Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Takže súťaž dopadla síce nevýherne pre nás, vyhrali sme 2 kolá, 3 sme prehrali, ale dobre sme sa zabavili s Andrejom Bičanom,bola sranda...,pojdeme aj o rok...

Ďakujem všetkým ktorí nám fandili a posielali pozitívnu energiu...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 14.02.13 at 08:02
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Takže súťaž dopadla síce nevýherne pre nás, vyhrali sme 2 kolá, 3 sme prehrali, ale dobre sme sa zabavili s Andrejom Bičanom,bola sranda...,pojdeme aj o rok...
ale zdaňovať bude čo, nie?
kedy ste vo vysielaní?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mila123 Pozri príspevok
ale zdaňovať bude čo, nie?
kedy ste vo vysielaní?
nie, nie- zdaňovat nieje čo...-vysielanie ešte upresnia, ale asi hned po velkej noci to bude...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Stanislav 1975 Pozri príspevok
nie, nie- zdaňovat nieje čo...-vysielanie ešte upresnia, ale asi hned po velkej noci to bude...
predsa ste nejaké to lóve vyhrali? aspoň keď to sledujem, tak tí čo sú vo finále, po uhádnutí z finálovej tabuľky viac ako 100 bodov, im pripisujú body (rovno euráče) alebo? a vy ste dvakrát postúpili......teda?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mila123 Pozri príspevok
predsa ste nejaké to lóve vyhrali? aspoň keď to sledujem, tak tí čo sú vo finále, po uhádnutí z finálovej tabuľky viac ako 100 bodov, im pripisujú body (rovno euráče) alebo? a vy ste dvakrát postúpili......teda?
Nepostúpili sme- myslím to tak že 2 kolá v hre sme vyhrali, nie hry...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Stanko, ty si optimista, ako vidím, veď nie je dôležité vyhrať, dôležité je zúčastniť sa. Ja osobne by som takú odvahu nikdy nemala. Obdivujem každého, čo do toho ide. Občas to pozerám, takže pozriem si aj ten váš súboj.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kvaka Pozri príspevok
Stanko, ty si optimista, ako vidím, veď nie je dôležité vyhrať, dôležité je zúčastniť sa. Ja osobne by som takú odvahu nikdy nemala. Obdivujem každého, čo do toho ide. Občas to pozerám, takže pozriem si aj ten váš súboj.
Nie, nie-tam som rozhodne nešiel vyhrať...v markíze aj v joj tam som išiel vyhrať lebo som išiel sám za seba...,toto bola tímovka, a to som bral ako zábavu- 1 kolo sme prehrali, 2 vyhrali, 3 prehrali, 4 vyhrali a 5 rozhodujúce bolo tak, že švagriná nezobrala otázku, nestihla buchnúť do tlačítka a to rozhodlo, lebo išli do konca, dalo sa to vylúštit do konca...-proste nás rozbili v 5 kole ako Novak Djokovič , ako Dominika Cibulková ako Lionel Messi, ako Alexander Ovečkin...,keby sme zobrali otázku my-bolo by to opačne, ale inak mám na 2 týždne sútaží dosť, včera mi natáčať 6 častí stačilo..., ostatok sme boli v hladisku a robili opičky...

Ešte mám 1 sen- a to súdnu sieň...
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nie, nie-tam som rozhodne nešiel vyhrať...v markíze aj v joj tam som išiel vyhrať lebo som išiel sám za seba...,toto bola tímovka, a to som bral ako zábavu- 1 kolo sme prehrali, 2 vyhrali, 3 prehrali, 4 vyhrali a 5 rozhodujúce bolo tak, že švagriná nezobrala otázku, nestihla buchnúť do tlačítka a to rozhodlo, lebo išli do konca, dalo sa to vylúštit do konca...-proste nás rozbili v 5 kole ako Novak Djokovič , ako Dominika Cibulková ako Lionel Messi, ako Alexander Ovečkin...,keby sme zobrali otázku my-bolo by to opačne, ale inak mám na 2 týždne sútaží dosť, včera mi natáčať 6 častí stačilo..., ostatok sme boli v hladisku a robili opičky...

Ešte mám 1 sen- a to súdnu sieň...
Tak len dúfam, že ako herec.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Potešili ma peniažky na účte. Včera sme telefonovali s likvidátorom poistnej udalosti, že prečo požaduje doklady a faktúry, keď sme sa dohodli, že opravíme svojpomocne. Ešte včera sme mali na účte peniaze. Zároveň sme boli informovaní, že ak dáme opraviť na faktúru a bude vyššia suma, že doplatia rozdiel podľa preukázaných výdavkov. Môžeme ísť kúpiť nové dvere a pletivo. A dať namiešať omietku.
5 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
No, nepotešilo, v priebehu troch mesiacov je druhýkrát upchatý odpad z kúpeľne...
Hrúza...
Je tu krtkovač, zas bude smradúúúúú
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

V tejto dedine uz treti den snezi....ako vyzerá slnko
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j Pozri príspevok
V tejto dedine uz treti den snezi....ako vyzerá slnko
U nás krásne svieti. Asi takto, pošlem trocha.
4 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

takto


tu už týždeň nevykuklo, len sivo a protivne
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nebudem toho roku frfľať na sneh ani na dážd,vždy ked začnem spomeniem si na to neuveriteľné sucho vlanajšieho leta a vyschnutú Domašu a iné priehrady.Len nech padá a nech sa doplnia zásoby vody,kým sa dá.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

BXLmiami Pozri príspevok
Nebudem toho roku frfľať na sneh ani na dážd,vždy ked začnem spomeniem si na to neuveriteľné sucho vlanajšieho leta a vyschnutú Domašu a iné priehrady.Len nech padá a nech sa doplnia zásoby vody,kým sa dá.
Ja len ze slniecko....len nech sa to potom topi pozvolna ,aby neboli zaplavy...
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dnes má moja mrkvička narodeniny. Ráno jej ocko pogratuloval k 12-tym narodeninám, no ona má 13 .. Má prehľad, ocko..
8 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Žabinka Pozri príspevok
Dnes má moja mrkvička narodeniny. Ráno jej ocko pogratuloval k 12-tym narodeninám, no ona má 13 .. Má prehľad, ocko..
Možno ani nie, len je džentlmen. Tak gratulírujem.
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...neny mi dobre!!!...spadol mi obraz zo steny!..a decko povedalo, že tato je dáky moc chorý,až do BA ho vraj ženú na vyšetrenie!..chudne a má horúčky...v nyjakom prípade nechcem, aby sa mu niečo stalo...a spomenula som si pri tom na svokra,kurňanoha, čo je dnes, aký stupeň?..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...neny mi dobre!!!...spadol mi obraz zo steny!..a decko povedalo, že tato je dáky moc chorý,až do BA ho vraj ženú na vyšetrenie!..chudne a má horúčky...v nyjakom prípade nechcem, aby sa mu niečo stalo...a spomenula som si pri tom na svokra,kurňanoha, čo je dnes, aký stupeň?..
Pepsi silno drzim paste aby bolo lepsie....
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nie, nie-tam som rozhodne nešiel vyhrať...v markíze aj v joj tam som išiel vyhrať lebo som išiel sám za seba...,toto bola tímovka, a to som bral ako zábavu- 1 kolo sme prehrali, 2 vyhrali, 3 prehrali, 4 vyhrali a 5 rozhodujúce bolo tak, že švagriná nezobrala otázku, nestihla buchnúť do tlačítka a to rozhodlo, lebo išli do konca, dalo sa to vylúštit do konca...-proste nás rozbili v 5 kole ako Novak Djokovič , ako Dominika Cibulková ako Lionel Messi, ako Alexander Ovečkin...,keby sme zobrali otázku my-bolo by to opačne, ale inak mám na 2 týždne sútaží dosť, včera mi natáčať 6 častí stačilo..., ostatok sme boli v hladisku a robili opičky...

Ešte mám 1 sen- a to súdnu sieň...
..

..Staník, toť je formulár, stačí vypísať a oslať...http://kasting.joj.sk/sudna-sien-formular.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať