Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...v preklade

drbe ???
Buchy, nehrešíme...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Buchy, nehrešíme...
...hehe.....keby som začal hrešiť , možno systém Porady spadne ...server by nevydržal....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

buchy pozyva na pivo,z nim sa doplnime-ja vypijem namiesto neho a on zaplati namiesto mna
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
buchy pozyva na pivo,z nim sa doplnime-ja vypijem namiesto neho a on zaplati namiesto mna
Nemám problém ...

Len či vypiješ , čo ja budem platiť ...čiže aj to svoje , lebo ja sám nepijem ...
Jak motorka by si šiel z krčmy - podniku ...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

po 10 pivach ani ne,ja tankujem lepsi jak motorka
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Myslím, že sem to nepatrííí...ale čo už? Prepáčite mi?
Priateľky a priatelia moji milí pekný večer a čarovnú dobrú noc Vám želám...to je aj názov vídea iba pre Vás...

Dlhšie som sa neozvala, dôvody som na to mala, ale porušila som aj rad slušností a to ma mrzí...preto prosím ospravedlnite ma. Naozaj ma mrzí sú moje oneskorené gratulácie uskutočnené až dnesaj keď som na Vás myslela. A ešte niečo na rováši neslušnosti mám...sú nepoďakovania sa (zatiaľ!!!) na Vaše ss-ky, či emaily a SMS-ky. Je mi to veľmi ľúto ešte som doteraz nestačila odpovedať, ale vrele Vám všetkým ďakujem za všetko cením si Vás a mám Vás rada.
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kukam, ze tu skapal pes, pepsi ani kaficu neponuka,nic...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

teraz kafe? daj hrušku
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
teraz kafe? daj hrušku
akurat som s kamosom vylochtal lahvinku 50/tky, bosackej/ slape ako peter sagan, ako keby som mal v ustach chilli, ako keby som behal po travniku ako messi...
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ste teda museli vyzerať ...........ako divé svine .........
Vidím že Pepsi ešte venčí, hentí chlastali, tak aby som kávu varila ja, jediná triezva na porade:
Nech sa páči !
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ďakujem, hubík, tvoja kafa je báseň, hlavne, keď mi ju niekto podá až pod nošťok!...ale , venčila som o pol siedmej, šarkan nemohol spať, tak sme mali kultúrnu noc, čítali sme Frýbovú...no a potom som skúšala recepis z face, vraj, ak sa staré a zapečené formičky dajú vyvariť do prdopeča, tak zostanú ako nové!..a veru je to pravda, tie moje pozbierance, ktorým sa už dákych 15 rokov vyhrážam, že ich vyhodím a furt nyje a nyje, som hodila do hrnca, zaliala vodou a zasypala 2 práškami do pečiva...a ony sú krásne, ako nové!!!...úžasný nápad!...takže ma svojou krásou určite prežijú....teším!...
...no a krásne ráno, hub, aj všetci.....a aj oddychovú sobotu prajem!...teda, je dnes sobota, však?..
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
Nemám problém ...

Len či vypiješ , čo ja budem platiť ...čiže aj to svoje , lebo ja sám nepijem ...
Jak motorka by si šiel z krčmy - podniku ...
trisestri Pozri príspevok
po 10 pivach ani ne,ja tankujem lepsi jak motorka
...a kto spomínal IBA to pivo ???
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a idem skúšať ďaľší pokus...včera decko donieslo od suseda paklík sušených jabĺčok..je pravda, že lenivosť ma donútila, teda, dlhšie sa chystám aj ja sušiť tyblčka,len , no...a tak nakrájané,nachystané, počkám, kým trúba dopečie morčacie a šup s nimi tam!...uvidíme....koľko sa mi zase ujde z nich...
2 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Mňa potešilo,že som zvladol používanie Ctrl-C a Ctrl-V

kuk :


Indeed

8 Minutes Ago #29919 [x] plavajuca podlaha je modernejšia alternatíva slova DYĽE.take neznaš

Zujímavé však je ako som k tomu došiel, už dlhšie som to chcel zvládnuť ale nechápal som nejak princíp , ako to funguje, totiž KDE zostava ten text...
tak som to nechal tak,potom som triedil nejaké obálky s poštou a zrazu mi prišlo na um, že Ctrl. tak som to vyskúšal auž to viem .
0 0
klarissa klarissa

klarissa je offline (nepripojený) klarissa

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed Pozri príspevok
Mňa potešilo,že som zvladol používanie Ctrl-C a Ctrl-V

kuk :


Indeed

8 Minutes Ago #29919 [x] plavajuca podlaha je modernejšia alternatíva slova DYĽE.take neznaš

Zujímavé však je ako som k tomu došiel, už dlhšie som to chcel zvládnuť ale nechápal som nejak princíp , ako to funguje, totiž KDE zostava ten text...
tak som to nechal tak,potom som triedil nejaké obálky s poštou a zrazu mi prišlo na um, že Ctrl. tak som to vyskúšal auž to viem .
Vyšší level je ovládanie - používanie myšky...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
buchač Pozri príspevok
Vyšší level je ovládanie - používanie myšky...
A keď ju chytíš do pasce, to je aký level :
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Melnick Pozri príspevok
A keď ju chytíš do pasce, to je aký level :
...že aký šikovný som ??? ...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Zase sa nemusíte posmievať...

ja som žiadne kurzy ovládania počitača neabsolvoval, používam tento fenomen už viac ako 6 rokov a všetko

som sa učil pokusom-omylom, niečo dopadlo O.K, niečo len čiastočne O.K a niečo samozrejme celkom zlé, ale ani raz
mi nepadol systém

Napriklad v uplnych začiatkoch ,ked som ťahal fotky z kompaktu do Olympus Master ,tak to dopadlo tak
že som to robil vždy automaticky a potom som sa čudoval kdeže tie fotky sú...
ked som ich konečne našiel tak som sa nestačil čudovať prečo tam niektoré fotky su aj 5x kym iné 3x ...

A doteraz nemam potriedene zložky v počitači... jednoducho viem približne kde čo je, alebo aj neviem,
a zložky čo použivam denne,týždenne a raz mesačne mám na ploche..
taký som ja počitačový manager...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed Pozri príspevok
Zase sa nemusíte posmievať...
Nik sa nevysmieva .....ja len poddžubujem ....a to je bohový rozdiel
ja som žiadne kurzy ovládania počitača neabsolvoval, používam tento fenomen už viac ako 6 rokov a všetko
Ani ja ....na PC som ale už nejaký ten rok ....
som sa učil pokusom-omylom, niečo dopadlo O.K, niečo len čiastočne O.K a niečo samozrejme celkom zlé, ale ani raz
mi nepadol systém
Najlepšia výuka ... učíš sa na vlastných chybách ....
Systém ???....hehe , mašinu som raz zrušil ...pán profesor z IT katedry mi PC týždeň dokopy dávali ...


A doteraz nemam potriedene zložky v počitači... jednoducho viem približne kde čo je, alebo aj neviem,
a zložky čo použivam denne,týždenne a raz mesačne mám na ploche..
taký som ja počitačový manager...
Tak makej Bobe a neflákaj sa po Porade ....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať