Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..
..
neviem, či tam nebude dáka iná panta, ukazuje okno "skript na tejto stránke pravdepodobne prestal..."...
...ale je to starček, tento môj pc,musím na neho kludne..najprv ho idem opucovať ccleanerom a potom sa uvidí, čo ďalej... a akože to je s tým postupom inštal a odinštal nového antiviráku?..najprv stiahnuť a spustiť nový a potm starý dať het?..tak?..
Nie , nie tak ... nemusí to byť práve to poradie ..
Dá sa aj opačne ...

V súvislosti s z tým toaleťákom na Vianoce to ale jednoznačne platí ...

Najprv stiahnuť .....!!!!!...........................a po pár minútach tiež ....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
....na vodu ti, milý, píšem dlhý list...laaalallaalallaaaa, pozorne ho čítaj, viem, že musí prísť...traalalaalaalaaa..

..teda, číra-nič moc v Zorkinej pesničke!..
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
pepsikova Pozri príspevok
..
..
neviem, či tam nebude dáka iná panta, ukazuje okno "skript na tejto stránke pravdepodobne prestal..."...
...ale je to starček, tento môj pc,musím na neho kludne..najprv ho idem opucovať ccleanerom a potom sa uvidí, čo ďalej... a akože to je s tým postupom inštal a odinštal nového antiviráku?..najprv stiahnuť a spustiť nový a potm starý dať het?..tak?..
Pepsi starý treba najprv úplne odinštalovať, aby nový antivirák ten starý nepokladal za vírus ....vysvetľoval mi to ten môj dodávateľ internetu, nie je to z mojej hlavy
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

srska Pozri príspevok
daj si tam to, od čoho pc nemrzne
Si myslíš, že ten antivír čo je free je lepší ako eset smart security? Ten mám totiž kúpený už pár rokov, odkedy sa mi podarilo zbaviť avastu. Bol problém s ním, nedal sa mi odinštalovať. Až mi museli preinštalovať PC tak sa držal. Ale odvtedy u mňa skončil.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

buchač Pozri príspevok
...hm....
...šak vianočný príspevok ...
...šak kapustnica , šalát , ryba a či šnicľa ...
...šak ...aby prdel bolo do čoho utrieť ...
...hehe....
Myslíš že sa po..rie od toľkých dobrôt? Ja nie, iba dúfam že mi tých 50€ bude stačiť na zaplatenie predvianočnej návštevy lekárne
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Nezvyknem pozerať TV, ale v tieto dni som akosi "nemusela pracovať", takže som vylihovala pri TV a totálne ma vytočili ( dúfam, že zasa na niekoľko mesiacov budem mať od TV pokoj) reklamy. Skoro každá jedna ponúkala pôžičku - jednu výhodnejšiu ako druhú a ja už teraz tŕpnem koľko nových exekúcií u zamestnancov budem riešiť po Vianociach.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Melnick Pozri príspevok
Nezvyknem pozerať TV, ale v tieto dni som akosi "nemusela pracovať", takže som vylihovala pri TV a totálne ma vytočili ( dúfam, že zasa na niekoľko mesiacov budem mať od TV pokoj) reklamy. Skoro každá jedna ponúkala pôžičku - jednu výhodnejšiu ako druhú a ja už teraz tŕpnem koľko nových exekúcií u zamestnancov budem riešiť po Vianociach.
akurát teraz, že práčka iba za 1e denne, aká psychológia akože iba jedno denne tiež mi lezú na nervy a riadne...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
wagner Pozri príspevok
Myslíš že sa po..rie od toľkých dobrôt? Ja nie, iba dúfam že mi tých 50€ bude stačiť na zaplatenie predvianočnej návštevy lekárne
Dám Ti zoznam ???
Ceny si nájdeš ...???
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

buchač Pozri príspevok
Dám Ti zoznam ???
Ceny si nájdeš ...???
Málo bude na moje, nie ešte Tvoje. Už som rátala, ešte si z mojich doplatím 39,80 €. No neviem či nepočkám na ďalší vianočný príspevok
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
....mňa reklamy nevytáčajú!..blbosť ma totiž vytočiť nemôže!..a ak niekto z toho žije-nuž,lepšie ako smrť hladom!..predstavte si takú rozlúčku:..""po dlhom a ťažkom nedostatku pozitívnych reklám zomrela dnes naša milovaná televízia markíza na smrť hladom...budeme na ňu spomínať s radosťou a láskou, že je už od nej konečne pokoj..""
..páčilo by sa vám?..
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Málo bude na moje, nie ešte Tvoje. Už som rátala, ešte si z mojich doplatím 39,80 €. No neviem či nepočkám na ďalší vianočný príspevok
Len či sa ho potom dožiješ .
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
....mňa reklamy nevytáčajú!..blbosť ma totiž vytočiť nemôže!..a ak niekto z toho žije-nuž,lepšie ako smrť hladom!..predstavte si takú rozlúčku:..""po dlhom a ťažkom nedostatku pozitívnych reklám zomrela dnes naša milovaná televízia markíza na smrť hladom...budeme na ňu spomínať s radosťou a láskou, že je už od nej konečne pokoj..""
..páčilo by sa vám?..
Ani by som to nezaregistrovala, najnovšie TV nemusím, pozriem iba najlepšie počasie a keď mám chuť pozrieť, presúvam sa na úplne iný koniec zoznamu staníc na mojej karte. Mám vyše 800 TV staníc, takže také debiliny ako reklama ma ani netankujú
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j Pozri príspevok
akurát teraz, že práčka iba za 1e denne, aká psychológia akože iba jedno denne tiež mi lezú na nervy a riadne...
teraz som zase upísala operátorovi....už som dávnejšie telefonovala s babenkou a hovorím jej, že by som chcela hepy M, je za 23,99, + neobmedzený internet za 4,19e, ona nech si zoberiem hepy L za 29,99e, že to mi v rovnakej cene, ja že nie mám to vyrátané moja verzia je za 28,18e a ona mne nato ale ved to máte iba o 1,81e viac ja jej hovorím, že by som si to všetkom takto povedala a navyše za rok to nie je iba a navyše aj tak mi ponúkate to čo ani nepotrebujem...načo sú mi napr. neobmedzené sms, pubertálny vek už mám za sebou.
stále nám to tu tak nejak chcú podsúvať, že ved ako keby to boli korunky.....to ako ked mi niekto povie, že to sa ti oplatí ísť si natankovať a nakúpiť si do rakúska
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
....mňa reklamy nevytáčajú!..blbosť ma totiž vytočiť nemôže!..a ak niekto z toho žije-nuž,lepšie ako smrť hladom!..predstavte si takú rozlúčku:..""po dlhom a ťažkom nedostatku pozitívnych reklám zomrela dnes naša milovaná televízia markíza na smrť hladom...budeme na ňu spomínať s radosťou a láskou, že je už od nej konečne pokoj..""
..páčilo by sa vám?..
musím priznať občas mi chýbajú....ked kukám HBO a nemôžem si odbehnúť, odbehnem a hej je v prdeli nad reklamou sa netreba zamýšľať....ak sa dá odfiltrovať....mne sa napr. teraz páči na fidorku...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no, nezasmej sa!!!..decko príde domov, ani sa nevyzuje a v kuchynských dverách strčený, motá rukami a že:.."kozykuzysuzuky!"...a vytiahne z vačku horalku!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
musím priznať občas mi chýbajú....ked kukám HBO a nemôžem si odbehnúť, odbehnem a hej je v prdeli nad reklamou sa netreba zamýšľať....ak sa dá odfiltrovať....mne sa napr. teraz páči na fidorku...
..

..v zákulisí mi beží estévé s legendami a veru ozaj čakám, kedy to skončí, aby sme vybehli so šarkanom prečítať zo dve esemesky okolo baraku!..normálne na mare stíhame!..tu sa nedá!..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

V utorok som bola u obvodného, lebo som chorá. Predpísal mi tri recepty. Preštudovala som prvý - nejaký gel, kde sa dopláca 7,50€ - tak som ho šupla do tašky. Ďalší recept - lieky, u ktorých som skonštatovala, že bez nich vyzdraviem rovnako rýchlo, ako s nimi-zase šup recept do tašky. Tretí recept antibiotiká a nejaké blbosti tabletky. Tak som vybrala dvoje antibiotiká a viac nič. Aj za tie som zaplatila skoro 5 €. A držím sa hesla: lekár chce žiť , lekárnik chce žiť, ale najmä ja chcem žiť - preto šetrím moju peňaženku a žalúdok. A s receptami som si podkúrila do sporáka
6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bude na darčeky......http://www.topky.sk/cl/100370/132974...adli-50-tisic-
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
wagner Pozri príspevok
V utorok som bola u obvodného, lebo som chorá. Predpísal mi tri recepty. Preštudovala som prvý - nejaký gel, kde sa dopláca 7,50€ - tak som ho šupla do tašky. Ďalší recept - lieky, u ktorých som skonštatovala, že bez nich vyzdraviem rovnako rýchlo, ako s nimi-zase šup recept do tašky. Tretí recept antibiotiká a nejaké blbosti tabletky. Tak som vybrala dvoje antibiotiká a viac nič. Aj za tie som zaplatila skoro 5 €. A držím sa hesla: lekár chce žiť , lekárnik chce žiť, ale najmä ja chcem žiť - preto šetrím moju peňaženku a žalúdok. A s receptami som si podkúrila do sporáka
...hehe...

...že ži .........a nechaj žiť ......

...lenže kto koho necháva žiť ...
...a či " žiť "....???
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Každý musí mať svojho obvodného lekára?
Lebo ja nemám, dostanem nejakú pokutu alebo čo? Zatiaľ nikomu nechýbam ......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať