Zavrieť

Porady

Som nezaopatrene dieta???

Mam otazku a neviem si dat rady. Jedna sa o vec socialneho stipendia vo veci ci som alebo niesom opat nezaopatrene dieta. Som studentom dennej formy na VŠ. Som rozvedeny a dieta pripadlo do starostlivosti matky. Ako manzel som nebol posudzovany ako nezaopatrene dieta tak som mal narok na SŠ ale po rozvode sa to mohlo zmenit. Byvam opat u rodicov a na dieta platim vyzivne sudom urcene a to je to minimalne. Netusim ci som posudzovany ako nezaopatrene dieta a ci po rozvode aj ked ako otec som opat nezaopatrene a tym padom spadam pod mojich rodicov.
Takze: student dennej formy na VŠ, mam 23 rokov, som rozvedeny s dietatom ktore je zverene do starostlivosti matky, platim minimalne vyzivne, 2 roky som nebol nezaopatrenym dietatom a tym padom som mal narok na SŠ, mam prijem z brigad ale nie vyssi ako 2700E, pridavky poberam sam na seba, niesom evidovany na urade prace a posledny rok som prekrocil nadstandartnu dlzku studia tym padom mi neboli vyplacane pridavky na dieta. Som študent a nastupujem do prveho rocnika druheho stupna vysokoškolskeho vzdelania dennou formou viac ako 30 km od trvaleho bydliska ktore je bydliskom mojich rodicov.
Dakujem za kazdu radu ))
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Som nezaopatrene dieta???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.