Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
trisestri Pozri príspevok
z poradaciek sa stavaju babky,takze mladnem,len co uz medzi babkami,to uz nebude koho balit
Akože nie?? Hlásim sa, do babky mám ďaleko, ešte ani nemám pre vnúčence mamu alebo otca...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kua - vám sa to vraví - moja "háveď" sa k tomu akosi nemá - takže ja sa dedkovstva možno dočkám tesne pred pohrebom (alebo až po ňom).
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Byť babkou je úžasnééééé ja si to osobne vychutnávam, ale moja dcéra nevie preglgnúť, keď poviem, že idem fajčiť(teda u mňa doma), tak malinká vnučenka(2roky) si v momente obúva papučky a chce ísť so mnou fajčiť a počuť, že babička Jošška, tak mi viac netreba. Staršia vnučenka je už moja 15-ročná láskaA šediny nemám, vlasy si pravidelne dávam farbiť, tak asi nie som stará.
3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft Pozri príspevok
Kua - vám sa to vraví - moja "háveď" sa k tomu akosi nemá - takže ja sa dedkovstva možno dočkám tesne pred pohrebom (alebo až po ňom).
tak môj "loptoš" si zmyslel skoro až v 34
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jozka56 Pozri príspevok
Byť babkou je úžasnééééé
...som zvedavý , kedy " spisovateľka " Ema Tekelyová henten diel svojich drístov a novôt z oblasti babičkovania zosmolí ....


Ale aj to dedkovanie nie je na zahodenie ....
Dnes máme službu , zasa mi malá bude šveholiť , že čo nové v škôlke ..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
...som zvedavý , kedy " spisovateľka " Ema Tekelyová henten diel svojich drístov a novôt z oblasti babičkovania zosmolí ....


Ale aj to dedkovanie nie je na zahodenie ....
Dnes máme službu , zasa mi malá bude šveholiť , že čo nové v škôlke ..
buchy, koľko love stojí mesačne teraz škôlka?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

monča nám to vysvetľuje http://www.sme.sk/c/6602757/gasparov...ravedlnit.html
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
buchy, koľko love stojí mesačne teraz škôlka?
....a kua....

Je to tak trochu špecifické ...
Neviem prečo to RAŠI tak zariadil , no jedno zariadenie berie X éčiek a druhé Y ...a v tom Z sa neplatí vôbec ...

Ak sa dobre pamätám , tak cca 50 - 70 € ( fakt neviem , ale mladí nám vraveli ) ... samozrejme plus strava..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Jak tak kukám, tak v tejto republike sa súloží jedna radosť- a že kríza..., žiadna kríza...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Jak tak kukám, tak v tejto republike sa súloží jedna radosť- a že kríza..., žiadna kríza...
Stanko a ty máš vari v tom krízu? Neverím.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Stanko a ty máš vari v tom krízu? Neverím.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Potešil ma moj starší synátor , ktorý v dobrom šokoval na pretekoch na turnaji v karate- na to,že ešte to robí len 2 roky sa zúčastnil na medzinárodnom turnaji kde sa zúčastnilo 8 krajín a išiel tam len sa "oťukať", ale skoro všetkých šokoval- po výsledkoch 4-1 v 1 kole, 3-2 v 2.kole a po prehre 0-7 v 3 kole prehral velmi nešťastne v súboji o 3 miesto- 0-1...
5 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Jak tak kukám, tak v tejto republike sa súloží jedna radosť- a že kríza..., žiadna kríza...
tak určite sa menej šuká v sk teraz ako v 1950-60
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

a už to začína - dovozy áut + úplatky http://www.sme.sk/c/6603011/pracovni...-uplatkov.html
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ALe nejako s tým trochárčila, keď pri 73 úplatkoch nazbierala len 2000 jurášikov.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

srska Pozri príspevok
tak určite sa menej šuká v sk teraz ako v 1950-60
nie menej,len od vtedy sa naucili pouzivat antikoncepciu
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety Pozri príspevok
ALe nejako s tým trochárčila, keď pri 73 úplatkoch nazbierala len 2000 jurášikov.
držala sa skratky - "ked" (každé euro dobré)
0 0
KatarinaNR KatarinaNR

KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

v NR stojí mesačne škôlka 12€, meststká škôlka, strava cez 1€ na deň, čiže plus cca 28€ strava, čo akcia to 1€ približne a v septembri sa skladáme 15€ ZRŠ a 50€ na všetky pomôcky deťom na rok - papiere, hračky, všetko proste z mesta nevidia nič, čiže škôlka cca 40€ mesačne strava a školné
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Jak tak kukám, tak v tejto republike sa súloží jedna radosť- a že kríza..., žiadna kríza...
práveže kríza - šetrí sa el. energiou a plynom - tak čo robiť potme v chlade? šup pod perinu a...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať