Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

misoft Pozri príspevok
Pred 5 minútami ma nas*ala moja 3/4: šla poliať kvety na nábytku, no samozrejme - prehnala to s vodou, pretieklo a rovno na LCD telku. Chrch- zaiskrilo - telka v riti!

Niekedy ženy robia také voloviny, až z toho rozum zostáva stáť. Reklamáciu nemôžem uplatniť - oprava boh vie dokedy.
No neprizabili by ste ju?
chceš skúsiť?

0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

misoft Pozri príspevok
Pred 5 minútami ma nas*ala moja 3/4: šla poliať kvety na nábytku, no samozrejme - prehnala to s vodou, pretieklo a rovno na LCD telku. Chrch- zaiskrilo - telka v riti!

Niekedy ženy robia také voloviny, až z toho rozum zostáva stáť. Reklamáciu nemôžem uplatniť - oprava boh vie dokedy.
No neprizabili by ste ju?
ne ne , chýbala by ti 3/4 samozrejme

buď optimista Dušan, aspoň nemusíš nejaké Farmy a podobné shity pozerať
Naposledy upravil Ivana Š : 12.11.12 at 15:30 Dôvod: doplnenie 3/4, či?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Prizabila. Ešte žije?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

misoft Pozri príspevok
Pred 5 minútami ma nas*ala moja 3/4: šla poliať kvety na nábytku, no samozrejme - prehnala to s vodou, pretieklo a rovno na LCD telku. Chrch- zaiskrilo - telka v riti!

Niekedy ženy robia také voloviny, až z toho rozum zostáva stáť. Reklamáciu nemôžem uplatniť - oprava boh vie dokedy.
No neprizabili by ste ju?
No však aspoň vieš, čo jej kúpiš pod stromček, nejaký stojan na kvety, potom kvety nebudú tam, kde nepatria. Takže, ako ináč, tvoja vina, už dávno mal byť stojan.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Kvaka Pozri príspevok
No však aspoň vieš, čo jej kúpiš pod stromček, nejaký stojan na kvety, potom kvety nebudú tam, kde nepatria. Takže, ako ináč, tvoja vina, už dávno mal byť stojan.
Alebo ju nauč polievať kvety do podmisky. Ja len tak polievam a nemôžem preliať. A okrem toho mám kvety zvlášť, nie na skriniach
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

misoft Pozri príspevok
Pred 5 minútami ma nas*ala moja 3/4: šla poliať kvety na nábytku, no samozrejme - prehnala to s vodou, pretieklo a rovno na LCD telku. Chrch- zaiskrilo - telka v riti!

Niekedy ženy robia také voloviny, až z toho rozum zostáva stáť. Reklamáciu nemôžem uplatniť - oprava boh vie dokedy.
No neprizabili by ste ju?

Moja suseda dala na satelit dečku, odišiel na druhý svet tíško, len zasmrdel, nerob si ťažkú hlavu mne odišiel včera aj bez kvetov.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
Pred 5 minútami ma nas*ala moja 3/4: šla poliať kvety na nábytku, no samozrejme - prehnala to s vodou, pretieklo a rovno na LCD telku. Chrch- zaiskrilo - telka v riti!

Niekedy ženy robia také voloviny, až z toho rozum zostáva stáť. Reklamáciu nemôžem uplatniť - oprava boh vie dokedy.
No neprizabili by ste ju?
Duški určite si už poškuľoval po nejakej novej telke, že lepšejšej a pod. inak keby to moj "pan bytny" tiež ho zabijem a on ma tiež
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

lujza.j Pozri príspevok
Duški určite si už poškuľoval po nejakej novej telke, že lepšejšej a pod. inak keby to moj "pan bytny" tiež ho zabijem a on ma tiež
ja som prečítala Tvoj príspevok......Duški určite si poškuloval po nejakej novej tete, že lepšejšej a pod.......

šak tá jedna vražda, či zabitie by možno prešlo......
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

No, Dušan asi opravuje, predpokladám, a asi aj opraví, verím.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft Pozri príspevok
Pred 5 minútami ma nas*ala moja 3/4: šla poliať kvety na nábytku, no samozrejme - prehnala to s vodou, pretieklo a rovno na LCD telku. Chrch- zaiskrilo - telka v riti!

Niekedy ženy robia také voloviny, až z toho rozum zostáva stáť. Reklamáciu nemôžem uplatniť - oprava boh vie dokedy.
No neprizabili by ste ju?
no, jak sa vraví - na po....... aj h..... padne. telekom, tv - na jeden deň stačilo
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pomóc Amway som sa vrátila v čase asi cca.15 rokov dozadu ked ma s tým "masírovala" moja svokra....
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ale musím uznať, že topánky sa po natretí ich krémom ligotali jak psí gulky
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pepsikova Veronika
Poraďáci

...baby, mám vnuka!!!...3.90 čistej váha a 55cm výšky...a volá sa Teo Štefan...idem sa asik opiť..
Prievidza má po ptákoch .....


P.S.:
...prečo by Ti malo byť lepšie ako mne ???
...vydrž , šak jak budeš zmorená o nejaký ten piatok ...


Ale inak ....že gratulujem ....
2 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

lujza.j Pozri príspevok
pomóc Amway som sa vrátila v čase asi cca.15 rokov dozadu ked ma s tým "masírovala" moja svokra....
Ja nie som uz clenom Amway, tiez cca 18 rokov dozadu sme to skusali, ale nie je to druh podnikania pre mna. Ale niektore vyrobky pouzivam doteraz. Moj otec si plati clenstvo len kvoli tomu, ze im vyhovuju produkty, takze sa musim trosku Amway zastat.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

willma Pozri príspevok
ale musím uznať, že topánky sa po natretí ich krémom ligotali jak psí gulky
Ja mám psa, idem pozrieť ......... nie, nie, ja to nevidím.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

willma Pozri príspevok
ale musím uznať, že topánky sa po natretí ich krémom ligotali jak psí gulky
ako ja netvrdím, že to nie su dobré vyrobky, len nech ich predávajú v menších baleniach, že budú lacnejšie len malé balenie je vždy nevýhodné...... prečo by som ich mala "úverovať" 1l LOC stálo tuším 300.-sk teraz neviem.....a vydrží xy mesiacov, to si radšej kúpil 1l v lidli za 0,85e...a to moja svokra tuším ešte na tom fičí...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

[QUOTE=buchač;2181799]Pepsikova Veronika
Poraďáci



Prievidza má po ptákoch .....

Juraj, Prievidza je ďaleko na to, aby sa tam išla opiť. A ako by sa aj so šarkanom odtiaľ po záverečnej dostala domov? Ona sa opije aj doma, keď sa jej bude žiadať. A šarkan ju dovedie aj domkov, keby náhodou sa jej nechcelo ísť - lebo aj on potrebuje spať. Istiť to môže aj slivka domáca - pekne doma a má po starosti.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Aspoň jedno h***o sa mi vyhlo. Ten sprostý televízor je tak múdry, že sa ihneď sám vypol - komplet od siete (ako to robí - neriešim). Po pol hodinke naskočila diódka a telkáč nabehol ako za mlada.
Ufff - oprava sa nekoná, €uráče ostanú doma (ale dokedy?).
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
[QUOTE=wagner;2181810]
buchač Pozri príspevok
Pepsikova Veronika
Poraďáci



Prievidza má po ptákoch .....

Juraj, Prievidza je ďaleko na to, aby sa tam išla opiť. A ako by sa aj so šarkanom odtiaľ po záverečnej dostala domov? Ona sa opije aj doma, keď sa jej bude žiadať. A šarkan ju dovedie aj domkov, keby náhodou sa jej nechcelo ísť - lebo aj on potrebuje spať. Istiť to môže aj slivka domáca - pekne doma a má po starosti.
....júúúúúúj .....šak ma netreba brať až tak doslovne ....
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

misoft Pozri príspevok
Aspoň jedno h***o sa mi vyhlo. Ten sprostý televízor je tak múdry, že sa ihneď sám vypol - komplet od siete (ako to robí - neriešim). Po pol hodinke naskočila diódka a telkáč nabehol ako za mlada.
Ufff - oprava sa nekoná, €uráče ostanú doma (ale dokedy?).
Tak a teraz porieš problém s kvetinami - pre manželku za euráče kúp stojan a veľké misky pod kvetináče. To aby zase pre zmenu nezničila koberce.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať