Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Indeed Pozri príspevok
Na NOVE ide v mnohom poučný FILM

"Indiana Jones a chrám zkázy"
No konečne viem, odiaľ čerpáš tie svoje "moudra"
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed Pozri príspevok
Na NOVE ide v mnohom poučný FILM

"Indiana Jones a chrám zkázy"
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Môžeme sa otestovať....
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

farar v reality sou,sranda-to asi urobili na truc Madaricovi,lebo ten vyzval cirkev aby spolu bojovali proti stupidite v reality sou.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/tec...lekohladu.html


...vybehnem kuknúť!..bez toho nezaspím..teda...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no a jeden na noc:

Malé dievčatko si pobalí kufrík, obúva sa a v tom sa jej mamička pýta: Kam, slečna, kam? Dievčatko na to: Nahnevala si ma, mamina, tak sa vraciam k bocianovi.

6 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

http://n2yo.com/?s=25544 - ISS poloha v reálnom čase
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j



....raňajky.....
4 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Že by náhoda? Dvojičky? Alebo klon?
Gratulujeme k dnešným narodeninám
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

wagner Pozri príspevok
Že by náhoda? Dvojičky? Alebo klon?
Gratulujeme k dnešným narodeninám
Žeby sa upgradol?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Tweety Pozri príspevok
Žeby sa upradol?
Jeden zaregistrovaný 21.7.2005, posledná návšteva 2008, druhý členom od 23.3.2006 a posledná návšteva máj 2006. Že by si tu Milan pripravil ďalšie kloný? Iba tak nahlas uvažujem.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
Žeby sa upgradol?
asi len zabudol heslo ako ten v téme zateplené gate
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
asi len zabudol heslo ako ten v téme zateplené gate
Ale už tam vystupuje aj pod pôvodným menom bez tej jednotky - mrkni si tam. Ako sa prezradil.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
Ale už tam vystupuje aj pod pôvodným menom bez tej jednotky - mrkni si tam. Ako sa prezradil.
viem.....asi si spomenul na heslo, ktoré zabudol len zabudol ako sa správať......ja by som mu tam bola iné....capla len som nechcela, že ked je nováčik..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no čo!!...každý deň jeden-dva nové nicky a predstavte si toľké narodeniny!..každý deň v roku darčeky, flašky, čokoládky- veď to je čistá ryža!..novodobý zbohatlík!..

(sa zbytočne nehovorí, že pomsta býva sladká-aj takto sa dá!..aj tým, čo za nič nemôžu...
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Prajem všetkým pekné nedeľné dopoludnie,

ľudkovia, včera sa rozhodla moja jediná "najmilovanejšia" dcéra, že stačilo mojej depky a zobrala ma vyvenčiť, vraj mamka hybaj rastú hríby , ideme. Vie mrcha malá jedna ako na mňa, tak som sa obliekla a že teda idem, bo hríby aj keď sa budem plaziť......tak sme lozili po hore asi 4 hoď., dokonca som i našla, no dnes poviem Vám bolí ma aj to čo nemám.....
8 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

VieraPopluharova Pozri príspevok
Prajem všetkým pekné nedeľné dopoludnie,

ľudkovia, včera sa rozhodla moja jediná "najmilovanejšia" dcéra, že stačilo mojej depky a zobrala ma vyvenčiť, vraj mamka hybaj rastú hríby , ideme. Vie mrcha malá jedna ako na mňa, tak som sa obliekla a že teda idem, bo hríby aj keď sa budem plaziť......tak sme lozili po hore asi 4 hoď., dokonca som i našla, no dnes poviem Vám bolí ma aj to čo nemám.....
Vierka, veru dobre si si ju vychovala, vie ako na Teba. Posielam jej hlboké uznanie. A že máš bolesť? Buď rada, to nie je nič proti tým ozajstný.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

VieraPopluharova Pozri príspevok
Prajem všetkým pekné nedeľné dopoludnie,

ľudkovia, včera sa rozhodla moja jediná "najmilovanejšia" dcéra, že stačilo mojej depky a zobrala ma vyvenčiť, vraj mamka hybaj rastú hríby , ideme. Vie mrcha malá jedna ako na mňa, tak som sa obliekla a že teda idem, bo hríby aj keď sa budem plaziť......tak sme lozili po hore asi 4 hoď., dokonca som i našla, no dnes poviem Vám bolí ma aj to čo nemám.....
Vieročka, ale predpokladám že včera bolo fajn a stálo to zato .....tak dnes vegetkuj a popíjaj zazvorový čajík...peknú nedeľu a ked máš chuť tak sem nakúkaj....
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

na koho to slovo padne ... : Váhostav -> BÖGL a KRÝSL -> Semos -> Skruže Weisse SK -> ...
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

srska Pozri príspevok
na koho to slovo padne ... : Váhostav -> BÖGL a KRÝSL -> Semos -> Skruže Weisse SK -> ...
Žeby mali v tom prsty všetci? Asi hej. Smutné, že na to doplatia stále len nevinní.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať