Zavrieť

Porady

SZCO na PN

Ako ZSCO som na PN , moze moj obchodny partner (ina firma) pozadovat potvrdenie PN?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
Edmond Pozri príspevok
Ako ZSCO som na PN , moze moj obchodny partner (ina firma) pozadovat potvrdenie PN?
A načo by ho potreboval? Potvrdenie slúži pre SP a pre Teba ako DPN.

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975
Tweety Pozri príspevok
A načo by ho potreboval? Potvrdenie slúži pre SP a pre Teba ako DPN.
,tiež ma to napadlo- asi viem aká szčo je zadávateľ...

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
Edmond Pozri príspevok
Ako ZSCO som na PN , moze moj obchodny partner (ina firma) pozadovat potvrdenie PN?
Máš obch, partnera, alebo pracuješ na PZ?

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975
Tweety Pozri príspevok
Máš obch, partnera, alebo pracuješ na PZ?
určite je to bývalý zamestnanec "prerobený" na szčo...

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
Stanislav 1975 Pozri príspevok
určite je to bývalý zamestnanec "prerobený" na szčo...
Píše, že obchodný partner, tak to asi nebude akože zamestnanec v obale živnostníka. Možno sa k tomu vyjadrí bližšie.

Edmond je offline (nepripojený) Edmond

Edmond
Pracujem ako SZČO a nie som zamestnancom mojho obchodneho partnera. Dakujem za radu, ako mam v takomto pripade postupovat.

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

veronikasad
Edmond Pozri príspevok
Pracujem ako SZČO a nie som zamestnancom mojho obchodneho partnera. Dakujem za radu, ako mam v takomto pripade postupovat.
Z akého dôvodu to tvoj obchodný partner požaduje ? Ako ospravedlnenie neprítomnosti "v práci" ? Akú prácu vykonávaš ?

Edmond je offline (nepripojený) Edmond

Edmond
Som homeoffice, robim pre danu firmu istu obchodnu cinnost a pozaduje odo mna PN listok ako potvrdenie PN. Ma na to pravu???
kn-alka nemá na to právo

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
Edmond Pozri príspevok
Som homeoffice, robim pre danu firmu istu obchodnu cinnost a pozaduje odo mna PN listok ako potvrdenie PN. Ma na to pravu???
Nie, a neviem si predstaviť načo by mu to bolo. Doklad o PN, už som písala vyššie, mu nedávaj. Ale popri PN môžeš pracovať z domu, samozrejme za dodržania liečebného režimu.

Edmond je offline (nepripojený) Edmond

Edmond
Porusuje tym moj obchodny partner aj nejaky zakom, ak odo mna ziada PN potvrdenie?

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
Edmond Pozri príspevok
Porusuje tym moj obchodny partner aj nejaky zakom, ak odo mna ziada PN potvrdenie?
Neporušuje, ale je to absurdum. A zdôvodnil tú svoju požiadavku niečim logickým, alebo zákonným dôvodom?
Edmond Proste to pozaduje ako potvrdenie, co ako ina firma mu nie som povinny dat. Nijako inak to nezdovodnil.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.