Zavrieť

Porady

Pokuta za rýchlosť.

Chcem sa spýtať: Dostal som pokutu za rýchlosť 140 eur v obci 78km/h
Povedal som že niesom si vedomý priestupku a že, pokutu nezaplatím.
Bude to posudzované cez správne konanie ? Viete mi k tomu niečo povedať ?
Čo bude v prípade ak sa tam nedostavím ? Ide o to že som nezamestnaný a nemôžem uhradiť tak vysokú pokutu. Povedali mi že majú fotku, bolo vidno aj blesk lebo ma namerali v noci, ale vážne si nemyslím že som išiel tak rýchlo mohol som ísť tak 60, ale oni tvrdili opak. Tak neviem ako to mám teraz riešiť...
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Chiriklas Pozri príspevok
Chcem sa spýtať: Dostal som pokutu za rýchlosť 140 eur v obci 78km/h
...a čo si Ty ...čiriklo dubinel ???
Povedal som že niesom si vedomý priestupku a že, pokutu nezaplatím.
...reči sa hovoria ...a pokuty sa platili , platia a aj budú platiť...
Bude to posudzované cez správne konanie ? Viete mi k tomu niečo povedať ?
...neboj nič ...povedia Ti na správnom konaní...
Čo bude v prípade ak sa tam nedostavím ?
...čo by bolo...šak nič ...len nejaký ten paragrafík naviac ...
Ide o to že som nezamestnaný a nemôžem uhradiť tak vysokú pokutu.
...he ...a myslíš si , že to niekoho seronačí ???
Povedali mi že majú fotku, bolo vidno aj blesk lebo ma namerali v noci, ale vážne si nemyslím že som išiel tak rýchlo mohol som ísť tak 60, ale oni tvrdili opak.
...nemysli , ani vážne nemusíš , nič neporiešiš...v dnešnej dobe sú mašinky aj na iné podmienky stavané ...
prekročenie rýchlosti je zdokumentované pomocou kamery a prenesený do počítača – notebooku. Pre meranie v noci je radar doplnený infračerveným bleskom. Kvalita dokumentačného zariadenia sa mení tak intenzívne ako sa mení vyvoj a technologické zmeny sveta...
Tak neviem ako to mám teraz riešiť...
TY už nič neporiešiš ...poriešia Ťa iní a inde...
Sadzobník pokút

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/dom...t-tabulka.html



....a ozaj ...toto ma ale vážne dostalo ..." Ide o to že som nezamestnaný a nemôžem uhradiť tak vysokú pokutu....".......
Tým chceš povedať , že je to nejaké ospravedlnenie ???
Človeče boží .....buď vôbec rád , že si nedopadol jak poniektorí iní darcovia orgánov....
Pokiaľ seba oddrbeš , ešte v poriadku ...lež , povedzme , že vezmeš aj niekoho iného ???...
...alebo ešte horšia eventualita - viď Rezešová ( odhliadnuc od chlastu a drog ) , tiež šla 200 km/h.......

...a v obci ešte k tomu si šiel......Ty si iný člen , to som si ani ja onehdá nedovolil ....a to som mal iný preukaz ....poliši mi mohli do dierky fúkať ....
Naposledy upravil buchač : 02.09.12 at 13:35
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Chiriklas Chiriklas

Chiriklas je offline (nepripojený) Chiriklas

Minule keď som bol na polícii doniest ústrižok o zaplatení tak mi policajt povedal ze preco som to zaplatil.. tak vela za pokutu vtedy som mal 100 ecka.. povedal mi ze som nemal nic podpisovat ze som mal povedat ze som nezamestnany a ze nezaplatim nic.. tak je to zvlastne ked mi to sam policajt povedal.. a vcera mi povedali ze mi mozo dat aj mensiu pokutu ze oni to budú posudzovat tak sa na nieco vyhovorím.. no neviem ako to chodí a co mi povedia ale ked raz nemam peniaze ta co a este mam ist k tomu do zahranicia tak tu ani nebudem tak neviem.. no ano treba davat pozor na cestách ale malo kto dodrziava v obci 50 a rucicka ujde hadam kazdemu
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

Chiriklas Pozri príspevok
Minule keď som bol na polícii doniest ústrižok o zaplatení tak mi policajt povedal ze preco som to zaplatil.. tak vela za pokutu vtedy som mal 100 ecka.. povedal mi ze som nemal nic podpisovat ze som mal povedat ze som nezamestnany a ze nezaplatim nic.. tak je to zvlastne ked mi to sam policajt povedal.. a vcera mi povedali ze mi mozo dat aj mensiu pokutu ze oni to budú posudzovat tak sa na nieco vyhovorím.. no neviem ako to chodí a co mi povedia ale ked raz nemam peniaze ta co a este mam ist k tomu do zahranicia tak tu ani nebudem tak neviem.. no ano treba davat pozor na cestách ale malo kto dodrziava v obci 50 a rucicka ujde hadam kazdemu
pocuj recidivista, ty sa este priznavas ze to nie je prva pokuta za rychlost ? co keby si tak zacal tú rychlost dodrziavat ???
vyhnes sa hlupym otazkam ako toto tu a zaroven znizis riziko sposobenia problemov inym ... aj mne
a hej rucicka ujde obcas kazdemu, ale nie za 80-ku ... keby ti namerali 54 tak som ticho ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Chiriklas Pozri príspevok
Minule keď som bol na polícii doniest ústrižok o zaplatení tak mi policajt povedal ze preco som to zaplatil.. tak vela za pokutu vtedy som mal 100 ecka.. povedal mi ze som nemal nic podpisovat ze som mal povedat ze som nezamestnany a ze nezaplatim nic.. tak je to zvlastne ked mi to sam policajt povedal.. a vcera mi povedali ze mi mozo dat aj mensiu pokutu ze oni to budú posudzovat tak sa na nieco vyhovorím.. no neviem ako to chodí a co mi povedia ale ked raz nemam peniaze ta co a este mam ist k tomu do zahranicia tak tu ani nebudem tak neviem.. no ano treba davat pozor na cestách ale malo kto dodrziava v obci 50 a rucicka ujde hadam kazdemu
...to máš tak ...jeden povie to a druhý onô...

K tej nezamestnanosti ...obrazne povedané , to aj nezamestnaný pristihnutý pri krádeži by potom nemal byť postihovaný a ani trestaný ???

Nemáš peniaze , hm ...niekedy sa dalo na splátky , ale teraz neviem ako to je ...

Zahraničie ???...šak niekto doma snáď bude ( rodičia , manželka , súrodenec , etc ...) ...snáď Ti avízo dajú alebo zbehnú na políciu ospravedlniť ...
Jedno je isté ...ruka zákona na malého človiečika je strašne dlhááá .....radšej byť iniciatívny a ísť po ruke zákonu ako mať zbytočné problémy...
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
zaujimave, v minulosti bola 90tka v obci a dnes uz je to nebezpecne...

ja som "zbesilo" predbehol kamion asi 100m pred koncom obce - nikto tam nebol .. ale to je fuk nie? ved co ma potom, ze hailujem doma na wecku, hlavne ze hailujem.. co tam po nejakek skutkovej podstate..
kazdy kto raz nadaval na politika, ked pozeral TV noviny, by sa mal teraz ist obesit.

lebo je to to iste, ako ist 74kmh obcou ked nikoho neohrozuje.

farizejstvo..

netusim ako sa chces vyhnut plateniu, mna policajt OKLAMAL, ze to v spravnom konani bude menej. a nebolo.. bolo to za 200eur.. a to som isiel 80kmh.. (radar stal asi 3 metre od tabule ) - dovtedy som tymto reciam neveril, a ejha - neveriaci samuel uveril..

ak si za poslednych 10 eokov spachal zavazny dopravny priestupok, mozes pocitat s tym, ze to 140 nebude, myslim ze minimalne 150 a mozno aj viac.. zalezi od situacie podla mna..

predovsetkym spravania.. ak budes hulvat, da ti kludne aj 800eur a zakaz na 3 roky..

ak si chybu priznas, bude to menej, no nebude to zadarmo

myslim ze o vodicak neprides - dojnu kravu nikto neodstreli..

a ak ti usla rucicka na cca 80kmh (realne 74 napr), tak to musis mat nejake BMW rady 7, aby si si to nevsimol

hold smola, akokolvek s tebou sucitim, nic s tym my dvaja nenarobime.. treba zvolit ludi, politikov - ktori maju vlastnu hlavu a nebudu preberat pitchoviny z bruselu.. ako tie 50tky v obci v noci a podobne.. vid ako parkuju europoslanci, to im nevadi.. ale 74kmh v obci uz vadi.. priestupok ako priestupok. cela Eu je jedna velka farizzejska fraska..
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Chiriklas Pozri príspevok
Chcem sa spýtať: Dostal som pokutu za rýchlosť 140 eur v obci 78km/h
Povedal som že niesom si vedomý priestupku a že, pokutu nezaplatím.
Bude to posudzované cez správne konanie ? Viete mi k tomu niečo povedať ?
Čo bude v prípade ak sa tam nedostavím ? Ide o to že som nezamestnaný a nemôžem uhradiť tak vysokú pokutu. Povedali mi že majú fotku, bolo vidno aj blesk lebo ma namerali v noci, ale vážne si nemyslím že som išiel tak rýchlo mohol som ísť tak 60, ale oni tvrdili opak. Tak neviem ako to mám teraz riešiť...
zaplatiť. Inak ešte si niekto lajzne ísť viac ako je povolená rýchlosť ešte o takých 10% nepoviem ale o 28 km ?
0 0
Martin1310 Martin1310

Martin1310 je offline (nepripojený) Martin1310

Ale no. Policajti, aspon u nás merajú zásadne na takých miestach kde sa právaže človek,aj ten čo jazdí slušne,lahko zabudne,hlavne ked to tam nepozná. Napríklad na výjazde z mesta kde už kylometer nieje ani živáčika,ani žiadna budova ale značka je až kdesi daleko.
Ale pri školách som ich ešte merať nevidel.
0 0
draik draik

draik je offline (nepripojený) draik

Ak sa na správne nedostavíte, tak to začne pokutami...Samuel to napísal celkom výstižne, ak policajti nič nepokafrali, majú dôkazy, tak pokojne môžte dostať vyššiu pokutu, pásmo je pomerne široké. O to viac, že to nebude prvá pokuta za rýchlosť.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Chiriklas
Chcem sa spýtať: Dostal som pokutu za rýchlosť 140 eur v obci 78km/h a dostal si ju v správnej "ociachovanej" hodnote
Povedal som že niesom si vedomý priestupku a že, pokutu nezaplatím. Máš na to právo, ale toto tiež niečo stojí!
Bude to posudzované cez správne konanie ? Nááá a jakože ináč? Viete mi k tomu niečo povedať ? No čo k tomu - príde líbesgríf od milých policajtov, dostavíš sa, oni ti povedia svoje, ty si povieš svoje, oni vycapia fotečky a ty sklapneš a vycáluješ - ale už nie 140€, ale i do 300€
Čo bude v prípade ak sa tam nedostavím ? Bude sa to hromadiť a hromadiť, až ťa raz náhodou čapnú a vodičák pôjde do čistiarne a ty zacáluješ takú sumu, až sa ti očičká päťkrát pretočia. Ide o to že som nezamestnaný a nemôžem uhradiť tak vysokú pokutu. Je to nejaká telesná vada? Je to nejaká choroba? Ich nezaujíma, či robíš, alebo poberáš - to je tvoj problém, ale zaplať!Povedali mi že majú fotku, bolo vidno aj blesk lebo ma namerali v noci, hja taká super fotečka s infra - tá ti ukáže všetko i v tme ale vážne si nemyslím jeden mysle, mysle, až fúrik vymyslel a potom ho musel tlačiť že som išiel tak rýchlo mohol som ísť tak 60, ale oni tvrdili opak to je tak, keď "vodič" na cajger nečumí - bo periférne videnie je v p*deli. Tak neviem ako to mám teraz riešiť...
.
Riešiť? Teraz už nijako - hubu si si otvoril, dostaneš po nej, do karty nazrú - aha ho recidivista porušovateľ, zaplatíš raz toľko a ani nepípneš!
Či si hádam myslíš, že keď zaplatíš, je to všetko v richtigu? Kamoško - karta je karta, tam ti majú toho popísaného.....
0 0
Ferdosondo Ferdosondo

Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

Chiriklas vyhovárať sa na to, že si nezamestnaný Ti nepomôže. Nezaplatíš? Majú na to takých ujov volajú ich exekútori, aj tú Tvoju káru Ti zoberú.
Ja som nezaplatil pokutu 10 alebo 15 rokov ani neviem. A aj na pokutu mám. A to som určite viac nacúval, ako Ty dopredu najazdil. Nemám však problém dodržiavať predpisy a keď ma chce predbehnúť nejaký nezamestnaný v obci, tak ho kľudne pustím, len nechápem prečo potom vyplakáva nad pokutou.
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Keďže rýchlosť si nedodržal, asi na to máš.

Choď na políciu, buď pokorný, všetko oľutuj a nebav frajera. Na budúce si pred jazdou rozmysli, či máš na pokuty a až potom sa rozhodni, akým štýlom budeš jazdiť. Nezabudni zastaviť na značke STOP.
1 0
kn-alka kn-alka

kn-alka je teraz online kn-alka

Jarka jméno mé :)
... kto má peniažky na benzín, má mať aj na pokutu!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kn-alka Pozri príspevok
... kto má peniažky na benzín, má mať aj na pokutu!
po akte "pokuta" mu ostane dosť síl na šliapanie do pedálov, tam nehrozí že by mu vbehlo nejaké decko do cesty
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Letko Pozri príspevok
Keďže rýchlosť si nedodržal, asi na to máš.

Choď na políciu, buď pokorný, všetko oľutuj a nebav frajera. Na budúce si pred jazdou rozmysli, či máš na pokuty a až potom sa rozhodni, akým štýlom budeš jazdiť. Nezabudni zastaviť na značke STOP.
Toto čo píše Letko sa aj mne vypláca- aj ked ma zastavia, tak nevybehnem, nevyblakujem ale pekne poslušne si priznám chybu, stojím pri aute, ruky vzopreté a tak sa kajám - vačšinou som aj zľavu z pokuty dostal...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ale tento CHIRIKLAS sa mi páči- je s ním sranda..., zaujímavý týpek...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Toto čo píše Letko sa aj mne vypláca- aj ked ma zastavia, tak nevybehnem, nevyblakujem ale pekne poslušne si priznám chybu, stojím pri aute, ruky vzopreté a tak sa kajám - vačšinou som aj zľavu z pokuty dostal...
stanko keby si mal veľké kozy...máš vyhraté a bez poplatku...všetci chlapi sú uchyliaci
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Som aj písal asi pred mesiacom- kukám z okna a policajti zastavili auto, vyšli 2 chalaniská a zrazu kopačka policajtovi do hrude- odpijem si z kávy a chalani už aj s pútkami ležali na bruchu na tráve...
u nás merajú jak diví- tu je 40-tka,takže si chytia koho chcú...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
stanko keby si mal veľké kozy...máš vyhraté a bez poplatku...všetci chlapi sú uchyliaci
lujzi, ani nehovor...,to je samozrejmosť...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
lujzi, ani nehovor...,to je samozrejmosť...
Rozdiel, ale len nepatrný je v tom, či viac, alebo menej.
0 0
KatarinaNR KatarinaNR

KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

minule asi pred tromi týždňami, známi išiel v obci podobnou rýchlosťou, možno aj menej a 240€ na mieste alebo 280€ potom, tak s ním išli do bankomatu. Ja som dostala prvýkrát v živote asi pred dvomi mesiacmi zo60€ to išlo na 20€ tiež som išla v obci o niečo rýchlejšie ale povedala som si, že naposledy, v dnešnej dobe sa fakt neoplatí ísť rýchlo, všade stoja, merajú, štátna pokladňa je prázdna. V Nitre všade papuče, všade kamery, keď odíde od auta a nejde k automatu, hneď sú tam. Určite tam je aj motivácia za vybraté pokuty.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať