Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

lujza.j Pozri príspevok
Vieročka, ale predpokladám že včera bolo fajn a stálo to zato .....tak dnes vegetkuj a popíjaj zazvorový čajík...peknú nedeľu a ked máš chuť tak sem nakúkaj....
Včera bolo fantasticky, neľutujem, boli sme na mieste, kde neboli žiadny ľudia, len les, ticho, sem tam hríbik.....a dnes, máš pravdu, sú to iné bolesti, bodaj by všetky boli len takéto.....a nakúkam sem pravidelne, len mala som obdobie, že sa mi nechcelo nič písať, no čítam pravidelne....
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
Žeby mali v tom prsty všetci? Asi hej. Smutné, že na to doplatia stále len nevinní.
mi to tu príde ako čistý alibizmus....nikdy sa nezistí kto je na vine...tu niekto "vyhrá" že môže stavať, ale dá to postaviť xy firmám....oni vedeli, že firma už v čechách niečo okašlala, ale nevadí...ved ked niečo tak sa z toho nejako vykrútime...vrrrr
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety Pozri príspevok
Žeby mali v tom prsty všetci? Asi hej. Smutné, že na to doplatia stále len nevinní.
nakoniec je vysoko pravdepodobné, že posledným článkom v reťazi budú tí štyria nebohí
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...každá jedna téma o zvieratách je tu sprznená....možno okrem tej čo .....pepsi má.....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j Pozri príspevok
mi to tu príde ako čistý alibizmus....nikdy sa nezistí kto je na vine...tu niekto "vyhrá" že môže stavať, ale dá to postaviť xy firmám....oni vedeli, že firma už v čechách niečo okašlala, ale nevadí...ved ked niečo tak sa z toho nejako vykrútime...vrrrr
Zodpovední by mali byť aj tí, čo vymýšľajú sprostosti, majú na starosti tendre. To je čo za rozum, že aj tu musí vyhrať ten najlacnejší, nie ten najschopnejší. Potom to aj tak vyzerá, každý chce niečo uchmatnúť aj za cenu životov. Je to choré, celé choré.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
...každá jedna téma o zvieratách je tu sprznená....možno okrem tej čo .....pepsi má.....
asi sú priatelia zvierat v mešine. prznia to tí, čo nemajú chochmes. ja nie som priateľ panelákového pestovania zvierat ale na týchto priamych debatách sa nezúčastňujem. richard by mal porozmýšľať - pri registrácii obmedziť možnosť prispievania napr. len do 2-3 oblastí. a keď by tam aj niekto robil bordel - kopnúť ho do rici z danej oblasti
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
Zodpovední by mali byť aj tí, čo vymýšľajú sprostosti, majú na starosti tendre. To je čo za rozum, že aj tu musí vyhrať ten najlacnejší, nie ten najschopnejší. Potom to aj tak vyzerá, každý chce niečo uchmatnúť aj za cenu životov. Je to choré, celé choré.
ked som bola v sept. v HR a išli sme do Dubrovníka na výlet aj majiteľom CK /na pol HR na pol SK/ 6 báb a on, bol čas na debatu...tak sa jedna opýtala, že ako sa stavajú v HR diaľnice......on , no do "tendru" sa prihlási napr. 6 firmiem, vyhrá ta s najlacnejšou ponukou a tá to dá postaviť tým ostatným 5-tim firmám......že aká podoba........tu nejde o nič iné iba o keš.......tu v ničom nejde o ľudí tu ide iba o keš....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
asi sú priatelia zvierat v mešine. prznia to tí, čo nemajú chochmes. ja nie som priateľ panelákového pestovania zvierat ale na týchto priamych debatách sa nezúčastňujem. richard by mal porozmýšľať - pri registrácii obmedziť možnosť prispievania napr. len do 2-3 oblastí. a keď by tam aj niekto robil bordel - kopnúť ho do rici z danej oblasti
ale nebolo to také ked som sem prišla ja....téma napr. starostlivosť o psa bola normálna pekne sa radilo....debatilo...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

že prepadli "muža"...http://www.topky.sk/cl/100370/132979...-okrem-toluenu....mal sa podeliť čo bol majetnícky na tú voňačku
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
že prepadli "muža"...http://www.topky.sk/cl/100370/132979...-okrem-toluenu....mal sa podeliť čo bol majetnícky na tú voňačku
čo tam po toluene - toto je kolík:http://www.topky.sk/cl/13/1329416/Pr...7-tisic-rocne-
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

a čírni to hneď vyňuchali http://www.topky.sk/cl/10/1328666/Kr...acne-3700-eur-
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
čo tam po toluene - toto je kolík:http://www.topky.sk/cl/13/1329416/Pr...7-tisic-rocne-
pekné....
A vôbec nemá dojem, že by nejako zneužíval systém. "Táto vláda nerobí dosť preto, aby nejako zatočila s tými, čo podvádzajú na benefitoch a ja si nemyslím, že som jeden z nich."
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

taká som sklamaná nejak - ako to povedať - ten bratranec, čo mu vybavujem ID, onkopacient, som ho tu minule spomínala
každý deň ho chodím pozrieť, pravidelne mu prelepujem náplaste proti bolesti, je mi ho fakt ľúto - 53 ročný muž, mladý na to, aby takto vyzeral a dopadol, chudučký je a slabý - ale je rád každej návšteve, síce len chvíľu, ale poteší ho to, na to že ja som bežná denná návšteva si zvykol, a semo tamo mi otrepe o hlavu, že "Ivuš, ty čo zas kuješ za mojím chrbtom s tým vybavovaním?" aspoň sa odreaguje, a nemyslí na svoju chorobu

a teraz koľkí príbuzní tu teraz na dušičky boli, nechceli ho ísť pozrieť, ani nešli, lebo "oni si ho chcú pamätať tak, ako vyzeral keď bol zdravý"
mi to príde také alibistické a smutné
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ivana Š Pozri príspevok

a teraz koľkí príbuzní tu teraz na dušičky boli, nechceli ho ísť pozrieť, ani nešli, lebo "oni si ho chcú pamätať tak, ako vyzeral keď bol zdravý"
mi to príde také alibistické a smutné
Ešte mnohým nedošlo, že rakovina nie je infekčná choroba, že sa nemusia báť, od chorého ju nechytia. Tiež ma takéto správanie vie zlostiť, to je tak, akoby ho už zo svojho života vymazali. Oj, čo sme to za ľudia. Akoby sme sa cítili, keby sme boli na jeho mieste? SMutné je to veru smutné.
2 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Máte pravdu, bohužiaľ i ja sa s tým stretávam skoro každý deň, netýka sa to síce mňa, ale ľudí, ktorých navštevujem....
3 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pre tych co tvrdia ze do zdravotnictva ide malo financii,pozerajte disskusiu na jednotke, jasne odznelo ze ide najviac zdrojov z v 4 a ze cim viac rastli zdroje,tym viac klesala efektivita v zdravodnictve.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
a teraz koľkí príbuzní tu teraz na dušičky boli, nechceli ho ísť pozrieť, ani nešli, lebo "oni si ho chcú pamätať tak, ako vyzeral keď bol zdravý"
mi to príde také alibistické a smutné
Tweety Pozri príspevok
Ešte mnohým nedošlo, že rakovina nie je infekčná choroba, že sa nemusia báť, od chorého ju nechytia. Tiež ma takéto správanie vie zlostiť, to je tak, akoby ho už zo svojho života vymazali.
.......júúúúúúj ...... dievky a viete , o čom to vlastne točíte ???

Že príbuzní neboli na cintoríne je predsa niečo iné ...
Tu ide o princíp , že sa doslovne vyondiali na tú spomienku ...no na druhej strane sa zasa dá povedať , že aj tá prítomnosť na cintorínoch je niekedy pokrytecká ...
Niekto na dušičky na cintorín nejde a spomenie si častejšie ako ten , čo príde raz do roka s veľkým vencom a vatru zapáli ...


Tú rakovinu by som do toho neplietol ....
Veď si vezmite , že sa nejaký mladej rozfláka na kúsky pri autonehode ... myslím si , že radšej si uchovať v pamäti jeho výzor pred nehodou ako po nej ...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Keby všetci si "psíčkari" z Porady zdvihli sedacie svaly zo stoličiek a namiesto priliepania obrázkov z netu , vrátane FB stránok, išli do najbližšieho útulku vyvenčiť jediného psa na pol hodiny, urobili by pre tie psy viac, ako zdieľaním srdcervúcich obrázkov. A predovšetkým by im došla zbytočnosť akýchkoľvek "psích vojen" na Porada.sk. AK mám psy rada, tak robím pre ne maximum v REÁLNOM ŽIVOTE a na diskusiu si vyberám fóra, na ktorých sú psie témy hlavné, a nie doplnkové.
6 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

buchač Pozri príspevok
.......júúúúúúj ...... dievky a viete , o čom to vlastne točíte ???

Že príbuzní neboli na cintoríne je predsa niečo iné ...
Tu ide o princíp , že sa doslovne vyondiali na tú spomienku ...no na druhej strane sa zasa dá povedať , že aj tá prítomnosť na cintorínoch je niekedy pokrytecká ...
Niekto na dušičky na cintorín nejde a spomenie si častejšie ako ten , čo príde raz do roka s veľkým vencom a vatru zapáli ...


Tú rakovinu by som do toho neplietol ....
Veď si vezmite , že sa nejaký mladej rozfláka na kúsky pri autonehode ... myslím si , že radšej si uchovať v pamäti jeho výzor pred nehodou ako po nej ...
Juro, ma nenaštvi - my vieme o čom točíme, práveže tí príbuzní boli na cintoríne, pochodili všetky zomrelé tety a ujov aj z druhého kolena aj z tretieho

tento Marko ešte žije, len ho nešli pozrieť, lebo jedna tetka neznesie, že vykašliava hlieny, ona by sa povracala
druhá ho nemôže vidieť, ako úboho vyzerá a podobné výhovorky
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Dav Pozri príspevok
Keby všetci si "psíčkari" z Porady zdvihli sedacie svaly zo stoličiek a namiesto priliepania obrázkov z netu , vrátane FB stránok, išli do najbližšieho útulku vyvenčiť jediného psa na pol hodiny, urobili by pre tie psy viac, ako zdieľaním srdcervúcich obrázkov. A predovšetkým by im došla zbytočnosť akýchkoľvek "psích vojen" na Porada.sk. AK mám psy rada, tak robím pre ne maximum v REÁLNOM ŽIVOTE a na diskusiu si vyberám fóra, na ktorých sú psie témy hlavné, a nie doplnkové.
mna len stve, ze jeden "psickar" si tu moze pisat co chce, nahlasuje prispevky jeden za druhym ... ale jeho prispevky, ktorymi vyvolava zlo na porade zostavaju ... a tym co si dovolia reagovat su prispevky vymazane - napriek tomu, ze su oznacene ako uzitocne a maju suhlasy
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať