Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ttroman Pozri príspevok
a aby bola myčka vyťažená, bude týždeň zbierať
u mňa veru nie, fičí denne - Ivana je síce rýchlejšia, ale Candy robí za Ivanu
Ivana popritom účtuje
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

http://aktualne.atlas.sk/lesnici-nak.../dnes/regiony/ - potešilo
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...ták, moja ladná princezná je už domka, pekne na chodbe odstrojená z fólií a polystyrénu, nádherná vo svojej belobe...by ste videli tie šťastné ksichty mojich hadov, totálne labužnícky na ňu kukajú a pochvaľujú!...a vraj "chrumkavá je, keď robí sama"..ale to hovoria občas aj o práčke!...
..teraz už len vymyslieť primerané meno...lebo meno je dôležité...práčka je ElVíra, chladnička Kino, vysávač Debilsprostý,tak,vymýšlajte, ja fčul nemám fantáziu.....
...zajtra príde had ju vmontovať do linky a vo štvrtok príde vodár a vyrobí prívod a odvod a potom to začne!...teším sa dosť moc!...(keď si predstavím, že po nedeľnom obede každý strčí svoje taniere do umývačky, ja tam pridám hrnce a ostatnú kopu a len otočím gombíkom-chytá sa ma eufória!..

...a posielam kafu popoludnú, vonku snehuje!...hurááá!...
nooo...aby si tu chlapské plemeno z toho nerobilo srandičky dobre...tak moj kolega svoje Audi volá Ešly
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Mňa včera dorazilo správanie jedného pána. Brat predával cez net auto na súčiastky. Ozval sa mu jeden pán zďaleka, dohodli cenu a mali prísť na obed... Brat ich čakal, no potom musel odísť, nakoniec večer o 17 prišli odťahováci všetci čierny a dali menej peňazí... Vraj toľko im povedal šef..... Taká drzosť, pritom po telefóne mali dohodu a on vôbec neprišiel a poslal len odťahovku........Sú niektorí ľudia vypočítaví...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

http://www.topky.sk/cl/10/1340842/Sn...ut-15-az-30-cm Aj u nás snehuje od obeda. Zajtra budem lopatovať Už aby bola jar, teším sa na to, ako budem drieť na záhrade
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Zarmútilo ma, že som mala u pomaranča predplatený internet -teda mal byť poriadne rýchly. Teda mal ale išiel ako spomalený film. Tak som napísala sťažnosť a dnes som dostala odpoveď, kde ma zarazila jedna veta - oni predsa nemôžu garantovať rýchlosť pripojenia a prenosu dát internetu Ale peniaze za rýchlosť a prenos dát si zoberú K....y oranžové zdieračské. Už som bola rozhodnutá, že zaplatím pokutu a zruším zmluvu. A čo sa zrazu nestalo? Poobede zapnem PC, pozriem rýchlosť pripojenia a čuduj sa svet - zrazu mám širokopásmové mobilné pripojenie 3(predtým som mala 2), rýchlosť 21,6Mb/s (predtým 236 kb/s) Zrazu sa všetko dá, keď sa chce. Iba som zvedavá, dokedy sa budem vytešovať takému pripojeniu
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ttroman Pozri príspevok
A kerá vác žere ?
no toto nebolo moc milé
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
http://www.topky.sk/cl/10/1340842/Sn...ut-15-az-30-cm Aj u nás snehuje od obeda. Zajtra budem lopatovať Už aby bola jar, teším sa na to, ako budem drieť na záhrade
tu tiež, len je +, ale ako padne teplota, tak "konec japonec" vták-čnik, povedal, že lóve na posyp už nie su...tak prišlo na moje slová, že si budeme posýpať sami a bude sa to volať "posyp si svoju cestu" a ešte dajú do povinnej výbavy vózu a posypovú soľ..... a MZV, vydá varovanie pred návštevou SK mega dediny, že treba retaze
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
tu tiež, len je +, ale ako padne teplota, tak "konec japonec" vták-čnik, povedal, že lóve na posyp už nie su...tak prišlo na moje slová, že si budeme posýpať sami a bude sa to volať "posyp si svoju cestu" a ešte dajú do povinnej výbavy vózu a posypovú soľ..... a MZV, vydá varovanie pred návštevou SK mega dediny, že treba retaze
Však v "zákrute" stále pripomínajú, že vodič má mať v aute lopat(k)u, posypovú soľ a možno by nezaškodilo aj štrk Kto vie načo tu máme cestárov, či na to aby celú zimu prespali?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

wagner Pozri príspevok
Však v "zákrute" stále pripomínajú, že vodič má mať v aute lopat(k)u, posypovú soľ a možno by nezaškodilo aj štrk Kto vie načo tu máme cestárov, či na to aby celú zimu prespali?
aspoň ľudia chvíľku nenadávajú tým, kt. sme si volili, ale zlosť prechádza na cestárov......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

na Ukrajine je povinnej výbave auta.... vrece...že ked zrazíte psa
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

5 proti 5 - najšarmantnejší politik v sk: kalinčiak
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

som zas sklamaná, vystavujem za celý rok jednému faktúry aj PPD za rok 2012 s tým že mi dá robiť účtovníctvo , dal všetky údaje, podklady som musela hľadať u ďalšieho odberateľa a došiel pre ne , zobral a že si to dá urobiť inej - že ďakuje - a .... ďakuje keď som ho zastavila s tým, že ale niečo mi dlžíš - a tie udivné očká a za čo? veď účtovníctvo mi robiť nebudeš akože to čo?

0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Ivana Š Pozri príspevok
som zas sklamaná, vystavujem za celý rok jednému faktúry aj PPD za rok 2012 s tým že mi dá robiť účtovníctvo , dal všetky údaje, podklady som musela hľadať u ďalšieho odberateľa a došiel pre ne , zobral a že si to dá urobiť inej - že ďakuje - a .... ďakuje keď som ho zastavila s tým, že ale niečo mi dlžíš - a tie udivné očká a za čo? veď účtovníctvo mi robiť nebudeš akože to čo?
a aký je výsledok?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Mila123 Pozri príspevok
a aký je výsledok?
výsledok=hajzlík
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

alaya1 provokujes? ... vadi ti ze ta mam v ignore liste? ... davas mi pochvaly len aby som si vysimla tvoje provokacie?

alaya1 1 Hour Ago #35264
veru, veru dara, ved uz si sa zaprisahala, ze nepachnes na poradu. No, slovo si fakt dodrzala-)))))))))
smutné ako sa vyjadruje pedagóg

... dovolím si citovat moj prispevok

1Dara Pozri príspevok
koncim s poradou ... clovek si tu obcas dovoli napisat k psom a vyhrazaju sa mu vyhodenim ... tak idem sama ...
vela zdaru vsetkym

http://www.porada.sk/t180952-p2-daro...ml#post2175827
to, ze som sa vratila na poradu je moja vec ... ak ti tu zavadziam je len a len tvoj problem ... nereaguj prosim na moje prispevky
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1Dara Pozri príspevok
alaya1 provokujes? ... vadi ti ze ta mam v ignore liste? ... davas mi pochvaly len aby som si vysimla tvoje provokacie?



smutné ako sa vyjadruje pedagóg

... dovolím si citovat moj prispevok



to, ze som sa vratila na poradu je moja vec ... ak ti tu zavadziam je len a len tvoj problem ... nereaguj prosim na moje prispevky
vieš ako to je každý sa inak nudí a má iné hobby a aj iné.....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ivanka, to si mu dala doklady bez platenia?

Pánske osadenstvo nech si svoje vulgárnosti kdesi strčí. Byť vtipný a myslieť si, že je vtipný sú dve rozdielne veci.
Naposledy upravil kukučka : 19.02.13 at 18:33
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Mila123 Pozri príspevok
aspoň ľudia chvíľku nenadávajú tým, kt. sme si volili, ale zlosť prechádza na cestárov......
Ja našťastie nemusím ísť autom keď sú zlé cesty, takže nemusím ani nadávať na cestárov. Iba na obecných blbcov, keď mi nahrnú sneh pred garáž - ale vraj majú pokazený traktor, tak neodhrňajú Aspoň sa menej narobím.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

wagner Pozri príspevok
Ja našťastie nemusím ísť autom keď sú zlé cesty, takže nemusím ani nadávať na cestárov. Iba na obecných blbcov, keď mi nahrnú sneh pred garáž - ale vraj majú pokazený traktor, tak neodhrňajú Aspoň sa menej narobím.
a u nás? na nás aj Boh zabudol......keby len cestári.....
ale kto nezabúda? ten kto chce aby sme platili, platili, platili a ešte aj politici, každých 4 či 5 rokov, popr. aj skôr, keď sa nevedia do svojich koží vtrepať......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať