Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Mária Mojžišová Mária Mojžišová
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

No mňa šoklo, že dnes ma pri pohľade do kalendára napadlo toto:
Deň sedmovo najabrja, krásnyj deň kalendarja, pasmatri v svajo akno, vsjo na ulici krasno. Staropamäť slúži. Občas.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

willma Pozri príspevok
mňa mimoriadne "potešil" včerajší deň. Pracovná cesta sa mi predražila zatiaľ o 90,-€, s najväčšou pravdepodobnosťou sa mi nejaká dobrá dušička postarala o obe predné pneu na aute - na pravé predné prišiel môj synátor - tak nahodil rezervu. Ani vo sne nám nenapadlo, čo ma ešte bude čakať. Dohodla som si opravu v pneuservise - veď na rezerve 150 km predsa musím prejsť. Človek mieni - dobrák mení - ľavé predné sa mi totálne rozsypalo na R1 naštastie som cítila, že sa niečo deje a spomaľovala som- takže v kritickom čase som smerovala ku krajnici s výstražnými smerovkami- kredit na mobile v ....., bezplatne jedine policajtov - klobúk dolu boli rýchli - zabezpečovali mi prdel auta až do príchodu odťahovky, ja som medzitým zabezpečovala výstražný trojuholník, ktorý bol nápormi vetra neustále zhadzovaný. V PNEUBOXE v TT boli tiež veľmi ústretoví takže domov som sa dostala. Pneu boli kupované nové pred mesiacom ks 80,- €, takže nákup ďalších ma neminie. Celková škoda vyjde na cca 500,-€ , kde na to vziať a nekradnúť- a to môžem byť rada, že som sa s autom nevy ....
...na po***ého aj zachod spadne....
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

AlaNR Pozri príspevok
no nemám ja už dosť tých pohotovostí a urgentov?
Zasa...
Toto nie je v poriadku,čo na to vraví internistka alebo kardiologička?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
a my sme svoje male pivovary zlikvidovali.
okrem bernarda ktore my nechuti a svijavy-dostat nieco u nas?/zaujali ma Postriziny, ten film bol labuznicky,som zvedavy ci aj pivo je take,hoci medzi ocenenymi nie je,ale tusim ze sa vari v pivovari kde svijavy / http://www.aktuality.sk/clanok/21718...2-je-chotebor/
vychladený môžem
0 0
Mária Mojžišová Mária Mojžišová
Otvorte si a prečítajte...
hospodaření (1).jpg  
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Mária Mojžišová Pozri príspevok
Otvorte si a prečítajte...
slovenská akciovka: máš dve kravy na krytie podnikateľskej činnosti a popri tom tuneluješ štát
3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

jubilantos Pozri príspevok
Slovenský živnostník :

Pri podnikaní máš (stretneš) dve kravy :
- jednu na DÚ (tá ťa v podnikaní brzdí (a buzeruje)
- druhú doma ( tá ťa do podnikania naháňa (a buzeruje ) ).
kdepak udělal soudruh chybu?
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
BXLmiami Pozri príspevok
Toto nie je v poriadku,čo na to vraví internistka alebo kardiologička?
To je z krčnej chrbtice, vydraté a vybočené stavce, chronická bolesť, ale nevhodná na ambulanciu trvalej bolesti... neviem prečo, veď bolesť ako bolesť, či?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

AlaNR Pozri príspevok
To je z krčnej chrbtice, vydraté a vybočené stavce, chronická bolesť, ale nevhodná na ambulanciu trvalej bolesti... neviem prečo, veď bolesť ako bolesť, či?
Pravidlá poisťovní.Odpadáva?Alebo závrate?Alebo prečo furt záchranka?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
BXLmiami Pozri príspevok
Pravidlá poisťovní.Odpadáva?Alebo závrate?Alebo prečo furt záchranka?
Závraty, sem tam odpadnutie, tlak na hrudi, vraj všetko z tej chrbtice. Nie záchranka, pohotovostná služba. Keď je úplne zle, tak cez obvodnú doktorku poslaná na urgent
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ani čechov to neobchádza http://ostrava.idnes.cz/pri-vybuchu-...ava-zpravy_ama
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nie každý, kto ťa kritizuje ti chce zle a nie každý, kto vo všetkom s tebou súhlasí je tvoj priateľ. Nepriateľ tvojich chýb je tvojím najlepším priateľom.

Tweety Pozri príspevok
Pepsi, kritika, kritici bola, bude, budú. Tak to jednoducho chodí, preto si z nej nič nerob. Niektoré síce nestoja za reč, ale čo už. Pekný dník.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pôvodca textu príspevku: jubilantos
Slovenský živnostník :

Pri podnikaní máš (stretneš) dve kravy :
- jednu na DÚ (tá ťa v podnikaní brzdí (a buzeruje)
- druhú doma ( tá ťa do podnikania naháňa (a buzeruje ) ).
kdepak udělal soudruh chybu?
V JZD - mal zobrať miesto kráv volov:
-jeden na DÚ - ogabeš ho;
-druhý doma - zapriahneš ho!
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Zlepšite si náladu:
http://www.youtube.com/embed/PztO-OvzRyg?rel=0
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..čítam na face:

V RUSKU ZVEŘEJNILI NA INTERNETU TUTO ZPRÁVU, KTEROU NASA ROZESLALA, UŽ V ČERVENCI 2012, VŠEM SVĚTOVÝM VLÁDÁM:
VLÁDA OBDRŽELA INFORMACI V ČERVENCI 2012.
OBEZNAMTE S TOUTO ZPRÁVOU SVOJI RODINU, PŘÁTELÉ A LIDI, KTEŘÍ JSOU SCHOPNI JI PŘIJAT.
LABORATOŘE "NASA" OZNÁMILY, ŽE JE MOŽNÉ, ŽE V KRÁTKÉ DOBĚ DOJDE K PŘECHODU PŘES GALAKTICKÉ (NULOVÉ) PÁSMO.

1. NA PODZIM 2012 A V ZIMĚ 2012/2013, BUDE V TIBETU A
NA CELÉM ÚZEMÍ SEVERNÍ POLOKOULE, TEPLEJI.
21.12.2012, ZAČNE PRAVDĚPODOBNĚ ZEMĚ, SPOLEČNĚ S CELOU SLUNEČNÍ SOUSTAVOU, PŘECHÁZET PŘES GALAKTICKÉ (NULOVÉ) PÁSMO.
JE TO EXISTUJÍCÍ PROSTOR, VE KTERÉM UTICHNOU A NADÁLE SE NEMOHOU ŠÍŘIT, ŽÁDNÉ ENERGIE.
V TOMTO PROSTORU NEEXISTUJE ŽÁDNÉ MAGNETICKÉ POLE U ŽÁDNÉHO OBJEKTU.
-------------------------------------
2. PRAKTICKY, NA CELÉ ZEMI, V PRŮBĚHU NĚKOLIKA MINUT, OKOLO 10:00 HODINY RANNÍ, MOSKEVSKÉHO ČASU (TADY BUDE KOLEM 12:00 HODINY) 21.12.2012, NASTANE ÚPLNÁ TEMNOTA A ABSOLUTNÍ TICHO.
NEBUDE ŽÁDNÉ SVĚTLO, NEBUDE ELEKTŘINA, NEBUDE KOMUNIKAČNÍ SPOJENÍ, NEBUDE SE ŠÍŘIT ZVUK, NEPŮJDE A (NEBUDE MOCI FUNGOVAT NIC, CO SE ŠÍŘÍ POMOCÍ PŘENOSU ENERGIE).
--------------------------------------
3. TOTO TEMNO BUDE PROVÁZENO KOSMICKÝMI ILUZEMI, V PODOBĚ VÝBUCHŮ SVĚTLA A JINÝMI ILUZEMI, KTERÉ SE BUDOU ODEHRÁVAT NĚKOLIK DNÍ (ASI 3 AŽ 4 DNY).
NETŘEBA SE ALE BÁT A NĚČEHO SE OBÁVAT.
---------------------------------------
4. POTOM SE OPĚT OBJEVÍ SLUNEČNÍ SVĚTLO A BUDE OPĚT VIDĚT.
ŽIVOČICHOVÉ NA ZEMI, JAKMILE ZJISTÍ, SPÍŠ TO ALE VYCÍTÍ INTUITIVNĚ, ŽE DOCHÁZÍ KE "KOSMICKÉMU TEMNU", SE UKRYJÍ V NORÁCH.
LIDÉ VE MĚSTECH NIC NEPOCÍTÍ VČAS, PROTO BUDOU MEZI NIMI OBĚTI NA ŽIVOTECH A DOJDE K ŠÍLENSTVÍ.
MŮŽE ZEMŘÍT AŽ 10% SVĚTOVÉHO OBYVATELSTVA.
-----------------------------------------
5. JE POTŘEBA, ABYSTE SE, CO NEJDŘÍVE, PŘIPRAVILI NA TYTO ZMĚNY V CYKLECH, DOKONČIT ZAPOČATÉ A DO NIČEHO DALŠÍHO SE NEPOUŠTĚT.
-----------------------------------------
6. 20.12.2012 VEZMĚTE SVÉ DĚTI, VŠECHNY DOKLADY A HOTOVOST A ODCESTUJTE Z MĚST DO PŘÍRODY.
PŘIPRAVTE SI ZÁSOBU JÍDLA NA cca 2 MĚSÍCE, PROTOŽE ELEKTRICKÉ SÍTĚ SE BUDOU REKONSTRUOVAT POSTUPNĚ A BUDE TO TRVAT DLOUHO.
JE POTŘEBA MÍT DOMA ZÁSOBU VODY A DŘEVA NA TOPENÍ, SVÍČKY NA SVÍCENÍ.
BYLO BY DOBRÉ MÍT DOMA PÍCKU (MYŠLENO NA PEVNÉ PALIVO), PROTOŽE NEPŮJDOU EL. SÍTĚ.
STEJNĚ TAK BUDOU VYPNUTÉ KOMUNIKAČNÍ SÍTĚ, VČETNĚ TV (A ROZHLASU).
PO DOBU TEMNÝCH DNÍ, JE POTŘEBNÉ NA OKNA ZAVĚSIT TMAVÉ ZÁVĚSY, ABY JSTE SE NEDÍVALI DO OKEN.
NEVĚŘTE ANI OČÍM, ANI UŠÍM (BUDE TO ILUZE).
NEVYCHÁZEJTE VEN.
POKUD ALE VYJDETE Z NUTNOSTI VEN, NECHOĎTE DALEKO, MOHLI BYSTE SE ZTRATIT, PROTOŽE NEBUDETE MÍT VE TMĚ ORIENTACI. NEUVIDÍTE ANI SVOU VLASTNÍ RUKU.
BÁT SE ALE NEMUSÍTE.
---------------------------------------
7. JAKMILE SE OPĚT ROZJASNÍ A BUDE OPĚT SVĚTLO, NENÍ POTŘEBA SE HNED VRACET DO MĚSTA.
BUDE LEPŠÍ POČKAT AŽ DO JARA.
DEFINITIVNÍ VYSTOUPENÍ ZEMĚ Z NULOVÉHO PÁSMA SE OČEKÁVÁ AŽ KOLEM 7.2.2013.
V TU DOBU BUDOU UŽ ČÁSTEČNĚ OPRAVENÉ ELEKTRICKÉ SÍTĚ A TRANSPORTNÍ ZAŘÍZENÍ..
--------------------------------------
8. VŠECHNY VLÁDY TOHOTO SVĚTA, DOSTALY TUTO VÝZVU, O NULOVÉM PÁSMU, Z RŮZNÝCH PRAMENŮ.
SVÝM OBČANŮM ALE NECHTĚJÍ NEBO NEVÍ, JAK JIM POMOCI.
SYSTÉMY CIVILNÍ OBRANY SELŽOU ANI SYSTÉM EVAKUACE NEBUDE FUNGOVAT, PROTOŽE BUDE VÝPADEK V ENERGII A VE VEŠKERÉ DOPRAVĚ.
SPOLEHNOUT SE MŮŽETE JEN A JEN NA SEBE
---------------------------------------
9. PO TÉTO VZNIKLÉ SITUACÍ, PO PŘECHODU ZEMĚ PŘES GALAKTICKÉ NULOVÉ PÁSMO, ZMĚNÍ LIDI NATOLIK, ŽE SE STANOU VÍCE DUCHOVNÍMI.
LIDÉ BUDOU UVAŽOVAT V RÁMCI NOVÉ HIERARCHIE HODNOT.
V ROZVINUTÝCH A V ROZVÍJEJÍCÍCH ZEMÍCH, VZNIKNOU A BUDOU DOMINOVAT NOVÁ DUCHOVNÍ HNUTÍ, NOVÉ SYSTÉMY V ZACHOVÁNÍ ZDRAVÍ A DŮSTOJNOSTI OSOBNOSTI.
TOTO BUDE NA DLOUHOU DOBU NOVÝM PROGRESIVNÍM TRENDEM, V NOVÉM VÝVOJI LIDSTVA.

ZACHOVEJTE SE, JAK UZNÁTE VY SAMI.
VĚŘIT TOMU ALE MUSÍTE, PROTOŽE TO TAK BUDE - NEBUDELI JEŠTĚ HŮŘ.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..čítam na face:
...
...
...čítam na nete :


Všem doporučuji používat zdravý selský rozum, než začnou panikařit jako desítky lidí na netu.
Celé je to nesmysl, který zavání velice silně „vizí pomatené sekty“.
Jedna věc je přiznat si, že letošní rok se energie mění, jsou negativní a nestabilní – což už ale pociťujeme všichni a na toto téma jsem psala už řadu článků...
Ostatně, odrazy energií vidíme i v tom, co se děje s přírodou.

ALEBO

Tato zpráva má svůj původ údajně z Ruska. (NASA jako první informovala Rusko???)
Pokud se do zprávy důkladně začtete, zjistíte, kolik nesmyslů obsahuje...

- bez energie nelze žít, čili by to znamenalo konec lidstva

- pohyb, dýchání, přijímání potravy – to vše jsou toky energie – jak by tedy lidstvo přežilo?

- proč tedy kupovat svíčky, které potřebují energii k tomu, aby hořely?

- proč dělat zásoby, když potřebujeme energii k tomu, abychom mohli jíst?

- když zmizí veškerá energie, zmizí i magnetické pole Země

- gravitace je také zdroj energie, čili všichni odletíme do Vesmíru?

- i kdyby na tom byla špetka pravdy, hovořila by o tom už všechna média – je toho plný internet a novináři by si nenechali tuto mega informaci pro sebe. Sledovanost by jim vyletěla do neskutečných rozměrů a to si žádná televize nenechá ujít.

- naše galaxie pluje Vesmírem, aby narazila na nulovou zónu? Zvláštní... proč tedy jsou vzdálené hvězdy neustále na svém místě?

- i naše galaxie se drží u sebe díky energii, takže se rozletí do Vesmíru?

Všem doporučuji používat zdravý selský rozum, než začnou panikařit jako desítky lidí na netu. Celé je to nesmysl, který zavání velice silně „vizí pomatené sekty“. Jedna věc je přiznat si, že letošní rok se energie mění, jsou negativní a nestabilní – což už ale pociťujeme všichni a na toto téma jsem psala už řadu článků... Ostatně, odrazy energií vidíme i v tom, co se děje s přírodou. Ale druhou věcí je vypouštět takovéto bláboly, které jen matou děti a lidi, kteří věří všemu, co si přečtou na kdejaké stránce. Navíc – panika přivolá a vyvolá jen další paniku. A zde je důvod k panice absolutně scestný. Tedy bude vyvoláván zcela zbytečně (nebo snad záměrně?).

Sečteno a podtrženo: těšte se na Vánoce a na rok 2013. Nenechte se oblbovat podobnými výjevy chorého mozku.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a dobré ráno a fajn deň vám prajem, kafica aj čajík už poslaný, a inak nič...nech vás dnes nič nenajeduje...
2 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Dobré ráno všetkým, je celkom príjemne a majme celý deň dobrú náladu.....
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..Ameriku Boh miluje a preto ju skúša?..či ako to je?..a kto za to môže?..alebo čo?..ani nemusí byť koniec sveta, ani žiadne poplachy...stačí jedna búrka...či?..

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zah...ova-burka.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať