Zavrieť

Porady

Solárium

Dobrý deň chcela by som sa opýtať aké stavené podmienky musím dodržať keď chcem si dať stojaté solárium do kozmetickej prevádzky vopred ďakujem za odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    ...asi zvlášť miestnosť na solárium, zvlášť šatňu so vstupom priamo ku solárku...povolenie od RUVZ....aj tu je toho dosť aj ujo od gúglov čo-to nájde, stačí si zadať do vyhľadávača....

    1Suzy1 je offline (nepripojený) 1Suzy1

    1Suzy1
    jasne ved som hľadala na google ale neviem tam najst presne ustanovenia napr. ze aké majú byť veľké tie miestnosti aké môže byť vetranie a podobne iba také okrajové podmieky

    spano85 je offline (nepripojený) spano85

    spano85
    No ča sa týka solária, neviem či je to správna voľba. Tento trend pomaly upadá i keď u nás sa tento druh opaľovania stále praktizuje. Celosvetové štatistiky však majú klesajúcu krivku. Ide najmä o štúdia o škodlivosti UVA,UVB a UVC žiarení atď.. Osobne by som na podporu ziskovosti salónu a rozšírenia Vašich služieb volil v tejto oblasti inú variantu. Momentálnym svvetovým trendom sú kvalitné samoopaľovacie prípravky (Fake Bake, He-Shi, St.Tropez) Radšej by som pouvažoval nad tým, prípadne nad nástrekovým opálením od týchto výrobcov..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.