Zavrieť

Porady

...Psia duša...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budem sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľam na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Naposledy upravil pepsikova : 31.08.12 at 17:13
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov pridal/a 3 nové fotky do albumu Z nového domova 2012.






0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...

Psia duša Projekt Útulkáčik

Máte doma psíka alebo iné zvieratko, ktoré ste zachránili z ulice alebo ste si ho adoptovali z útulku/karanténnej stanice či občianskeho združenia?

Zapojte sa aj Vy do projektu Útulkáčik, ktorého poslaním je pomôcť pri osvojovaní zvierat z útulkov.

Napíšte nám o ňom príbeh a pošlite na psiadusa@psiadusa.sk

Čo by mal príbeh obsahovať?
- ako ste sa rozhodli pre adopciu psíka/mačičky z útulku
- ako ste si vybrali práve toho Vášho a prečo
- popis psíka (vek v deň adopcie, pohlavie, povahu a iné dôležité informácie), aké boli začiatku, ako ste zvládali prvé dni u Vás (pozitívne aj negatívne) a aké zmeny po čase nastali
- záver, zhodnotenie, zhrnutie
- fotografie (prvé dni a teraz, prípadne aj z útulku, ak nimi disponujete)

Ďakujeme!

http://psiadusa.sk/forum/viewtopic.php?f=74&t=10913
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Drobčekovia v KS Zvolen
Tento malý chlapček bol zachránený pred utratením. Má asi 5 rokov a veľmi sa v KS bojí. Nie je tu nikto, kto by si ho vzal so dočasnej opatera alebo mu poskytol domov....
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


Útulok Levice - OZ Šťastný Domov
Tato stránka se mi líbí · 23 říjen

Ahojte,

Hladáme nový domov alebo aspoň DO týmto malým fenkám. Našli sa v Želiezovciach. Majú asi 1 až dva mesiace. Majú ich zatial v jednej bytovke v pivnici, kde im to zútulnili ale nemôžu tam ostať a knám šteniatka tiež nemôžu. Lepšie foto nemáme a ani viac info. Ak je nejaký záujem alebo ochta pomôcť volajte mi na 0911 666 266 Braňo. Je to SÚRNE. Ak nezodvihnem hneď, skúste viac krát. Ďakujem.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

PROSBA O POMOC!!!!!!
Ludia, prosim vas pomozte mi!! Som male nevinne stvorenie, ktore caka iba na prevoz, aby sa mohlo dostat do DO v Bratislave... Dnes jedno steniatko v utulku zomrelo, nedovolte aby som bolo dalsie (((
********* HLADA SA PREVOZ ROZNAVA- ZVOLEN NA ZAJTRA ( NA ZAJTRA MAME POTOM SLUBENY PREVOZ ZVOLEN-BRATISLAVA ) PRIPADNE ROZNAVA-BRATISLAVA CIM SKOR PROSIIIIIIIIIIM*********
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša

Pred 18 hodinami

Prosíme za Albu. Okrem toho, že v Rožňavskom útulku je veľmi vážna situácia, je preplnený, Albuška čaká už dlho a je to už staršia dáma, ktorá by veľmi potrebovala domov, obzvlášť teraz, ide zima... Prosíme za ňu... Ten pohľad...

Alba je je 8-10 ročná fenočka, kríženka nemeckého ovčiaka, je veľmi milej povahy, miluje ľudí a aj na svoj vek je veľmi čiperná. Prosíme, adoptujte si ju niekto, aj ona ešte potrebuje šancu na nový, lepší život. Útulok Rožňava: 0918 415 944

Fotoalbum: http://www.facebook.com/media/set/?s...0814557&type=1





1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zachranny korab


Hladame surne domov pre tohto krasneho stvborrocneho americkeho kokrika. Ma epilepsiu, ktora je ale pod kontrolou, psik uziva lieky a miluje deti a lopticky. S fenkami problem nema, psikov si vybera. Je to surne, majitelka sa stahuje do rodiny, kde je stafford, s ktorym sa tento psik neznesie! — Surne! (2 fotky)





0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


‎28.10.2012
dnes odišla do nového domova Bony, bude bývať v rodinnom domčeku s veľkou záhradou a bude i parádnu vykurovaciu búdu. Veríme, že Bony sa rýchlo spriatelí i s ostanými rodinnými psíkmi a zvykne si aj na koníka, aby mohla popri ňom chodiť na riadne prechádzky.


1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


nemá náhodou niekto na darovanie starší koterec, alebo nejakú konštrukciu z ktorej by sa dat spraviť prístrešok do veľkého výbehu? veľmi by nám to pomohlo...


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


Tedy je úžasný psík, veľmi sa viaže na človeka, rád sa hrá s loptičkami a dnes ráno sa veľmi tešil zo snehu žiaľ neznesie sa so všetkými psíkmi u nás a tak zatiaľ kým ostatní celý deň behajú pustení, Tedy je zavretý v koterci...naozaj by mu veľmi pomohlo, keby už má vlastný domov, kde bol mohol celý deň behať na záhrade, chodiť na prechádzky, hrať sa...


Tedy hľadá domov
Tedy je mladý mix teriera, má ca 2-3 roky. Je veľmi priateľský,aktívny, rád chodí na prechádzky a hrá sa s hračkami. Nie je však prehnane hyperaktívny, na vybehanie mu stačí i záhrada. Cudzích ľudí pri plote ohlási štekotom, ale neublíži. So psíkmi sa znáša individuálne, skôr by sme ho odporúčili ako jediného psíka do rodiny, keď ale stretne iného psíka na prechádzke nijako negatívne naň nereaguje. Tedy nemá problém ani s deťmi, u nás je s vačsími deťmi pravidelne v kontakte. Tedy je odčervený, očkovaný a už i kastrovaný. 0949575965Autor: Dočasná opatera Zbyňov
Fotky: 20
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


Spajky, tento nádherný 1,5 ročný priateľský labík stále hľadá nový domov....


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ヅConie ヅ


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


Zdieľame, ľudia z okolia, nevideli ste ho???

Tohto bíglika som dnes stretol v Černíku (dedina za Nitrou smerom na Nové Zámky). Najskôr bol trochu ostražitý, ale keď videl, že mu neublížim bol veľmi milý. Pýtal som sa na neho ľudí a povedali mi, že je tam už vyše mesiaca (niekto ho vyhodil zo strieborného auta pred krčmou). Pokúsil som sa ho naložiť do auta (chcel som ho zaviezť do útulku), ale keď videl, že som otvoril auto, tak sa zľakol a začal odo mňa utekať. Pokúsil som sa ho zobrať ďalej od auta na ruky, ale vtedy sa zľakol ešte viac a ušiel. Potom sa mi už k nemu ani nepodarilo priblížiť. Ak bývate niekto nablízku, pomôžte mu. Ak by ste pre neho išli, dajte si pozor, aby vám neušiel, tak ako mne. Dajte mu najskôr obojok s vodítkom (ale možno aj toho sa bude báť) a až potom ho skúste zobrať k autu. Ja som z Partizánskeho, takže to takto na diaľku riešiť nemôžem. Zvykne sa vraj motať okolo pizzérie a Jednoty, kde dostane občas nejaké jedlo. Od soboty 27.10. by ho možno vedeli zobrať do útulku v Nitre.


0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Zatulané Psíky Šaľa

SÚÚÚÚRNE

ĽUDIA PROSÍM SPAMATAJTE SA, sotva sme prijali jedno štendo, už nám pri bráne zvonili 3 paňulky, ktoré venčili svojich hafanov a našli tieto 2 vyhodené šteniatka v kríkoch, hneď vedľa hlavnej cesty (oproti cintorínu v Šali). Súrne potrebujeme dočasku, nakoľko útulkové depozitum je celý týždeň (29.10-04.11.12) mimo prevádzky, malé šteniatka NEVIEME PRICHÝLIŤ, nevedia ich prichýliť ani ostatní členovia OZ-tka, nakoľko do ich príbytkov sú na tento týždeň presťahovaní útulkáči zo spomínaného depozitu.

kontakt: 0917 510 134
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Znalec psí duše - Dog WhispererPamätajte, psy nemajú zmysel pre chápanie času, preto sa nezaoberajte minulosťou a budúcnosťou, proste žite PRÍTOMNOSŤOU a užívajte si každý jeden okamih z nej!
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


Útulok nie je vhodné prostredie pre šteniatka!!!

Som krásny malý čierny fešák a stále čakám v útulku. Adoptovala si ma mamka Harrinka, ktorá mala práve šteniatka a tým mi zachránila život.. No všetci moji súrodenci sú už psom nebíčku ( Zostal som jej už len ja, prosím pomôžte mi prežiť...

Útulok Rožňava: 0918 415 944


1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Veľmi prosím, kto môže poslať jedno euro, ktoré Vám nebude chýbať ale jemu pomôžu predĺžiť pobyt v psom hoteli v Trnave u Peti, podporte nás.

Prosím pomôžte mi našporiť peniažky na psí hotel ako moje dočasné ubytovanie.hľadám si domov.

!!!CISLO UCTU PRIDANE!!!
PRIDAVAM TEDA CISLO UCTU PO DOHODE S PETKOU A ANREJKOU NA SAOZ: č. účtu: Tatra banka, 2920861400/1100 ĎAKUJEME!PRE PRISPIEVATELOV Z CR SA NA UCTE PRACUJE.
Prosím ako heslo uvádzajte:Lumpík-psí hotel Peťa

DAVAM DO POZORNOSTI UCET PRE PRISPIEVATELOV Z CR DAKUJEME!
č.účtu :2283275379/0800 účet heslo:Lumpík-psí hotel Peťa

Naposledy upravil verkaz : 29.10.12 at 08:27
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


.Ešte stále máme šteniatka, o ktoré nikto neprejavil záujem (( Nájdete ich v tomto albume... Tie, ktoré sú rezervované, alebo majú sľúbenú DO, to majú uvedené v popise vedľa fotkyKontakt: 0918 415 944
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Takáto správa veľmi poteší, bodaj by ich bolo viacTulava Labka

Frcko dnes cestoval domov až do Dánska
Veľa šťastia chlpáčik
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pes v núdzi

Pred 15 hodinami

Axa je mladá fenka kríženca, ktorú nám vracajú po neuveriteĺných 2 rokoch z dovodu, že sa fenka bojí búrky,že sa bojí vody a nechce sa kúpať, že nepríde na zavolanie a čo je úplný vrchol, že zadrhla mača a sliepku. Evidentne si ani za ten čas čo ju majú k nej nevypestovali natoľko silný vzťah, aby namiesto toho že sa jej chcú zbaviť ju naučili nebáť sa vecí, ktoré sú pre mnoho ďalšách psov doslova postrachom. Axa takto znova skončí v útulku :-( Je neuveriteĺné ako ľahko sa človek vzdáva vraj toho najlepšieho priateľa - psa. Hľadáme pre nu novú rodinu, je naučená bývať v rodinnom dome. 0948 213 214, 0948 891 391





0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať