Zavrieť

Porady

Reklama AdSense - Co treba spravit ... ?

Ahojte , cital som si vela odpoved na tieto temy, ale chcel by som sa este raz a jasne opytat.
Nevie niekto co vsetko musim urobit ak chcem mat na svojom webe Adsense reklamy? Teda tak aby to bolo legalne. Myslim suvis s danami, s nejakym priznanim, ci treba zivnost. Jednoducho co aspon MUSIM urobit aby to fungovalo. Treba sa niekde teda prihlasit? Lebo moj predpokladany zisk bude jeden mesiac 10e druhy 30e dalsi 7e atd... (prosim piste v pripade plnoleteho studenta)

Este jedna otazka, keby si nahodim reklamy teraz, a ak bude nejaka nutnost nieco niekde vybavit podla vasej odpovedi ci sa to bude dat v pohode aj neskor, alebo uz budem mat nejake problemy. Samozrejme neskor myslim este pred prvym príjmom na moj ucet. Nie potom...

Dakujem velmi pekne
Naposledy upravil Dav : 18.08.12 at 10:15
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    berdy, kľudne mi môžeš dať aj 10 neužitočných , ale moja rada bola v konečnom dôsledku tá najlepšia - k názvu témy, ktorú si založil. Špecifikuj problém a uvidíš, že môžeš očakávať veľa rád.
    Viem, že moja rada Ťa nespasí, ale aspoň som Tvoju tému opäť dostala na "svetlo".
    A znova mi daj neužitočné - ďakujem už vopred.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Ale vidím, že chybu v názve si opravil, takže až taký zbytočný môj príspevok nebol................

    Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

    Nokerla
    berdy,
    a mas nejake web stranky, kde by si tie reklamy umiestnil?....aka je navstevnost tych tvojich stranok?

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    berdy Pozri príspevok
    Ahojte , cital som si vela odpoved na tieto temy, ale chcel by som sa este raz a jasne opytat.
    Nevie niekto co vsetko musim urobit ak chcem mat na svojom webe Adsense reklamy? Teda tak aby to bolo legalne. Myslim suvis s danami, s nejakym priznanim, ci treba zivnost. Jednoducho co aspon MUSIM urobit aby to fungovalo. Treba sa niekde teda prihlasit? Lebo moj predpokladany zisk bude jeden mesiac 10e druhy 30e dalsi 7e atd... (prosim piste v pripade plnoleteho studenta)

    Este jedna otazka, keby si nahodim reklamy teraz, a ak bude nejaka nutnost nieco niekde vybavit podla vasej odpovedi ci sa to bude dat v pohode aj neskor, alebo uz budem mat nejake problemy. Samozrejme neskor myslim este pred prvym príjmom na moj ucet. Nie potom...

    Dakujem velmi pekne
    Na tému s tak nevýstižným názvom, ( a ešte aj chybou v názve )nečakaj veľa odpovedí. :-)

    Reklama AdSense - Co treba spravit ... ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.