Zavrieť

Porady

SEO optimalizacia vo vyhladavacoch

Zdravim Vas, planujem si vytvorit stranku s databazou firiem zameranu len na urcitu komoditu/cinnost pre vacsie mnozstvo firiem.
Chcel by som vsak docielt to aby pri zadani slova z uvedenej komodity v google.sk sa moja stranka/databaza objavila na prvych miestach googlu.
AKO NA TO?
Nemam zaujem davat reklamny banner na rozne stranky , nakolko banner sice uvidi vela ludi, ale len minimalna cast z nich vyuzije tuto stranku.
Cielom je aby potencionalny klient cielene hladajuci uvedenu komoditu pri zadani klucoveho slova z uvedenej cinnosti hned nasiel stranku s databazou cinnosti-produktov, ktoru vyhladava...
Dakujem Vam za info
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Však si si odpovedal v nadpise. SEO je to, čo hľadáš.

    sch je offline (nepripojený) sch

    sch
    ja viem, ale nerozumiem presne techike SEO... chcel som si to ujasnit ake su tam moznosti, variacie... :-) neni som programator, tak to preto

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Ak o tom nič nevieš, tak si na to nájdi profíka. Sú ľudia čo sa tým živia a učia sa o SEO niekoľko rokov. Ak na to nemáš peniaze, tak odporúčam vytvoriť zaujímavý obsah stránky, písať do blogu a písať PR články. Všetko s odkazmi na tvoju stránku v kľúčových slovách. Môžeš písať do špecializovaných fór, kde PORADÍŠ a necháš tam svoj spätný odkaz. Môžeš sa zaregistrovať do azetu, zoznamu a iných podobných stránok. V SEO ide o to, že keď máš kvalitný, jedinečný obsah a odkazujú na daný obsah aj iné RELEVANTNÉ stránky, tak Ťa google posúva vyššie. Nesmieš ale robiť link farming, teda nasilu naháňať spätné odkazy, lebo ťa google penalizuje a všetko bude fuč. Taktiež nenaleť ľuďom, čo ti slubia registraciu do 1500katalógov a podobne. Google to už penalizuje. V skratke asi toľko. Daj si do googla SEO a prečítaj si o tom viac. Nájde sa toho kopec.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    z vlastnych skusenosti mozem odporucit seocentrum.sk ... ale pocitaj s tym ze to nie je zadarmo, inak suhlas s Dantesoom.
    Nevyznám sa do toho úplne, no podľa toho čo viem, na umiestňovanie sa na popredných priečkach vo vyhľadávačoch je potrebné tvoriť aj nejaký unikátny obsah. Byť Vami, poradím sa s profesionálmi z oblasti SEO, mne sa osvedčili Pizza SEO

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    naštuduj si čo je SEO: http://www.seochat.sk/co-je-seo/
    Mimochodom - myslem ze ten tvoj napad je zbytocny a nema vyznam sa do toho pustat - so seom, alebo aj bez sea.

    Marco18 je offline (nepripojený) Marco18

    Marco18
    Ako si sa mohol v odpovediach docitat, SEO je velmi rozsiahle, a techniky sa neustale menia. No iste zakladne pravidla je dobre dodrziavat a myslet na nich uz pri budovani webu. Ak sa potom aj rozhodnes ponechat SEO na odbornika, nemusis platit za opravovanie zakladnych chyb. Zopar jednoducho popisanych rad najdes aj tu: http://blog.webaster.sk/zaklady/zakl...malizacie-webu

    SEO optimalizacia vo vyhladavacoch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.