Zavrieť

Porady

Kam investovat ?

Caute,
Mate nejake napady, kam investovat? :-)
Nic mi nenapada
Dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    bože to sú rady, diamanty, zlato, forex... so všetkým sa viažu povinné náklady, o ktorých ti nikto nič nepovie. Zlato, diamanty musíš mať uložené v spoločnosti, ktorá ti ho predala, za čo si bude pýtať nemalé peniaze + pripočítaj si poistenie. Ak si ho uložíš inde, spoločnosť ho nebude chcieť odkúpiť naspäť, resp. budeš musieť pozháňať certifikáty o pravosti, za čo si puncová spoločnosť atď. vypýta ďalšie peniaze.

    o forexe je tu toho napísaného veľa.

    človek, ktorý dobre pozná oblasť svojho podnikania, investovania, nemusí byť úspešný. Aká je šanca, že človek, ktorý nemá ani poňatia o nejakej oblasti, bude úspešný? Preto všetky príspevky typu: "...poraďte v čom začať podnikať, dajte tipy na investovanie a pod...", sú nezmysel.

    investuj hlavne do seba a potom sa zamysli v čom si dobrý, čo by ti išlo, čo by mohlo fungovať

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Investičné zlato, poprípade diamanty. Dá sa investovať od 1 000 do XY eur a výnosy sú lepšie ako v banke samozrejme :-)

    gadgetmat je offline (nepripojený) gadgetmat

    gadgetmat
    Ale zlato/diamanty su risk, a nevyznam sa v tom :-)
    Myslel som skor nieco ako podnikanie, cize som zle pomenoval temu..
    Nieco v okoli nizkych siestich cifier..

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Odkedy sa obchoduje s diamantami NIKDY neklesla ich hodnota, takže risk to nieje :-) A neviem čo ti mám poradiť. otvor si bordel

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    bývalý minister psvr vraví, že cez dss prostredníctvom indexového fondu - výnos za 4 mesiace 6%

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Joj, same chujoviny, on sa pyta na podnikanie, nie nejake rulety, hracie automaty ci loteriu.
    igor3006 Rýchla otázka: Čo je podľa Teba FOREX ????

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    misomiso Pozri príspevok
    Joj, same chujoviny, on sa pyta na podnikanie, nie nejake rulety, hracie automaty ci loteriu.
    No veď bordel je podnikanie :-)

    weby je offline (nepripojený) weby

    Som mladík, ktorý cestuje po svete, zaujíma sa o biznis, marketing, študuje právo a zaujíma sa o ekonómiu rakúskej školy. ...viac weby
    Pokial si chces uchovat hodnotu penazi, tak odporucam zlato alebo striebro. Diamanty sa tazko predavaju na volnom trhu.
    Co sa tyka investicii, pokial sa nevyznas do burzy kup si S&P500 ked prudko klesa.
    Co sa tyka skutocnych investicii, asi do malych firiem, ktore maju potencial rast. To je ale sen kazdeho investora, bohuzial tazko realizovatelny.
    A odporucam podnikat v sluzbach, ktore su velmi nedostupne. Napr. ja som isiel preskumat ostrov man, kvoli danovemu prostrediu. Uctovne spravovanie firiem je tu zaujimavy biznis, nehovoriac o offshore uctoch. Osobne si myslim, ze pokial sa do niecoho chces pustit musis byt v danej oblasti jednotka. Z brucha ti neviem poradit nic ine, nez najst zoznam zivnosti (volnych viazanych remeselnych a koncesovanych) a nahodne si vybrat.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Forex je devizovy trh, ale v podstate pre investora je to loteria. Poznam par ludi co sa takto pokusali zbohatnut, no okrem neustaleho 24 hodinoveho stresu im to neprinielo nic.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    mattto Pozri príspevok
    bože to sú rady, diamanty, zlato, forex... so všetkým sa viažu povinné náklady, o ktorých ti nikto nič nepovie. Zlato, diamanty musíš mať uložené v spoločnosti, ktorá ti ho predala, za čo si bude pýtať nemalé peniaze + pripočítaj si poistenie. Ak si ho uložíš inde, spoločnosť ho nebude chcieť odkúpiť naspäť, resp. budeš musieť pozháňať certifikáty o pravosti, za čo si puncová spoločnosť atď. vypýta ďalšie peniaze.

    o forexe je tu toho napísaného veľa.

    človek, ktorý dobre pozná oblasť svojho podnikania, investovania, nemusí byť úspešný. Aká je šanca, že človek, ktorý nemá ani poňatia o nejakej oblasti, bude úspešný? Preto všetky príspevky typu: "...poraďte v čom začať podnikať, dajte tipy na investovanie a pod...", sú nezmysel.

    investuj hlavne do seba a potom sa zamysli v čom si dobrý, čo by ti išlo, čo by mohlo fungovať
    No konecne niekto napisal nieco normalne.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    misomiso Pozri príspevok
    No konecne niekto napisal nieco normalne.
    ... a ani to nemá už kto ohodnotiť aspoň užitočným....

    igor3006 je offline (nepripojený) igor3006

    igor3006
    misomiso Pozri príspevok
    Forex je devizovy trh, ale v podstate pre investora je to loteria. Poznam par ludi co sa takto pokusali zbohatnut, no okrem neustaleho 24 hodinoveho stresu im to neprinielo nic.
    Ja poznám zase ľudí,ktorí sú vysmiaty.FOREX a lotéria ? Áno,pre určitých ľudí áno,no nie pre všetkých.Poznám ľudí,ktorí sú konzistentne ziskový.Je to biznis ako každý iný.

    igor3006 je offline (nepripojený) igor3006

    igor3006
    sosak Pozri príspevok
    V nebankovkách tiež určití ľudia mali zisk a boli vysmiaty.
    Porovnávať nebankovky a Forex....Veľmi nízke.

    Efkon je offline (nepripojený) Efkon

    Efkon
    co je to nizkych 6 cifier?? a v akej mene?ak mas seriozny zaujem napis na efkon@centrum.sk, ponukam partnerstvo nie len ticheho spolocnikaa uved aj lokalitu odkial si
    Advokát pôsobiaci od roku 1991 najmä v oblasti obchodného, občianskeho, pracovného, medicínskeho a farmaceutického práva ako aj v iných oblastiach práva v SR. ...viac JUDr. Pavol Kollár
    Ja mám skúsenosti, že je dopyt po službách poskytovaných na základe voľnej živnosti:
    Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt.

    Samozrejme je potrebné mať s tým skúsenosti a dobré zmluvy. Je tam podnikateľské riziko ako v každom podnikaní.

    tesi1412 je offline (nepripojený) tesi1412

    tesi1412
    mám rozpracovaný podnikateľský zámer, hľadám spoločníka alebo investora. ponúkam miesto v spoločnosti + podiel zo zisku, návratnosť investívie cca 3 mes. V prípade záujmu - napíšem kontakt.

    jadranka111 je offline (nepripojený) jadranka111

    jadranka111
    kam investovať ? - odporúčam forex - ak máš záujem, poradím ti kde a ako, tak aby si zarobil a veľa sa nenarobil
    Načítať ďalšie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.