Zavrieť

Porady

Excel - skopírované bunky ako obrázok

Zdravím. Mám v práci XP a v exceli sa dajú vložiť skopírované bunky ako obrázok. Je na to klávesová skratka. Vedel som ju a už som to zabudol. Vie to niekto? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    scibuff je offline (nepripojený) scibuff

    scibuff
    Pokial viem tak shortcut na to nie je, ale ked si vyznacis co chces skopirovat a ides to "Edit" mala by tam by moznost "Copy as picture..." (v office 2010 is to pod "Home" tabom)

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    Toto vie excel uz z doby ked behal este pod windowsom 3.11, myslim ze to bola verzia 5. Je to nastroj "kamera", ma ikonu ako fotoaparat, a obycajne si ho treba pridat (postup podla Excel 2001): pravy klik na nastrojovu listu, Prisposobit..., zalozka Prikazy, kategoria Nastroje, vpravo najst "kamera" - ikona fotoaparatu, tu mysou pretiahnut na hociaku nastrojovu listu, a mas to. Potom staci po oznaceni oblasti kliknut na tuto ikonku, potom vytvorit vyber kde ma ten obrazok byt a je to. A mozno sa tomu da priradit aj klavesova skratka.

    Teraz ma napadlo ze ked sa vytvori makro ktore spusta tento nastroj, tak tomu makru sa da priradit klavesova skratka, takze v podstate by to fungovalo ako chces.
    Naposledy upravil PotPalo : 18.08.12 at 17:58
    Kabaka123 bomba... zase som sa naučila a dozvedela niečo nové...

    vilomino je offline (nepripojený) vilomino

    vilomino
    Funguje to s tou kamerou. Vďaka. Ale ja som poznal iný spôsob - označiť priestor, stlačiť nejakú klávesu a na lište sa mi rozbalil príkaz, ktorý tam normálne nie je. Ale tento nový spôsob je lepší.

    Excel - skopírované bunky ako obrázok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.