Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Mária Mojžišová Mária Mojžišová
Zdenka175 Pozri príspevok
tak toto ma dojalo V schránke, list zo SP na kontrolu PN, nebol doma -. A ja som bola doma a nik u nás nezvonil... .Je to možné????
Tak toto sa presne stalo môjmu synovi. Chorý na PN doma zaspal. A nakoniec lístok v schránke že kontrola a on nebol doma . Taký bol z toho nešťastný,napokon mu pomohla obvoďáčka. Odvtedy aj keď je chorý nechce ísť na PN, radšej berie dovolenku. On bol vždy taký aj keď bol malý. Keď mal 10 rokov raz zaspal tak, že keď sme sa vrátili z kina museli sme spať u susedov pretože kľúče boli zvnútra vo dverách zasunuté,a nemohli sme odomknúť. Nepomohlo ani búchanie , zvonenie, telefonovanie , ani zo spodného bytu z okna s portvišom búchanie na okno. Až ráno keď išiel synátor na záchod kľúče z dverí vybral. Tak toto trochu na odľahčenie.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

[QUOTE=evuš;2186094]
srska Pozri príspevok
pred kontrolou[/QUOTE]

..to by bolo najideálnejšie.. ...no, myslela som kontakt na osobu, ktorá vykonala "kontrolu"...
aj ja
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...moje decko najstaršie sa vybralo k policajtom...dobre naladený, vraj, len pokutu im vyplatím, išiel som len málo rýchlejšie ako invalidný slimák, 30ečiek-ale čo už!..po 4 hodinách fčul príde,hreší ako pohan na pole neorané a vraj,"tu sa neplatí, to musíte na poštu a s ústrižkom zase sem"...to akotak decko prešlo, no a "máte starý vodičák, ošúchaný, musíme vám urobiť nový, tak 10ečiek za nový-to už až pri preberaní, (som zvedavá, kam ho pošlú to zaplatiť)...pri lakomosti mojho hada a jeho plebejskom slovníku, keď sa jedná o peniaze, sa čudujem, že ho vôbec pustili domov-ale mám o rehot postarané na celý večer...
7 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
...moje decko najstaršie sa vybralo k policajtom...dobre naladený, vraj, len pokutu im vyplatím, išiel som len málo rýchlejšie ako invalidný slimák, 30ečiek-ale čo už!..po 4 hodinách fčul príde,hreší ako pohan na pole neorané a vraj,"tu sa neplatí, to musíte na poštu a s ústrižkom zase sem"...to akotak decko prešlo, no a "máte starý vodičák, ošúchaný, musíme vám urobiť nový, tak 10ečiek za nový-to už až pri preberaní, (som zvedavá, kam ho pošlú to zaplatiť)...pri lakomosti mojho hada a jeho plebejskom slovníku, keď sa jedná o peniaze, sa čudujem, že ho vôbec pustili domov-ale mám o rehot postarané na celý večer...
Ja som tomu môjmu chcela kúpiť už nápis som sponzorom polície. Ale už sa lepši.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://ekonato.tvnoviny.sk/clanok/se...rezidenta.html
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Tak a blbý Slováci sa zložili na vysoké grécke dôchodky a na ich blahobyt.
http://aktualne.atlas.sk/staty-musia...konomika-v-eu/
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Zdenka175 Pozri príspevok
Zavolala som na to t.č. do SP čo bolo v liste a spýtala sa ako treba postupovať. Opýtali sa na meno a vraj oni už volali tej dr. a ona potvrdila ošetrenie.... Bože volala som nejak do hodiny- akí boli šikovní na SP?? Nejak idú po tých PNkách
Veru idú - sused po operácii kolena a mal kontrolu tri krát za deň To je sila. Ja som bola na PN v roku 2007 celý rok - kontrola asi tri krát. Vždy som mala šťastie Raz prišli, keď som akurát dofrčala z MT, druhý krát v nedeľu o 14,05 - už som mala vychádzku. Aj som im to patrične dala najavo
. Tretí krát - akurát som zliezla zo šopy a stihla som sa umyť - vymieňala som škridle a musela som to prelatovať No neviem ako by sa boli zatvárili, keby ma boli videli loziť po latách, smiechu by sa neboli asi zdržali. Jednoducho som mala viac šťastia, ako rozumu - vtedy
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...pri lakomosti mojho hada a jeho plebejskom slovníku, keď sa jedná o peniaze, sa čudujem, že ho vôbec pustili domov-ale mám o rehot postarané na celý večer...
...nááále ...šak celá mátinka ......

...rehotu mám do zásoby ....ešte aj na zajtra mi zostane.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
evuš Pozri príspevok
Juraj, je to vlastne "domový dôverník" - byty sú obecné, nájomné, tam môžeš hlásiť, nahlasovať koľko chceš...
...ja viem , mne nemusíš vysvetľovať ....tiež mám hentú " funkciu " ...ale slovo domovník znamená niečo iné totiž...

U nás som to aj tak zaviedol , že buď ja sa realizujem alebo dotyčnému vypíšem a podpíšem objednávku na konkrétnu opravu a nech sa aj sám postará ...nie vždy môžem osobne , proste sa nedá , aj keby som chcel ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...nááále ...šak celá mátinka ......

...rehotu mám do zásoby ....ešte aj na zajtra mi zostane.....
..

..no, len bacha, aby ti necvrklo!...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

"Heslo dňa:
Nepi ráno kávu, nebudeš môcť celé doobedie v práci zaspať!"
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

oni si fakt myslia, že niekoho zaujíma takáto kur*áreň......http://www.topky.sk/cl/100313/133130...ku-vo-virivke-
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsi pre teba.....
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

lujza.j Pozri príspevok
oni si fakt myslia, že niekoho zaujíma takáto kur*áreň......http://www.topky.sk/cl/100313/133130...ku-vo-virivke-
nech sa daju vypchat,ja pozeram stv v tom case 5 proti 5 a cast duelu
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zdenka175
tak toto ma dojalo V schránke, list zo SP na kontrolu PN, nebol doma -. A ja som bola doma a nik u nás nezvonil... .Je to možné????
To je nič! Moja 3/4 maródovala 10 dní. Na jedenásty - už ako vypísaná - odkráčala do roboty, keď dopoludnia cŕŕŕŕn - brinčok briní - kukám, dve ženštiny.
Reku: Čo si želajú?
A ony: prišli sme na kontrolu PN Vašej manželky.
Ja som sa začal rehlik ako kôň - vravím im, že prišli s krížom po funuse, pretože je od včera vypísaná a dnes nastúpila do práce.
A to ju šéfka - baba lenivá - poslala odniesť ráno lajstričko!
Takže moja 3/4 o 9:00 dala lajstričko a o 10:00 (cca) jej kontrolovali PN. Majú v tom mišmaš.
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

-sociálka sa nejak rozbehla s tými kontrolami.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Dnes má potešilo pekné slniečkové ráno a obloha bez mračika. Je celkom príjemne.
Nedajte si ničim pokaziť dobrú náladu a tešme sa na bližiace Vianoce. A vôbec, písali ste už "Ježiškovi" čo chcete pod stromček?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať