Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
no ale byť nudistom nie je také jednoduché to musíš mať upratané aj v hlave.....byť nudistom telom aj dušou
ja mam daleko od nudistu- to nás tam dotiahli kmotrovci, oni takto chodia po svete- ja neviem, mne sa to nepáči..., ja len po ženách pozerám potom...
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

lujza.j Pozri príspevok
mám v garáži aj lopatu aj soľ....akože mám si to hodiť do vóza....
...ja som túto zimu ešte ani nevyložila..... raz som aj chcela a zabudla som....a dobre som spravila, na druhý deň pri odchode z práce bola o moju lopatu bitkaaaa (aspoň aj mňa odkopali a pred domom zasa ďalší, čo tiež potrebovali zaparkovať, odhrnuli aj pre mňa )
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ttroman Pozri príspevok
Keby si sa netrepal k moru, ale do Čiech k rybníku, tak to máš jednoduchšie :
- skočíš do vody
- kapr nekouše - kapr žužlá
, to asi nie,hm-to by bola asi nevera- je orálny sex neverou ?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ttroman Pozri príspevok
Keby si sa netrepal k moru, ale do Čiech k rybníku, tak to máš jednoduchšie :
- skočíš do vody
- kapr nekouše - kapr žužlá
sa vyznáš...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ttroman Pozri príspevok
To akože odhalíš na pláži aj dušu ?????????????? - na to je predsa psychoš
ja len kozy
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ttroman Pozri príspevok
Ja mám napríklad doma "kapitána" (takže ako nadporučík musím poslúchať )
kedysi mjr.....teraz som si sama sebe doživotný npor....jedine mimoriadne.....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
ja len kozy
kolujú po porade také reči, že ich máš údajne najvačšie na porade, skoro ako Smantha Fox, údajne...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tictac7 Pozri príspevok
...ja som túto zimu ešte ani nevyložila..... raz som aj chcela a zabudla som....a dobre som spravila, na druhý deň pri odchode z práce bola o moju lopatu bitkaaaa (aspoň aj mňa odkopali a pred domom zasa ďalší, čo tiež potrebovali zaparkovať, odhrnuli aj pre mňa )
to mi ani nehovor, ved ja som to zo srandy....lopatu mám v garáži....susedko lopatuje aj moj pľac pred garážou...zoberiem a potom čo
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
kolujú po porade také reči, že ich máš údajne najvačšie na porade, skoro ako Smantha Fox, údajne...
Stano ty si aký sprostý...nikto ma nevidel okrem dvoch poradáčiek a tie určite neriešili totok....
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

lujza.j Pozri príspevok
Stano ty si aký sprostý...nikto ma nevidel okrem dvoch poradáčiek a tie určite neriešili totok....
konecne som pochopila, preco ta Stano tak lame na kavu ... zvedavyyyyyyyyyy je
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1Dara Pozri príspevok
konecne som pochopila, preco ta Stano tak lame na kavu ... zvedavyyyyyyyyyy je
pošlem na ňu niekoho iného
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
Stano ty si aký sprostý...nikto ma nevidel okrem dvoch poradáčiek a tie určite neriešili totok....
...hm ....

1. Si si istá ???
2. To kanálami chodíš ???
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ttroman Pozri príspevok
Furt len rozprávaš o nich - - daj aj foto
.... daj si
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ttroman Pozri príspevok
Furt len rozprávaš o nich - - daj aj foto
vy tiež len o svojich.....oných....


a dnes má kozy každý....a kto nemá tak si kúpi...nič výnimočné....
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

tictac7 Pozri príspevok
...ja som túto zimu ešte ani nevyložila..... raz som aj chcela a zabudla som....a dobre som spravila, na druhý deň pri odchode z práce bola o moju lopatu bitkaaaa (aspoň aj mňa odkopali a pred domom zasa ďalší, čo tiež potrebovali zaparkovať, odhrnuli aj pre mňa )
no vidis...a predstav si ze mas sneznu frezu v kufri.....to by si bola uz ina celebrita
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno tu, posielam kávu fajnovú, Lavazzu, aj cukor a šmotanku prihodím, komu chutí, aj čajík pre Macku,hubku a tiež kto stihne, nech si naleje..no...neviem, čo je s našou Vieroč,neodpísala ani na sms...tak hádam je to len pohodou, že sa nezastaví...
a vonku je pekne skleneno, zamrznuto na cestách aj chodníkoch a havárka neďaleko mňa,pred dedinou...tak bežkajte pomaly, opatrne a kludne...
...fajn deň vám prajem...
4 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

luj to včera dobre odhadla - do 10-tej nemá význam isť s autom - kolóna až po billu
gužva.jpg  
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j Pozri príspevok
nooo...aby si tu chlapské plemeno z toho nerobilo srandičky dobre...tak moj kolega svoje Audi volá Ešly
Môj kolega netuším, ako volá svoje auto, ale on sa volá Audy ... fakt, nesrandujem.
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..moje decko najstaršie má milé sklony rozprávať sa so všetkým..a práve sa vrátil od zubára,vyzlieka sa na chodbe a pomedzi nadávaním na vyprázdnenú peňaženku dáva "etela, ty čo tu stojíš taká opustená, nigdo ťa nechce?..žeby u nás nebolo žiadnych riadov, keď žiadnu robotu nemáš!"...
..kukla som, s kým to debatuje a on, že s úmývačkou...tá je zatiaľ na chodbe, pokiaľ sa jej uvolní plac v kredenci...tak asi to bude "etela""...
5 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..moje decko najstaršie má milé sklony rozprávať sa so všetkým..a práve sa vrátil od zubára,vyzlieka sa na chodbe a pomedzi nadávaním na vyprázdnenú peňaženku dáva "etela, ty čo tu stojíš taká opustená, nigdo ťa nechce?..žeby u nás nebolo žiadnych riadov, keď žiadnu robotu nemáš!"...
..kukla som, s kým to debatuje a on, že s úmývačkou...tá je zatiaľ na chodbe, pokiaľ sa jej uvolní plac v kredenci...tak asi to bude "etela""...
dobré by bolo aj adéla - adéla ještě nevečeřela
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať