Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    Asi som vedľa, ale nie ...

    Riško vymyslel, že ak zadávateľ témy ohodnotí v téme príspevok ako " najlepšia odpoveď " svojím rozhodnutím automaticky tému uzavri. Nikto už do témy, aj keď by mohol lepšie nemôže prispieť. Fungovalo! Leda, že by sa moderátori zmilovali na požiadanie.

    Po septembrových udalostiach na Porade v minulom roku sa to nejako vytratilo. Pokladal som to za užitočné, teda správne.

    Uvediem jednu tému v ktorej je vidieť, že aj keď zadávateľ už by bol najradšej tému zatvoril, možnosťou „ najlepšia odpoveď „ nemohol, lebo nebola tá možnosť.

    Už v šiestom príspevku si mohla prečítať názor, že nie on, ale ten kto sa sťažuje si radiátory neodvzdušňuje.

    V ôsmom príspevku, žiada autora šiesteho príspevku, aby jej neprispieval do témy.

    V príspevku č. 18 už potvrdzuje, že dolu, nie u neho chyba je.

    V devätnástke, joj, odhalil kto jej poradil kde hľadať chybu, problému zdroj.

    A potom, ešte aj to čo sa naučil, pochopil, ďalej radil s čím si neporadil.

    No našli sa traja čo tému zatvorili, možnosť, tiež od Riška využili.

    http://www.porada.sk/t178424-ako-je-...ml#post1871356



    A však jeden to už nestihol v provokačke, téme, opýtal sa nesmelo, ako by sa to odstrániť dalo a čo by to stálo.

    http://www.porada.sk/t178455-jednora...ml#post1871936


    No a v tejto téme som len názor povedal, nie radu. A už to zasa funguje „ najlepšia odpoveď „ tému zastavuje

    http://www.porada.sk/t199711-chybou-...ml#post2130216


    Nič to, vraj sa zasa chystá zmena!

    Možno aj k dobrému? Či nie?

    Že nie, nie som.

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    Že vyriešené, jedno už je. Ale čo, je? Prútkar zabil!

    Viete, je to humorné, keď niektorí mazáci buzerujú nováčikov, že prečo zakladajú nové témy, keď už sú témy s podobnou otázkou, obsahom otvorené. Dokonca im ich strkajú pod nos. Ale ak zadávatelia zavrú tému najlepšou odpoveďou, tak nie sú. Načo potom tá buzeracia.

    Nie som proti najlepšej odpovedí, zadávateľ môže ohodnotiť, ale prečo hneď tému zavrieť. V tej téme o laikovi a radiátore je dôkaz toho, že ak by jú zadávateľka zatvorila najlepšou odpoveďou, kopec dobrých vecí by sa už nedozvedela, ba dokonca ani by už nikomu neporadila, čo sa naučila.

    Nie som proti tomu, aby zadávateľ mohol tému uzavrieť. Ale nie najlepšou odpoveďou! Na lište by mohol mať možnosť tému uzavrieť na tlačítku, kliknúť, zavretie témy, keď uzná za vhodné. kedykoľvek. Aj pri najlepšej odpovedi.

    Inak, náhodou som si všimol, že najlepšia odpoveď nie je zarátaná do sumáru bodovania, len v profile sa pripočíta, k najlepším a k celkovému počtu ako tri body. Divočina. Ale body nie sú podstatné, veď sme na Porade, o rady ide, či nie?

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    Dobré ráno!

    Najlepšia odpoveď, komu patrí svet?



    a komu patril?



    a komu patrí?



    im!


    Najlepšia odpoveď???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.