 08:54 Dôvod: vymazanie reklamy
kn-alka .... po 2 rokoch?
kopretinka začal bublať asi až teraz
Cena tohoto nápoja sa odvíja prevažne z marketingu, kto chce pravý Slovenský, odporúčam Bubble Fun, ktorý je oveľa cenovo výhodnejší a chuťovo minimálne tak dobrý U nás v cukrárni to ide nenormálne dobre. ....................
Naposledy upravil terezamaria : 10.06.16 at 06:23 Dôvod: zmazanie tel.čísla

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.