Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a už len dobrú noc vám prajem...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

a tu čo toto? tu sa spí?
vstávať a cvičiť!

1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Sexoval by som jak starý pes..., a decká nie a nie zalahnúť...
Plejko, x box....nič?
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

pepsikova Pozri príspevok
..no dám ešte,že dnes som mala úžasný deň...prišiel had, prerpbil linku, vyhodil to, čo som nepotrebovala,(len akože) a zamontoval Etelu...potom prišiel vodár, primontoval palivovú hadicu a hotovotoje!...ale ešte nemaká, potrebuje súúúl!...teda, soľ,máme tvrdú vodu,takže soľ je dôležitá a tú najlepšiu vraj majú v Lídli,aj leštidlo....odteraz používam hrnce ako zrkadlo!...nuž tak,ani ma to nestálo veľa námahy a roboty, lebo o šiestej prišiel miláčik, tak sme sa mojkali a decko s vodárom makali ako fčielky,decko dokonca aj upratalo od samej radosti, že viac riady umývať nebude!..
..zajtra to dokončím, počistím a nejako zmestím pretriedený mrdník späť do skriniek...a šuflore musím nejako vymyslieť...
Zajtra jej nezabudni niečo venovať (aspoň ten špinavý riad), keď má meniny
4 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

nejde my citovat prispevky,kliknem a da tam nejake obrazky.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
nejde my citovat prispevky,kliknem a da tam nejake obrazky.
Nemáš sa " pohybovať " v nejakej hrdzavej líške ...možno " besnotu " chytila ....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Také čudo nepoužívam, ale pre tých, čo ho majú.
http://www.cas.sk/clanok/243785/radi...estovanie.html
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ivana Š
a tu čo toto? tu sa spí?
vstávať a cvičiť!

&
Rotate:

0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft Pozri príspevok
&
Rotate:

to je jeden z povinných
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety Pozri príspevok
Také čudo nepoužívam, ale pre tých, čo ho majú.
http://www.cas.sk/clanok/243785/radi...estovanie.html
odložiť do dlhodobého skladu do oloveného kýbla ako palivo
0 0
masliak1 masliak1

masliak1 je offline (nepripojený) masliak1

Ako má byť správne? som tak malý alebo som taký malý? Je to z jednej reklamy, ktorá teraz otravuje celé Slovensko. Ja si myslím, že správne je: som taký malý. Už ma čerti berú z takýchto rôznych reklám a príspevkov - čechizmov. Aj to keď napr. hovorkyňa povie že v "podniku to budú šetriť a prevedú opatrenia". No nech šetrí doma s manželom a prevádza kozu cez potok - ťapa.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ttroman Pozri príspevok
A to ju máš na benziňák alebo na dýzlák ( šak nolmálne bývajú na eletriku -

lebo napätie to hej = v hadici občas býva




ale prúd som videl málokedy
..

..šmarjá, normálny človek vie, že elektrina prúdi a palivo nateká...a tak v tomto prípade je palivom voda, čiže hádveó...vodár predsa nebude montovať elektrinu...hápeš?..
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

masliak1 Pozri príspevok
Ako má byť správne? som tak malý alebo som taký malý? Je to z jednej reklamy, ktorá teraz otravuje celé Slovensko. Ja si myslím, že správne je: som taký malý. Už ma čerti berú z takýchto rôznych reklám a príspevkov - čechizmov. Aj to keď napr. hovorkyňa povie že v "podniku to budú šetriť a prevedú opatrenia". No nech šetrí doma s manželom a prevádza kozu cez potok - ťapa.
a dalsia reklama-doneste nam svojich blizkych,aspon my sme sa ucili ze dovedte.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...čochvíľka ide Oňúr a tak len v krátkosti dám, že Etela mala dnes zaťažkávaciu skúšku, prešla testom odbornej spôsobilosti a myje ostofičí!...a jej zvuk mi pripomína zachytenie signálu z vesmíru z ktoréhosi filmu...
..ja som medzitým upiekla tortu, rovných 6 poschodí bude mať, respektíve už má, lebo je aj naplnená...zajtra príde Lubenka moja milá a okrásni ju pre môjho miláčika, lebo v sobotu má krst!..to je veľký deň!..
...a inak už len padám na hubu, mám dosť, tak sa majte pekne a fajn večer vám...
6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..šmarjá, normálny človek vie, že elektrina prúdi a palivo nateká...a tak v tomto prípade je palivom voda, čiže hádveó...vodár predsa nebude montovať elektrinu...hápeš?..
pepsi v poho....skoro fšeci sme pochopili...ale sú aj maxi puntičkári....aj vid. príspevok 8091....niekedy je dobré to nechať iba prebehnúť ušami a nezamýšľať sa tiež to tak robím v robote....inak by som .....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
pepsi v poho....skoro fšeci sme pochopili...ale sú aj maxi puntičkári....aj vid. príspevok 8091....niekedy je dobré to nechať iba prebehnúť ušami a nezamýšľať sa tiež to tak robím v robote....inak by som .....

....hm.................................................. .............
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

http://www.shmu.sk/sk/?page=987&d=1 bratislaváci, už ste pripravení na kalamitku? Lebo tuto sľubujú, že nasneží aj tam. Treba zostať doma, lopaty pripraviť do pohotovosti, aby ste sa v sobotu vyhrabali. Zásoby si preventívne doplňte zajtra a v sobotu zostaňte doma. Cestári už nemajú peniažky, tak sa nebude odhŕňať. Vraj počkajú na dážď a na oteplenie
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
http://www.shmu.sk/sk/?page=987&d=1 bratislaváci, už ste pripravení na kalamitku? Lebo tuto sľubujú, že nasneží aj tam. Treba zostať doma, lopaty pripraviť do pohotovosti, aby ste sa v sobotu vyhrabali. Zásoby si preventívne doplňte zajtra a v sobotu zostaňte doma. Cestári už nemajú peniažky, tak sa nebude odhŕňať. Vraj počkajú na dážď a na oteplenie
dnes bolo sucho úplný ideál....na sídliskovej mini ceste ráno tri káry v sebe a to časť kde sa krokom ide lebo sa šulkáme v kolóne-zápche kam čumeli nechápem....možno sú to zajtra posledné zášklby zimy...ja som nachystaná...hlavne nech sa vyškriabem ráno na kopec...čo teda nie vždy je garantované...prdka býva občas stiahnutá
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
dnes bolo sucho úplný ideál....na sídliskovej mini ceste ráno tri káry v sebe a to časť kde sa krokom ide lebo sa šulkáme v kolóne-zápche kam čumeli nechápem....možno sú to zajtra posledné zášklby zimy...ja som nachystaná...hlavne nech sa vyškriabem ráno na kopec...čo teda nie vždy je garantované...prdka býva občas stiahnutá
Čítala som, že jarné oteplenie má prísť až v polovici marca. Aj keď cez týždeň má byť relatívne teplo, ku koncu týždňa sa asi zase ochladí (teda začiatkom marca).
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať