Zavrieť

Porady

Outlook 2010 - komunikacia s POP3 serverom

Zistil som , ze mi Outlook 2010 nechava na serveri ( telecom ) spravy , ktore mam uz dorucene do PC.
S outlook expresom som taky problem nemal. Nemozem najst moznost to kdesi nastavit. Mate v tom niekto jasno ? :-) Vopred dakujem za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    comodo je offline (nepripojený) comodo

    comodo
    Rano je mudrejsie vecera , po tyzdni som na to dosiel. Musim konstatovat opat ze Outlook je voci expresu zbytocne zlozity a hlavne tak ako sa nainstaluje uplne v inom stave nez bol expres.
    Doplnujem uvahu ( pre admina ) , ci by nebolo vhodne , aby bolo mozne temu ktoru som na porade zalozil a uz tu iba zavadzia sam zmazat.

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Dá sa to, v nastaveniach k účtu (account), ja mám nastavené, že na servri ponecháva posledných 7 dní, staršie maže.

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    No ved o to mi islo. Nechavanie sprav na serveri nie je vecou outlook-u alebo TB ale nastavenia samotneho uctu na serveri ci uz Gmail, Hotmail, Chello ci co uz pouzivas.

    comodo je offline (nepripojený) comodo

    comodo
    kergulaan Pozri príspevok
    hm...
    a podelis sa s nami o to?
    kde sa to nastavuje?
    POdelil by som sa , urobil som printscreen , ale vsak sa tu neda pridat obrazok , iba z URL. To su mi novoty.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft

    Ak chceš vložiť obrázok a nedá sa - použi tzv TAG [i m g] a [/ i m g] (tagy v hranatých sú spolu, musím to roztiahnuť, lebo by to bralo ako obrázok)

    comodo je offline (nepripojený) comodo

    comodo
    misoft Pozri príspevok

    Ak chceš vložiť obrázok a nedá sa - použi tzv TAG [i m g] a [/ i m g] (tagy v hranatých sú spolu, musím to roztiahnuť, lebo by to bralo ako obrázok)
    Zial tomuto nerozumiem. Kedysi som tu normalne prikladal fotku , alebo dokument woord. Neviem co sa stalo. Vsak ked pozeram do inych tem tak su tam prilozene subory.doc napr.

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    comodo Pozri príspevok
    Zial tomuto nerozumiem. Kedysi som tu normalne prikladal fotku , alebo dokument woord. Neviem co sa stalo. Vsak ked pozeram do inych tem tak su tam prilozene subory.doc napr.
    ked das Formatovat odpoved , tak ti naskoci aj moznost pridat prilohu

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft

    mecky - ale niečo sa na Porade fakt pohurkalo - aj mne často odmietne pridať "prílohy" (obrázky a pod) klasicky cez ikonku pridania, cez rozšírené formátovanie - jednoducho to nepríjme - nereaguje (3 z 5 pokusov neúspešné) - Java sa asi zasekla.
    mecky mne to funguje normalne, ziadny problem
    misoft Nejde takto - pôjde inako -ale furt tam vložím

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.