Zavrieť

Porady

...Psia duša...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budem sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľam na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Naposledy upravil pepsikova : 31.08.12 at 17:13
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


Timi a Teo sú 2 mesačné šteniatka, ktorým hľadáme nové domovy. V budúcnosti by mali byť stredného vzrastu, tak okolo kolien. V tváričkách vyzerajú terierovito /najmä Teo/, je možné, že to budú pomerne aktívni psíkovia, preto ich odporúčame najmä k rodinnému domčeku so záhradkou. Samozrejme kým trochu nevyrastú mali by byť aspoň na noc vo vnútri v teple. Už sú 1x očkovaní, odčervení a i čipovaní. Veríme, že sa nájdu milí ľudia ochotní poskytnúť im novy domov: Viac info: zbynov@centrum.sk, 0949 575 965 Niekedy koncom týždna máme cestu do Čiech, zodpovedným zaujemcom by sme vedeli šteniatko aj príblíziť.


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov zdieľa album: Dózičky na podporu psíkov z DO Zbyňov.


ešte pár dózičiek čaká na nových majiteľov, bude možny i osobný odber v Žiline...

Dózičky na podporu psíkov z DO Zbyňov
Kvôli týmto dózičkám sme tak usilovne zbierali nádoby z kávy . Jedna milá pani nám ich potom gravírovala alebo zdobila servítkovou technikou. Dózičky budú teraz venované za dobrovoľný príspevok 4e /+ poštovné/. Vyzbierane peniažky použijeme na veci potrebné pre psíkov. Ak sa vám nejaká dózička zapáčila a chceli by ste ju mať, rezervujte si ju prosím pod fotkou. ĎakujemeAutor: Dočasná opatera Zbyňov
Fotky: 14
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...

Dočasná opatera Zbyňov


pomáhame zdieľaním "Kouzelná Mashenka z Ukrajiny s vypíchnutýma očičkama, dojede začátkem ledna, kdyby byla dočáska nebo domov, tak i dřív. Prosím, nemůžeme je tam nechat! "Zobraziť preklad


Dočasná opatera Zbyňov


pomáhame zdieľaním "Kouzelná Mashenka z Ukrajiny s vypíchnutýma očičkama, dojede začátkem ledna, kdyby byla dočáska nebo domov, tak i dřív. Prosím, nemůžeme je tam nechat! "Zobraziť preklad




Masha lovely shining angel star von neverending darkness - black Ukraina valley ♥ ♥ ♥ - Home4Pets
home4pets.cz



Masha lovely shining angel star von neverending darkness - black Ukraina valley ♥ ♥ ♥ - Home4Pets


home4pets.cz
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kopretinka Pozri príspevok
Ja som na fb,otvorí mi to album na fb,ale zdieľať nejde.........

Zdielat sa po novom daju len fotky, cele albumy nie.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

verkaz Pozri príspevok
Prípadne ak by sa našli ochotní ľudia, ktorí by jej pomohli finančne alebo materiálne postarať sa o fenočku, je tu možnosť, že by mohla zostať u nej. Nájde sa teda niekto kto by bol ochotný poskytnúť Linde trvalý domov prípadne pomôcť tejto pani so starostlivosťou?

[/FONT][/COLOR]
Som ochotná prispieť pár eurami pani v Košiciach na LINDU. Ak si ochotná to zariadiť, daj sem číslo účtu, poprípade do SS.
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

kukučka Pozri príspevok
Som ochotná prispieť pár eurami pani v Košiciach na LINDU. Ak si ochotná to zariadiť, daj sem číslo účtu, poprípade do SS.
Ja sa pripájam.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kukučka Pozri príspevok
Som ochotná prispieť pár eurami pani v Košiciach na LINDU. Ak si ochotná to zariadiť, daj sem číslo účtu, poprípade do SS.
..

...našla som kontakt na autorku príspevku o Linduške..skúsim tam zavolať, možno nájdeme nejaký spôsob, ako finančne prispieť..aj som už volala, takže dobrá správa je to, že p. Spišiaková (autorka príspevku)zisťuje u panej, ktorá má havenku v opatere nejakú možnosť, ako prispieť a ak to moja kontaktovaná osoba zistí, zavolá mi...a ja vám dám vedieť...
2 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=C3M1QWePA5E
To je niečo prekrásne, mám slzy v očiach
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana JanovčíkováDajana ešte stále nie je doma....naposledy ju videli o 8:00 ráno v nedeľu ako si šlape od Carefouru k Shellke nenašla som ju prešla som to tam celé ak tam dakto býva nech si dá dlhšiu prechádzku po okolí...už bude hladná aj smädná, unavená....ak ju zbadáte volajte aj o polnoci. Dajana má 1O rokov, belgický ovčiak, má tmavú hlavu a nohy. Nemá žiadne biele znaky je chudá. kontakt : 0902 104 763 Ivana




0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Dievčatá ste fantastické. Za LinduškU Vám patrí veľké ĎAKUJEM.

Otvorte si môj príspevok č. 689
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pepsikova Pozri príspevok
..

...našla som kontakt na autorku príspevku o Linduške..skúsim tam zavolať, možno nájdeme nejaký spôsob, ako finančne prispieť..aj som už volala, takže dobrá správa je to, že p. Spišiaková (autorka príspevku)zisťuje u panej, ktorá má havenku v opatere nejakú možnosť, ako prispieť a ak to moja kontaktovaná osoba zistí, zavolá mi...a ja vám dám vedieť...
..

..posledná aktuálna správa je, že pani nevie, či si Lindušku nechá, takže zatiaľ sa jej hladá nový domov...

Zuzana Spišiaková, Kontakt 0905 944 754 Linda hľadá domov



Naposledy upravil pepsikova : 14.11.12 at 19:45
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://mikulas.dnes24.sk/tato-zima-u...ve-budy-145909


Liptovskomikulášska karanténna stanica sa môže pochváliť piatimi novými búdami, ktoré pomôžu tunajším zvieratám prečkať chladné zimné liptovské počasie. Pomoc od dobrých ľudí prišla práve včas.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov zdieľa fotku.


Lea je u nás už 2. rok...vyzerá to tak, že to bude prvý psík, ktorý u nás strávi 2. Vianoce...a pritom je to naozaj skvelá fenka, teda trochu svojská ale veríme, že aj na Leu niekde niekto čaká...

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov pridal/a 3 nové fotky do albumu Šteniatkovo - drobci hľadajú nové domovy.






1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Šteniatkovo - drobci hľadajú nové domovy.


Tascha a Kayla sú už v nových domovoch, Kira je rezervovaná, na Taru sa príde dnes niekto pozrieť...takže "baby" su už všetky skoro poriešené. Ale naši "chlapci" Teo a Tim stále čakajú...

Šteniatkovo - drobci hľadajú nové domovy
Naši najmenší hľadajú nové domovy. Viac info: zbynov@centrum.sk alebo správy na našej stránkeAutor: Dočasná opatera Zbyňov
Fotky: 12
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zachranny korab


Hanniho sme vcera pochovali... ale odisiel dostojne, netrpel... Dakujem Adriane za tie jeho posledne dni, aspon chvilu mohol poznat, ake to je, byt v normalnej rodine... Bola som pri nom do konca, uspal ho Dr. Pasek. Hanni jednoducho zaspal... Bol to pan pes, velky bojovnik a som hrda na to, ze som ho poznala. Pri tom vsetkom, co mal, sa este stale dokazal tesit a vcera este zavrtel chvostikom, ked zbadal mojho partnera, ktoreho skutocne zboznoval. Hanni, chybas nam a aj ked sa tam uz hore prehanas po luke s tymi, co na nas cakaju, tu dolu ostalo prazdne miesto. Jedine, co nas tesi, je to, ze nemas uz ziadne bolesti, tvoje telicko je bez hnusnych nadorov a znovu skvelo pocujes. Hanni, R.I.P.


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Výcviková škola pre vodiacich psov ÚNSS.


HĽADÁME NOVÝ DOMOV
Hľadáme pohodový a kľudný domov pre vodiaceho psíka na dôchodku, sučku nemeckého ovčiaka Enschi.
Enschi odchádza na dôchodok ako 8 ročná z dôvodu jednostrannej dysplázie bedrového kĺbu.
Enschi má dyspláziou limitový pohyb a jej pán býva bohužiaľ na treťom poschodí.
Enschi je pokojná, dobre socializovaná a tichá. So svojím majiteľom bývala celý život v byte. Umiestnenie vonku pre ňu nie je vhodné vzhľadom k ochoreniu kĺbu.
Hľadáme pre ňu kľudné miesto s minimálnym pohybom, napríklad pri dome, kde by mohla tráviť čas so svojim majiteľom. Enchi nemá problém zostať sama doma.
Jej súčasný pán sa už dva roky bráni takémuto riešeniu, ale nastal čas, keď sám usúdil, že jeho psík to chodenie po schodoch už nezvláda. Je to pre neho veľmi ťažké, rozlúčiť sa s niekým, kto mu 6 rokov pomáhal a veľmi si praje pre Enschi láskavý domov.
Prosím šírte túto informáciu, aby sa dostala až k niekomu, pri kom by Enschi strávila svoj život.
V prípade záujmu či bližších informácií, nás, prosím kontaktujte na 0911119398.
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Pomoc psíkom KS Trenčín

Už je tu veľmi chladné obdobie a naši psíkovia nám začínajú kašlať. Veterinár nám odporučil, aby sme im dávali detský sirup proti kašľu BROMEXIN + antibiotiká. Prosíme vás, ak máte doma Bromexin (či už detský alebo pre dospelých) a nepotrebujete, doneste nám do útulku. V ešte lepšom prípade, ak máte možnosť vziať psíka do dočasnej opatery na toto zimné obdobie, boli by sme veľmi vďační. Bojíme sa aby sa im zdravotný stav ešte viac nezhoršil, keďže sú tam psíkovia nie vhodný von a sú vonku v kotercoch. Prípadne ak máte staré deky, paplóny, obliečky, uteráky,... aj to nám do zimy pre psíkov veľmi pomôže. Ďakujeme!!!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pepsikova Pozri príspevok
..

..posledná aktuálna správa je, že pani nevie, či si Lindušku nechá, takže zatiaľ sa jej hladá nový domov...

Zuzana Spišiaková, Kontakt 0905 944 754 Linda hľadá domov



..

...súrne..Linda má čas do 14:00..potom bude utratená...hladá sa dočasná opatera alebo trvalý domov...
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater



LINDA HĽADÁ DOMOV - SURNE!!!!
SURNE!!! 11-ročnú fenočku Lindu na staré kolená postihol smutný osud. Pred pár d...Zobraziť viac
‎11-ročnú fenočku Lindu na staré kolená postihol smutný osud. Pred pár dňami náhle zomrela jej majiteľka a namiesto toho, aby sa rodina zosnulej o ňu postarala, rozhodli sa toto "dedičstvo" utratiť. Aj napriek tomu, že má Linda 11 rôčkov, teší sa relatívne dobrému zdravotnému stavu, je pokojnej a vyrovnanej povahy, zná...Zobraziť viac
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


No nie je to paráda? Sučka Sunny dojčí mačiatka! Jej majitelia z Tisovca sa jej ujali a vidieť, že vďačný psík má lásky na rozdávanie!
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať