Zavrieť

Porady

Vykladanie tovaru v zahranici

Dobry den chcel by som sa spytat ci neviete nahodou , pocul som ze v rakusku sa konaju take dni ked davaju ich nepotrebne veci pred dom a ostatny si to mozu zobrat ci nahodou neviete mi nieco o tomto poradit kedy, ako alebo kde sa tieto veci zvyknu konat blizsie.
Vopred vam dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    To Tvoje "počul som" troška poopravím. Býva to na jar a na jeseň, v rámci jarného a jesenného upratovania. Tak, ako u nás zvyknú na sídliská veľkoobjemné kontajnery v určité dní pristaviť, tam sú dni, kedy si ľudia pred domy povykladajú nepotrebné veci a chodí auto, ktoré to zbiera. Samozrejme, že niektoré spotrebiče nemusia byť vyložené len z dôvodu ich nefunkčnosti, ale len z dôvodu ich nepotrebnosti. No a na toto niektorí naši našinci prišli a chodia a nakladajú si na svoje autá a vozia sem. O tom, že nám robia hanbu, písať ani nebudem, o tom, že vlastne dovážajú odpad, ktorý po "pretriedení" skončí na nelegálnej skládke by som už rada niečo... Preto ma veľmi tešilo, keď do 30.4.2004 všetci takto naložení "turisti" skončili na hraniciach a vôbec ma neteší, keď takýchto nelegálnych dovozcov odpadu stretávam dnes.

    Vykladanie tovaru v zahranici

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.