Zavrieť

Porady

STORNO DOKLADU Z ERP K FAKTÚRE

Dobrý deň, poprosím o radu:
Dnes som vystavila faktúru s platbou v hotovosti na doklad z registračnej pokladne.
Po vytlačení dokladu a tiež aj dennej uzávierky som si všimla že v jednom riadku na FA mi nezobrazilo DPH, čiže jeden riadok mi rátalo bez DPH. Čo robiť s touto faktúrou a ako zrušiť doklad v registračnej pokladni nakoľko faktúru si zákazník samozrejme nemohol prevziať a musela som mu spraviť druhú faktúru s dokladom. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    ...a čo si spravila s pôvodnou faktúrou? Najjednoduchšie - opraviť pôvodnú faktúru a rozdiel zákazník uhradí. Bude mať k faktúre dva doklady o čiastočných úhradách tej istej faktúry. Nič tragické sa nedeje ani u Teba, ani u neho.

    1Lucy5 je offline (nepripojený) 1Lucy5

    1Lucy5
    s pôvodnou faktúrou mi už nešlo nič spraviť aj keď som dala opraviť, zahlásilo mi to, že opravy už nebudú možné, pretože už bol vytlačený doklad z reg. pokladne, tak som hneď vystavila druhú faktúru, a dúfam, že tú predchádzajúcu nejako stornoujem aj s dokladom s pokladne, pretože teraz mam ako keby 2x v pokladni fakturu uhradenu aj novu aj tu neplatnu..tak neviem čo s tým :-(

    STORNO DOKLADU Z ERP K FAKTÚRE

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.