Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

KatarinaNR Pozri príspevok
Neviem, ja by som to bral vážne- je to terorizmus,úbohosť a škandál- toto sa míože stat aj u nás lahko- dáš si pol deci a umreš, v najlepšom prípade oslepneš a to je hnus a toho čo toto robí by mali upáliť na Václavaku a verejne...-je to hyenzmus...
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
KatarinaNR Pozri príspevok

aaale kdeže!
už prišli na to, ako piť
http://www.topky.sk/cl/11/1323992/So...ravy-metanolom-
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no, asi treba zabrániť pašovaniu akloholu, štát predsa prichádza o ťažké prachy...čochvíľa to bude aj u nás!...a onedlho sa semotamo vyskytnú aj otravy cigaretami...treba nejako ukočírovať morálku,čo je lacnejšie, to je lepšie aj keď je to polské, alebo ukrajinské..nejako mi ani nepríde ľúto...ak potrebujem alkohol, kúpim si v obchode,ale viem aj inak minúť peniaze...takéto vírusy sú asi potrebné,aby si ľudia uvedomili vlastnú cenu...
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Vyzerá to, že už ho majú...

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-ud...o-chlastu.html
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

treba pit pivo a vino /tvrdy len z overenych zdrojov-ved ten pasovany bol furt smejd,bolo otazka casu kedy sa daco stane,len smutne ze sme ako v zaostalych krajinach-otravy a pod/
len ma tiez zaraza ako pise Pepsi ze tie danove uniky a rizika statne organy nezaujimaju, hlavne ze trestne stihaju niekoho co si pre seba vypali par kvalitnych litrikov zo svojho ovocia.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ja som si včera večerom vychutnala jedného predavača: chcela som informácie ohľadom IT, dal taký malý základ, že to som si prečítala aj na papieriku k tomu výrobku- tak to teda nie, to mi teda rozhodne nestačilo. Predavač nechápal a manžel sa obďaleč chichúňal. Keď sme s mužom začali debatu čo by bolo lepšie, tak to už nechápal vôbec.
Sme sa teda dobre obaja pobavili, nuž nemal sa ma pýtať na farbu výrobku, že práve farba najviac zaujíma ženy, no natrafil na mňa.
2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

poobedne kafe nebude?

tak si dajte so mnou ... a kto je na cajicek, tak tiez nech sa ponukne





Nasla som aj recepisek na Francuzske makaronky : http://www.marthastewart.com/318387/french-macaroons


a tu je slovenska verzia: http://varecha.pravda.sk/recepty/fra...84-recept.html
Naposledy upravil avalik : 13.09.12 at 15:27 Dôvod: doplnenie
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..večerné pohľady na ALPY- pre dôchodcov...
VECERNI_POHLED_NA_ALPY.jpg.jpg.jpgContent-Transfer-Encoding__base64.jpg  
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
asi ma včera počuli vymenovávať gynekologické a urologické termíny, lebo už internetujem
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

Neviem či ste už zistili, ale mňa dnes vééééééééľmi potešila Zitka a jej návrat k nám
Zitulda Pozri príspevok
posúvam
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
treba pit pivo a vino /tvrdy len z overenych zdrojov-ved ten pasovany bol furt smejd,bolo otazka casu kedy sa daco stane,len smutne ze sme ako v zaostalych krajinach-otravy a pod/
len ma tiez zaraza ako pise Pepsi ze tie danove uniky a rizika statne organy nezaujimaju, hlavne ze trestne stihaju niekoho co si pre seba vypali par kvalitnych litrikov zo svojho ovocia.
...nejde o to či pašovaný alebo nie .......

Keď chlastať , tak poriadne a kvalitne ......v preklade .....poriadne kvalitný alkohol .....
To znamená , že overenú a fakt kvalitnú značku ......veď kto dnes dokáže napančovať povedzme Bačiho , Starého Dedu , Poľovníka , ...a iné ????

Zaostalosť krajiny by som do toho nemontoval ...........tu ide o cieľavedomosť , honba za majetkom , vidina vysokého zisku ...

Hm ....a tie cigarety pašované z Ukrainy tiež nie nejaké terno .....nedal by som do huby ....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
...nejde o to či pašovaný alebo nie .......

Keď chlastať , tak poriadne a kvalitne ......v preklade .....poriadne kvalitný alkohol .....
To znamená , že overenú a fakt kvalitnú značku ......veď kto dnes dokáže napančovať povedzme Bačiho , Starého Dedu , Poľovníka , ...a iné ????

Zaostalosť krajiny by som do toho nemontoval ...........tu ide o cieľavedomosť , honba za majetkom , vidina vysokého zisku ...

Hm ....a tie cigarety pašované z Ukrainy tiež nie nejaké terno .....nedal by som do huby ....
najleší bol za totáča z lachemy brno - v zelenývch fľaškách štvordeviatkový - narobili sme s toho etylalkoholu čo sme chceli - dozreli višne, šup do fľaše - po mesiaci krv a zostali len kôstky a kožka - potom sme zarobili. keď bol v zime krút - za frťana čistý rovno z fľašky do čaju
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

statna loteria z pokladnicnych blockov-teraz sa znovu Kazimir predviedol,fakt zufalstvo a neschonost bojovat proti danovym unikom,alebo skor neochota,lebo ak sami neznaju,tak dostali kopu uzitocnych napadov alebo podnetov/ alebo aj tak treba odmenit svojich,?/
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
statna loteria z pokladnicnych blockov-teraz sa znovu Kazimir predviedol,fakt zufalstvo a neschonost bojovat proti danovym unikom,alebo skor neochota,lebo ak sami neznaju,tak dostali kopu uzitocnych napadov alebo podnetov/ alebo aj tak treba odmenit svojich,?/
..

..akurát som to čítala!..niekto u nás objavil ameriku!..a predčasom tu bol príspevok o tejto lotérii, ktorá už beží dlho rokov neviem kde, ale vôbec tam nemajú daňové úniky!..tak fuha!..hladala som to v mojich emailoch, ale asi je to už fuč...
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/dom...u-loteriu.html
Naposledy upravil pepsikova : 13.09.12 at 19:12
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..

..akurát som to čítala!..niekto u nás objavil ameriku!..a predčasom tu bol príspevok o tejto lotérii, ktorá už beží dlho rokov neviem kde, ale vôbec tam nemajú daňové úniky!..tak fuha!..
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/dom...u-loteriu.html
lenže predpokladom úspechu by museli byť len také pokladnice kde sa text na bločkoch nestratí po pár dňoch
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
lenže predpokladom úspechu by museli byť len také pokladnice kde sa text na bločkoch nestratí po pár dňoch
..

..jáááj, mojko, a čo si myslel, že oni to domyslia do konca?..to sotva, aj to veľmi ťažko!..
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pepsikova Pozri príspevok
..

..akurát som to čítala!..niekto u nás objavil ameriku!..a predčasom tu bol príspevok o tejto lotérii, ktorá už beží dlho rokov neviem kde, ale vôbec tam nemajú daňové úniky!..tak fuha!..
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/dom...u-loteriu.html
lenze u nas nie je ten hlavny problem v blockoch-s.r.o bez zamestnancov,Varehovci,tisice vagonov zelezneho srotu ktory nikto nikdy nevidel a v kazdom okrese minimalne 5 experti ktory sa zivia pdvodmi s dph.
druha poznamka-blocky ludia dostavaju v obchdoch,silne pochybujem ze kvoli loterii zrazu budu v ovela vacsej miere sebe ich pytat od trhovnikov,od kamaratov krcmarov,na burzach,jarmkoch atd-vseobecne sa vie kde su notoricky tie velke uniky,len konrolori a daniari sa tvaria ako nevedkovia-tam kde to funguje je to pravdepodobne nie iba v tej loterii,je to aj o obcianskej a spotrebitelskej uvedomolosti, suboru inych opatreni mensej prepojenosti spolocenskych a verejnych väzieb-povedane u nas ludia sa poznaju,ruka ruku myje,v azijskych krajinach pri hustote obyvatelstva tento problem odpada./takze menej kamosov od ktorych nepytaju blocky a menej dovodov na ostychavost ich pytat/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

... že oni to domyslia do konca?..to sotva, aj to veľmi ťažko!..
Otázka od nezainteresovaného :

" Kto ONI .....???
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ako je tu ticho!..asi fšetci kukajú sultáňa...predposledný diel...a zajtra veľké finále...škoda!..že ?...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať