Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

VieraPopluharova Pozri príspevok
A ja mám hneď dobré ránko,

taká som vytočená z istej zdravotnej poisťovne, tak v marci odhlásim zamestnanca a teraz mi príde pokuta, za nedodané výkazy za zamestnanca, ktorý je odhlásený ....no neporazilo by jedného.....
Nezlostí sa nad hlúposťou iných. AK máš všetko OK, napíš jeden krásny list, alebo mailík pre poisťovňu, nech si teda láskavo urobia poriadok, lebo inak.....
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Tweety,

pekne mastná, nakoľko ich žiadajú už 3-ti krát, tak nám dali 660,-€, napriek tomu, že vždy im priložím všetku dokumentáciu, i teraz sa tak stalo, ale ten sprievodny list čo som napísala bol už riadne ostrý.... už fakt neviem čo tam majú za b...l a to nie je len jeden klient, druhému zasa z DÚ vraj nepodal riadne DPH, podávam elektronicky bez povinnosti zasielať krycí list, čím ďalej tým menej sa mi chce byť účtovníkom.....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

VieraPopluharova Pozri príspevok
Tweety,

pekne mastná, nakoľko ich žiadajú už 3-ti krát, tak nám dali 660,-€, napriek tomu, že vždy im priložím všetku dokumentáciu, i teraz sa tak stalo, ale ten sprievodny list čo som napísala bol už riadne ostrý.... už fakt neviem čo tam majú za b...l a to nie je len jeden klient, druhému zasa z DÚ vraj nepodal riadne DPH, podávam elektronicky bez povinnosti zasielať krycí list, čím ďalej tým menej sa mi chce byť účtovníkom.....
Treba sa proti neprávosti brániť, to Ti schvaľujem. Ak môže jedna strana, tak aj druhá.
2 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Hej, treba sa brániť no skúsiť to vysvetliť klientovi, že nie ja som blbec, ale niekto druhý tak to je ako hádzať hrach na stenu....aj tak si ten dotyčný myslí aká som neschopná.....
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

VieraPopluharova Pozri príspevok
Hej, treba sa brániť no skúsiť to vysvetliť klientovi, že nie ja som blbec, ale niekto druhý tak to je ako hádzať hrach na stenu....aj tak si ten dotyčný myslí aká som neschopná.....
Vieročka, nekaz si zdravie !!! V ZP je bordel na pohľadanie, a keby len tam...všetky inštitúcie na Slovensku sú také !!!!
..A ak, dotyčný podnikateľ si myslí, že si neschopná, pošli ho za mnou !!! Ja mu to vysvetlím ! ..mňa môže na...ť iba inteligent
3 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

namiesto vlockovania dazduje.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

tak toto ma dojalo V schránke, list zo SP na kontrolu PN, nebol doma -. A ja som bola doma a nik u nás nezvonil... .Je to možné????
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Zdenka175 Pozri príspevok
tak toto ma dojalo V schránke, list zo SP na kontrolu PN, nebol doma -. A ja som bola doma a nik u nás nezvonil... .Je to možné????
..no Zdeni..nám /jediným/ v bytovke nefunguje už 1,5 roka zvonček - chýbajúci káblik !!! Upozorňovala som na to aj predchádzajúceho i terajšieho domovníka - kašlú nato...ale keby sa mi prihodilo toto ???!!! Bývate v dome, v byte ???? Zisti, či zvonili, či mali na čom a ihneď volaj na SP /mali nechať kontakt/... Držím päste !
P.s....M. bol kde ???....SP ide po PN v tejto dobe ako divá....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

evuš Pozri príspevok
..no Zdeni..nám /jediným/ v bytovke nefunguje už 1,5 roka zvonček - chýbajúci káblik !!! Upozorňovala som na to aj predchádzajúceho i terajšieho domovníka - kašlú nato...ale keby sa mi prihodilo toto ??? Bývate v dome, byte ???? Zisti, či zvonili, či mali načom a ihneď volaj na SP /mali nechať kontakt/... Držím päste !
pred kontrolou
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

[QUOTE=srska;2186074]pred kontrolou[/QUOTE]

..to by bolo najideálnejšie.. ...no, myslela som kontakt na osobu, ktorá vykonala "kontrolu"...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

uz len zaco vs nedava ceny http://medialne.etrend.sk/televizia-...asti-v-sr.html
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zdenka175 Pozri príspevok
tak toto ma dojalo V schránke, list zo SP na kontrolu PN, nebol doma -. A ja som bola doma a nik u nás nezvonil... .Je to možné????
..

..no to celkom dobre je možné!....a skutočné!....to ja minulý týždeň v utorok vybehnem zo vchodu so pesom sa venčiť a na chodníku dve baby diskutujú velice asi takto" kašli na to, aj tak doma nebude, to je mladý chalan,dáme, že nebol doma"...videla som im v ruke kopu marodiek, a tak sa pýtam, len tak, namiesto pozdravu "dievčence a koho hladáte"?...
...taká pipenka mi odpovedala, že kontrolujú marodov a tu majú adresu jedného, ale taká adresa tu nie je,že hladali..."no a meno nemá ten pacient?"-pýtam sa ja...
...a just, či to nebolo moje decko???!!!...boli by odišli preč, s bohvieakým vyjadrením!...a decko doma drichmalo....nakoniec sa zistilo, že doktor zle napísal na marodku adresu!...
..ja sa už v tomto štáte nečudujem ničomu!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Dobré ránko všetkým,

káva,čaj ....podkladajte kýbliky, o chvíľku už nebude.....
..

..Vieroč, ty potvor jeden!...si ma musela takto v pyžamku hned ráno sem hodiť?..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
evuš Pozri príspevok
..no Zdeni..nám /jediným/ v bytovke nefunguje už 1,5 roka zvonček - chýbajúci káblik !!! Upozorňovala som na to aj predchádzajúceho i terajšieho domovníka - kašlú nato...ale keby sa mi prihodilo toto ???!!! Bývate v dome, v byte ???? Zisti, či zvonili, či mali na čom a ihneď volaj na SP /mali nechať kontakt/... Držím päste !
P.s....M. bol kde ???....SP ide po PN v tejto dobe ako divá....
...hm .....vy máte domovníka ??????.......

Neverím !!!!!

Neupozorňuj , ale daj si opraviť - respektíve SAMA nahlás správcovi - lebo aj to , aj tak sa totižto dá ...
....a máš po probléme ......
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..Vieroč, ty potvor jeden!...si ma musela takto v pyžamku hned ráno sem hodiť?..
Pepsi a neškohle tá čipka, či igelit, či čo to je?
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

buchač Pozri príspevok
...hm .....vy máte domovníka ??????.......

Neverím !!!!!

Neupozorňuj , ale daj si opraviť - respektíve SAMA nahlás správcovi - lebo aj to , aj tak sa totižto dá ...
....a máš po probléme ......
Juraj, je to vlastne "domový dôverník" - byty sú obecné, nájomné, tam môžeš hlásiť, nahlasovať koľko chceš...
Má to však velikánsku výhodu...kto na mňa nemá mobil, neprezvoní, neotvorím ....našťastie na PN som nebola nejakých 13 rokov... ...a ani šibači neotravujú
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

pepsikova Pozri príspevok
..

..no to celkom dobre je možné!....a skutočné!....to ja minulý týždeň v utorok vybehnem zo vchodu so pesom sa venčiť a na chodníku dve baby diskutujú velice asi takto" kašli na to, aj tak doma nebude, to je mladý chalan,dáme, že nebol doma"...videla som im v ruke kopu marodiek, a tak sa pýtam, len tak, namiesto pozdravu "dievčence a koho hladáte"?...
...taká pipenka mi odpovedala, že kontrolujú marodov a tu majú adresu jedného, ale taká adresa tu nie je,že hladali..."no a meno nemá ten pacient?"-pýtam sa ja...
...a just, či to nebolo moje decko???!!!...boli by odišli preč, s bohvieakým vyjadrením!...a decko doma drichmalo....nakoniec sa zistilo, že doktor zle napísal na marodku adresu!...
..ja sa už v tomto štáte nečudujem ničomu!..

Zavolala som na to t.č. do SP čo bolo v liste a spýtala sa ako treba postupovať. Opýtali sa na meno a vraj oni už volali tej dr. a ona potvrdila ošetrenie.... Bože volala som nejak do hodiny- akí boli šikovní na SP?? Nejak idú po tých PNkách
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

evuš Pozri príspevok
Vieročka, nekaz si zdravie !!! V ZP je bordel na pohľadanie, a keby len tam...všetky inštitúcie na Slovensku sú také !!!!
..A ak, dotyčný podnikateľ si myslí, že si neschopná, pošli ho za mnou !!! Ja mu to vysvetlím ! ..mňa môže na...ť iba inteligent
Aj v SP vzkriesili "duchov" - v minulosti vysporiadaných tzv. fiktívnych zamestnancov. Ak teda niekto už bol odhlásený, ale omylom vykázaný vo výkaze v ďalšom období. Alebo ak mali zle natypovaný dátum odhlášky, donesenú odhlášku s ich dátumom, opravené dátumy - a čáry máry- zase tí istí ľudia strašia.A ak mal podnikateľ na dané obdobie rozhodnutie a od rozhodnutia je viac ako rok, tak sa môžte po... trápiť, koľko chcete, lebo nevedia urobiť storná, opravy....
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Zdenka175 Pozri príspevok
Zavolala som na to t.č. do SP čo bolo v liste a spýtala sa ako treba postupovať. Opýtali sa na meno a vraj oni už volali tej dr. a ona potvrdila ošetrenie.... Bože volala som nejak do hodiny- akí boli šikovní na SP?? Nejak idú po tých PNkách

Ani by som sa nečudovala, keby pre nedostatok kontrolórov iba vyslali nejakého brigádnika porozhadzovať papieriky do schránok
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

redaktor Markizy nie je schopny odpovedat na otazky manipuklacie spravodajstva
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať