Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

VieraPopluharova Pozri príspevok
ahojky,

tak Vás trošku možno preberiem, tak som sa nas...a, že vidím štvormo, kam spejeme? Pacient môže byť prijatý do nemocnice až po odsúhlasení či to poisťovňa nemocnici zaplatí......a teraz, aby sme sa rozumeli nie som naštvaná na nemocnicu, ale na poisťovne, pretože viem, že veľa vecí nepreplatia, alebo ak preplatia tak po starých známych vychodených chodníčkoch, šlak aby to trafil......
Je to smutné, ale je to tak, poisťovne hýbu alebo nehýbu peniazmi pre pacienta.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

taku lenivu a neochotnu casnicku ako v Cinematic KE,som davno nezazil.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no neviem- nieje fajčenie ako fajčenie...- a ked je sused na vedlajšom balkone, tak neviem či by bolo vhodné chodiť na balkon...
to teda áno...... zapáliť si takú smradľavú Cohibu tak to je iný smrad, idem vyduť susedovi balkon mám nejakú doma....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
to teda áno...... zapáliť si takú smradľavú Cohibu tak to je iný smrad, idem vyduť susedovi balkon mám nejakú doma....
dajme spolu
cohiba.jpg  
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
VieraPopluharova Pozri príspevok
ahojky,

tak Vás trošku možno preberiem, tak som sa nas...a, že vidím štvormo, kam spejeme? Pacient môže byť prijatý do nemocnice až po odsúhlasení či to poisťovňa nemocnici zaplatí......a teraz, aby sme sa rozumeli nie som naštvaná na nemocnicu, ale na poisťovne, pretože viem, že veľa vecí nepreplatia, alebo ak preplatia tak po starých známych vychodených chodníčkoch, šlak aby to trafil......
Áno Vieročka, je to presne tak, viac naše zdravie záleží od poisťovní, ako od nemocníc. Ja som mala chodiť na rehabilitácie, ale pacienti Dôvery nemôžu, lebo už má primár prečerpaný limit. Takže hľadaj pacient inú rehabilitáciu, v inom meste a dúfaj, že tam ťa zoberú.....A to ešte nie je jedna poiťovňa - monopol, ktorý bude mať obľúbených doktorov , menej obľúbených a vôbec neobľúbených. Tak isto to bude aj s nemocnicami.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
dajme spolu
srsković ved to je taký smrad....to je len taký image to radšej nejakú domaćicu - rakicu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem prečo aspon raz nemožem mať kludnú cestu keď idem raz za čas za mojou milovanou svokrou na východ..., vždy mi to musí nejaký policajt osladiť, keď už nie starí známi nitrianski a človek sa teší že prešiel nitru-tak buch- bansko-bystrickí si ma podajú...
a čo že si letel ako víchor....si to nevykecal? za kolik?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
srsković ved to je taký smrad....to je len taký image to radšej nejakú domaćicu - rakicu
cohiba - toť požitek daga bedmena
0 0
janka01 janka01

janka01 je offline (nepripojený) janka01

dnes ma skoro porazilo. Išla som do mesta a sused ma poprosil či by som mu nezobrala vypoveď PZ do poisťovne K..P.R.T.I.V. Vravim že v pohode, a ženská mi vraví že mi to neprevezme, že vraj pán musí prísť osobne aj s OP. Vravím že čo sú to za nezmysli.... vraj interný príkaz. To je už fakt neuveriteľné. Najhoršia poisťovňa v republike, keď chcú poistiť poistia hocičo, len aby hrabali, a keď chce človek od nich preč, držia sa ho ako také vši.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

potešilo...kurier mi dnes priniesol nový mobitel, v piatok som sa upísala a predĺžila zmluvu, čiže super nikam som nemusela ísť všetko cez zákaznícku linku ešte aj mobitel čo som chcela nemali ...baba mi ho niekde vyštráchala a volala druhý krát......nepotešilo....teraz večer že inštalujem sim kartu a riť palovu.....ide tam micro sim....vrrr....decko že ide mi ju dať do avionu orezať.....že to nerobia išla do o2, že či to je ich karta decko akože áno, prenesená...no že to sa neoreže dobre bla bla, že sa môže poškodiť....vrátila sa do tcomu...že vymenia, ale že musí prísť vlastník sim karty.....vrrrrtakže musím mam aj tak ísť....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

srska
cohiba - toť požitek daga bedmena

Doug Badman

Majitel Trigger whisky baru
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

janka01
dnes ma skoro porazilo. Išla som do mesta a sused ma poprosil či by som mu nezobrala vypoveď PZ do poisťovne K..P.R.T.I.V. Vravim že v pohode, a ženská mi vraví že mi to neprevezme, že vraj pán musí prísť osobne aj s OP. Vravím že čo sú to za nezmysli.... vraj interný príkaz. To je už fakt neuveriteľné. Najhoršia poisťovňa v republike, keď chcú poistiť poistia hocičo, len aby hrabali, a keď chce človek od nich preč, držia sa ho ako také vši.
Len počkaj, až budeme žiadať úmrtný list zosnulého a na úrade ti odkážu, že si poň musí prísť osobne zosnulý aj s OP
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

sesternicina dcéra ma poprosila, či by som ju nehodila autom do NZ kardiologičke
je tehotná, 9 mesiac a má niečo so srdiečkom, tak nech sa nemusí v tomto nečase trepať busom, samozrejme išla som
mala platený termín - 6,60 € na 11:00
dovnútra išla o 11:45! lebo sestrička síce prebrala zdravotné záznamy, a potom na ňu zabudla
ale zaplatiť si dali - aspoň 50% 3,30 € lebo - pani, uvedomte si, že ste predsa len šli dnu skôr, ako ostatní pacienti, čo tu čakajú, keby ste museli čakať do radu, tak tu posedíte aj do štvrtej
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivana Š Pozri príspevok
sesternicina dcéra ma poprosila, či by som ju nehodila autom do NZ kardiologičke
je tehotná, 9 mesiac a má niečo so srdiečkom, tak nech sa nemusí v tomto nečase trepať busom, samozrejme išla som
mala platený termín - 6,60 € na 11:00
dovnútra išla o 11:45! lebo sestrička síce prebrala zdravotné záznamy, a potom na ňu zabudla
ale zaplatiť si dali - aspoň 50% 3,30 € lebo - pani, uvedomte si, že ste predsa len šli dnu skôr, ako ostatní pacienti, čo tu čakajú, keby ste museli čakať do radu, tak tu posedíte aj do štvrtej
toto sa už nedá drzosť maximálna, hyenizmus oni sú proste bez hanby ......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
sesternicina dcéra ma poprosila, či by som ju nehodila autom do NZ kardiologičke
je tehotná, 9 mesiac a má niečo so srdiečkom, tak nech sa nemusí v tomto nečase trepať busom, samozrejme išla som
mala platený termín - 6,60 € na 11:00
dovnútra išla o 11:45!
lebo sestrička síce prebrala zdravotné záznamy, a potom na ňu zabudla
ale zaplatiť si dali - aspoň 50% 3,30 € lebo - pani, uvedomte si, že ste predsa len šli dnu skôr, ako ostatní pacienti, čo tu čakajú, keby ste museli čakať do radu, tak tu posedíte aj do štvrtej
Ivi ....štvú ma takéto názory .....a ešte viac výkričníkov mala si nadrbať ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povedzme , že kardiológ ma vyzlečeného pacienta , robí to a či onô ...povedzme , že aj ECHO ....

Sestrička , sťa kápo nabehne o 10,55 ....pacienta vyženie a hajde objednávka dnuká ...

Alebo si vezmime zubára ( šak pointa je zachovaná ) ...rozvrtaný zub , alebo čiastočne vytrhnutý... no časový limit vypršal , nuž vypadni do čakárne na dobu určitú , nakoľko platiteľ má časenku nastavenú .....

Sorry ...no nie je to tak trochu choré ????.....to myslenie platiteľa prednostného vyšetrenia ...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

buchač Pozri príspevok
Ivi ....štvú ma takéto názory .....a ešte viac výkričníkov mala si nadrbať ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povedzme , že kardiológ ma vyzlečeného pacienta , robí to a či onô ...povedzme , že aj ECHO ....

Sestrička , sťa kápo nabehne o 10,55 ....pacienta vyženie a hajde objednávka dnuká ...

Alebo si vezmime zubára ( šak pointa je zachovaná ) ...rozvrtaný zub , alebo čiastočne vytrhnutý... no časový limit vypršal , nuž vypadni do čakárne na dobu určitú , nakoľko platiteľ má časenku nastavenú .....

Sorry ...no nie je to tak trochu choré ????..... to myslenie platiteľa prednostného vyšetrenia ...
Juraj, použila som presne 1 ! viac netreba
nehovorím, že treba pacienta vyzlečeného vyhnať z ambulancie - stačilo by aj to - že pani Jančárová na 11:00 poďte dovnútra , veď ona by tam 10 - 15 minút vnútri počkala, kým doktorka vybaví pacienta pred ňou
ide o to, že na ňu zabudli, pred ňou vyšetrili 2 neobjednaných pacientov bez platenia, jednoducho zabudli na ňu, ide o princíp
a keby sa kočka nebola ohlásila, tak tam sedíme asi ozaj aj teraz
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Inak je to len doba orientačná - kedy by mal mať na teba čas. Ale keď inej osobe pumpička nemdobre cvaká - dochtorka musí lokalizovať závadu i napísať servisnú správu. A sestrička mala pravdu - keby nemala zaplatené - sedí možno do konca ordinačných hodín (a možno by si dala cestovné repete). To ju len oprávňovalo obehnúť - asi ako auto s právom prednostnej jazdy - húka - ide (alebo aj niekedy nie - vletí pod autobus) - nehúka, stojí aj na červenú.
pani XXXXXXXX na 11:00 poďte dovnútra , veď ona by tam 10 - 15 minút vnútri počkala
Toto sa predsa nerobí - na trochu dôstojnosti a súkromia i ten pacient má právo (alebo nie - žeby čumela na cikycvaky čiaročky inej osoby) - hovorí sa tomu niekedy i diskrétnosť (bisťu i na pošte to poznajú - diskrétna zóna)
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

misoft Pozri príspevok
Inak je to len doba orientačná - kedy by mal mať na teba čas. Ale keď inej osobe pumpička nemdobre cvaká - dochtorka musí lokalizovať závadu i napísať servisnú správu. A sestrička mala pravdu - keby nemala zaplatené - sedí možno do konca ordinačných hodín (a možno by si dala cestovné repete). To ju len oprávňovalo obehnúť - asi ako auto s právom prednostnej jazdy - húka - ide (alebo aj niekedy nie - vletí pod autobus) - nehúka, stojí aj na červenú.

Toto sa predsa nerobí - na trochu dôstojnosti a súkromia i ten pacient má právo (alebo nie - žeby čumela na cikycvaky čiaročky inej osoby) - hovorí sa tomu niekedy i diskrétnosť (bisťu i na pošte to poznajú - diskrétna zóna)

diskrétna zóna? veď bola, aj hneď tri - sestra nezdieľa jednu miestnosť s doktorkou, sestra má svoju miestnosť a doktorka dve - jednu na vyšetrenie a jednu na písanie správ

a nie je to žiadna primadona, ktrorej sa nechce čakať,
zaplatila si za to, lebo je tesne pred pôrodom a s chorým srdcom
Naposledy upravil Ivana Š : 05.11.12 at 21:54
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

misoft Pozri príspevok
Inak je to len doba orientačná - bez platenia - objednáva sa na dátum - prídite okolo jednej
na presný termín - na určitý dátum a presnú hodinu - platí sa - má to takto nejako napísané na dverách

Toto sa predsa nerobí - na trochu dôstojnosti a súkromia i ten pacient má právo - ty si dávno nebol u lekára, však? dobre ti tak, u doktora dôstojnosť a súkromie nečakaj, no zachovaj si dôstojnosť a súkromie pri - napr. pri kolonoskopii - tam ti vidia až - tam
a zabudneme na teba - zľava 50%
Naposledy upravil Ivana Š : 06.11.12 at 00:47
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať