Zavrieť

Porady

...Psia duša...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budem sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľam na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Naposledy upravil pepsikova : 31.08.12 at 17:13
Usporiadat
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



SOS Psiky
Tato stránka se mi líbí · Před 16 minutami

Brady nasiel svoj krasny a vesely domov a uz sa bude mat len dobre,drzim ti palce anjelik,si uzasny psik!! ♥
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Čo také museli urobiť, že takto dopadli ?!!!!!!!!!!!!!


Pes v núdzi
Tato stránka se mi líbí · Před 32 minutami

aby toho dnes nebolo malo,tu mate zaber zo Zahoria,kde nasli takyto nalez-ano su to psici zvleceni z koze!!Dokedy to bude nasa spolocnost trpiet?!A opat,v SR mame "nadstandartne" zakony pre zvierata...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

verkaz Pozri príspevok
Čo také museli urobiť, že takto dopadli ?!!!!!!!!!!!!!


Pes v núdzi
Tato stránka se mi líbí · Před 32 minutami

aby toho dnes nebolo malo,tu mate zaber zo Zahoria,kde nasli takyto nalez-ano su to psici zvleceni z koze!!Dokedy to bude nasa spolocnost trpiet?!A opat,v SR mame "nadstandartne" zakony pre zvierata...
tomu čo toto....nič dobré neželám, aspoň genitálne bradavice....hajzel bezcitný....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


Ahoj, volám sa Jessica. Som mladá (cca 1-1,5 roka) fenka kríženca dlhosrstého jazvečíka, teraz mám letný strih. Bola som zachránená aj so svojimi šteniatkami zo zlých pomerov, kde som nemala istotu jedla ,pitia.. žiaľ som sa nevyhla ani bitke... Moje šteniatka už majú svoje rodinky ,teraz na tú pravú čakám iba ja. Po zoznámení vychádzam so psíkmi, rada som vonku, vo vnútri sa nepocikám, stačí mi iba peliešok, kde sa budem cítiť bezpečne. Som po sterilizácii, a už ovládam základné povely. Adoptovaná budem po podpísaní adopčnej zmluvy.

Kontakt: 0908 114 814 (Monika K., Nové Zámky)

PS - Jessi hľadá domov už strašne dlho, pomôžte jej, aby už mohla niekam navždy patriť... Je to zlatíčko, jej adopciu získate skvelého psíka. Je maličká, vhodná do bytu s veľmi dobrou povahou, tak kde je problém? Že nieje yorkom alebo čivavou? Vzhľad či plemeno je podstatné? Psíka by sme si mali vyberať srdcom a nie očami... Jessica je pripravená svoju rodinu milovať, nájde ju? — JESSICA (13 fotiek)









0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


Zoei si už strašne dlho hľadá nový domov, pri tom je to úžasná a učenlivá fenočka... Zdieľajte.


Zoei si hlada domov
Zoe ma asi 2 roky, 7kg, 35 cm v kohoutku.Je milé povahyRáda si hraje, vyžaduje hodně pozornosti- chce pánička jen pro sebe...Je velmi moudrá a učenlivá, pokud se jí někdo bude věnovat tak se hodně naučí. Ma hygienické návyky..Venku chodí pekně na vodítku, netrhá se,umí chodit i bez vodítka..přiběhne na zavolání.Je to aktivní pejsek,ráda běhá a hraje si.. potřebuje někoho kdo na ní bude mít čas,je vhodná pro aktivního člověka, popřípadně k domečku s přístupem dovnitř. Nemá ráda ani slepice ani cizí psy, hlavně ně ty velké, ale určitě by si zvykla i na psího společníka,momentálně žije v bytě s dalším stejně velkým psíkem a králíkem..K dětem pouze pokud jsou odrostlejší a klidnější.Cestovat zvládá velmi dobře. Je to skvělý pejsek na turistiku, nenáročný a velmi zábavný.Je sterilizovaná,očkovaná a čipovaná.Je to vděčný psík a určitě budoucímu majiteli dá spoustu lásky. Mám ji v dočasné opatere.Podmínkou adopce je zaplacení adopčního poplatku útulku.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


‎13.11.2012
dnes odišla do nového domova Tascha, bude bývať v rodinnom domčeku u mladej milej rodinky a mať veľkého psieho kamoša - berňáka. Taschina nová rodinka nás hneď očarila a keď sme videli fotky ich berňáka aj v posteli, bolo rozhodnuté . Veľká vďaka patrí Šárke s manželom za dočasnú opateru a nájdenie takého skvelého domova pre maličku.


1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica zdieľa album používateľa Mačka Vo Vreci: DRAŽBA I. pre mačičky - PLATNÁ DO 15.11.2012.


ešte do 15.11. máte možnosť si vydražiť pekné vecičky a pomôcť aj opusteným mačičkám...

DRAŽBA I. pre mačičky - PLATNÁ DO 15.11.2012
V tomto albume môžte vydražiť nádherné veci vyrobené a darované v prospech nášho OZ. Všetky vecičky su nové a originálne výtvory. Vecičký budú postupne pribúdať. Keď bude zoznam komplentný, určíme termín ukončenia dražby. Ďakujeme za váš záujem Autor: Mačka Vo Vreci
Fotky: 70
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica zdieľa


www.youtube.compredstavujeme psíkov, ktorí boli vrátení z adopcie (často z nepochopiteľných dôvodov) FIDO BERNY

0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kamarát zachránil psíka.....http://spisskanovaves.korzar.sme.sk/...vat-labku.html
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

ZABUDNUTÉ PSÍKY Z PLAVECKÉHO ŠTVRTKA POTREBUJÚ NAŠU POMOC!!!!Včelka Mája sdílela událost uživatelky Zuzča Kovárička.Psíky z tejto malej karanténnej stanice majú oficiálnu lehotu len 28 dní, no napriek tomu ich takmer nikto nezdieľa (s výnimkou našich priateľov z ČR) a ani sa im nepokúša nájsť domovy
Chceme touto cestou upozorniť, že tie psíky si nezaslúžia ostať bez povšimnutia - bez pomoci ľudí sa odtiaľ nedostanú...
Momentálne sú tam 3 psy. Lehota pobytu 2 z nich už bola prekročená a ak by pribudli ďalší, bude akútne hroziť utratenie
Fenka NO Rita (možno aj čistokrvná) je tam už od začiatku októbra a veľmi by potrebovalo pomoc aj čierne pol-ročné šteniatko!
Prosíme veľmi o ich zdieľanie! Tiež by veľmi pomohlo, keby sa našli ďalší dobrovoľníci z okolia, ktorí by boli ochotní občas pozrieť a krajšie nafotiť - inzerujeme ich aj v zahraničí a dobré fotky by veľmi pomohli!!!!!!


0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Traja chrustíciTieto tri bábätká niekto vyhodil vo Zvolene do jarku vedľa frekventovanej cesty. Našťastie si ich všimli okoloidúci a aspoň ich nahlásili na MsP - išlo sa teda pre ne. Miminká majú cca 4 týždňe, sú to dvaja chlapci a jedno dievčatko. Zatiaľ sú u mňa doma, keďže v KS sa nám už minimalizujú priestory a začína byť zlé počasie, ktoré praje hlavne infekčným chorobám. Malinkí už pekne papajú tuhšiu stravu, dostali imunitné sérum, boli opakovane odčervení a čakajú na svoju milujúcu rodinku alebo aj DO na určitý čas. (Podmienkou je, aby do DO išli spolu všetci 3ja v okolí BB alebo ZV)

Od: Miťa Luptáková

0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Joya (Džoja /cca 3mes.Túto krásnu cca 3-mesačnú fenočku nám priniesla jej majiteľka v hroznom stave. Mala neliečenú infekciu kože, ale už je v poriadku, dokonca jej rastie znovu srsť. Je úžasná - hravá, neposedná, kamarátska Bude skôr väčšieho vzrastu. Je očkovaná, čipovaná, odčervená. tel.:0908 661 737, 0904 609 772 (prosím, volajte počas pracovných dní od 9-19tej)Od: OZ Strážni anjeli

0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

verkaz,mne sa tie albumy nedajú zdieľať a tie predchádzajúce odkazy sa mi otvoria len ako fotka,takže to tiež nejde zdieľať....
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

kopretinka Pozri príspevok
verkaz,mne sa tie albumy nedajú zdieľať a tie predchádzajúce odkazy sa mi otvoria len ako fotka,takže to tiež nejde zdieľať....
Kopretinka ja sem prekopírujem prípady z Faceboku, oni žiadajú o zdielanie návštevníkov Face. Ja to prekopírujem preto, že dúfam, že sa medzi nami na porade nájde niekto, kto by psíkom pomohol alebo si uvedomil ako zvieratká trpia. A už sme mali aj úspech jedna z nás si takéhoto psíka adoptovala.
A keď sa pomôže aj jednému psíkovi, je to úspech
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

verkaz Pozri príspevok
Kopretinka ja sem prekopírujem prípady z Faceboku, oni žiadajú o zdielanie návštevníkov Face. Ja to prekopírujem preto, že dúfam, že sa medzi nami na porade nájde niekto, kto by psíkom pomohol alebo si uvedomil ako zvieratká trpia. A už sme mali aj úspech jedna z nás si takéhoto psíka adoptovala.
A keď sa pomôže aj jednému psíkovi, je to úspech
Ja som na fb,otvorí mi to album na fb,ale zdieľať nejde.........
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

2 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Útulok Kežmarok
Zuzana Špišáková

11-ročnú fenočku Lindu na staré kolená postihol smutný osud. Pred pár dňami náhle zomrela jej majiteľka a namiesto toho, aby sa rodina zosnulej o ňu postarala, rozhodli sa toto "dedičstvo" utratiť. Aj napriek tomu, že má Linda 11 rôčkov, teší sa relatívne dobrému zdravotnému stavu, je pokojnej a vyrovnanej povahy, znáša sa so psíkmi a má 100% hygienické návyky. Kedže celý svoj život žila v byte, prípadný pobyt v útulku by určite ťažko znášala. Momentálne sa Linda nachádza u jednej staršej pani v Košiciach, ktorá sa o ňu starala aj počas choroby jej majiteľky, avšak táto pani má sama existenčné problémy. Žije len z dôchodku, ktorý nie je veľmi vysoký, po uhradení všetkých svojich nákladov jej nezostáva veľa na živobytie a teda nedokáže pokryť prípadnú starostlivosť o Lindu. Aj napriek tomu jej osud psíka nie je ľahostajný, pretože jej veľmi prirástla k srdcu a bola by rada, keby Linde niekto poskytol láskyplný domov kde by mohla dožiť zvyšok svojho života. Prípadne ak by sa našli ochotní ľudia, ktorí by jej pomohli finančne alebo materiálne postarať sa o fenočku, je tu možnosť, že by mohla zostať u nej. Nájde sa teda niekto kto by bol ochotný poskytnúť Linde trvalý domov prípadne pomôcť tejto pani so starostlivosťou? Kontakt 0905 944 754

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica


Tohoto fesaka sme sa snazili ulovit niekolko tyzdnov. Denne ste nam kvoli nemu volali, pisali, ze ho stretate v Senici. Pani Milke B sa to podarilo a zaroven si ho aj nechava :-)


5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


‎14.11.2012
od dnes je v novom domove aj Kayla. Bude bývať v Prahe /tak isto ako jej sestrička Kuky/ v byte. Jej nový pániček si zobral do soboty dovolenku, aby si na seba stihli pekne zvyknúť. Ďakujeme Lenke s rodinou, Katke s priateľom a Šárke s manželom, všetci títo skvelí ľudia sprevádzali Kaylu na jej ceste domov.


2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať