Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ten Repcik sa vyfarbil na cele SOZA-este aj studentov na stuzkovej idu zdierat a za vlastnu tvorbu namiesto odmeny dava pokuty-nie neznu,ale vidlami hnat tu pakaz od ministrov cez tunelarov,pentliakov az po uradnikov-taka spinavost schvalit aby nikto neniesol zodpovednost za skodu ktoru sposobi,bola to posledna minimalna moznost trestu za safarenie-krysy komunisticky prezliekli sa do ,,demokratickych,kozuchov ale poznat ich po neschopnosti,destrukcii,byrokracii,statnom dirigizme, nadradenosti, nezodpovednosti,safareni,pohrdani obcanom,diktate moci,zlodejine a pod-mizerny hrac ostane muzernym hracom nech oblecie akykolvek dres.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

uz aj pre cypersku zberbu sme otroci,cudujem sa Slovakom ze idu na Cyprus,pre tamtych primitivnych nafukancov sme furt boli vnimany podradne http://prievidza.sme.sk/c/6572549/st...e-otrokmi.html
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Fico ako sef EK? http://hnonline.sk/slovensko/c1-5798...opskej-komisie
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Mna potesilo, ze som sa cca pred 20 minutami stala tetou . Bratovi sa narodila prva dcerka (Lia). Dufam, ze uvidim coskoro jej foto, nakolko na zivo asi nie tak skoro, len cez skype. Ziju v Spanielsku.
7 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

srska Pozri príspevok
a možno to raz stádu dôjde, nevybehne na pašu a ukáže bačovi prostredník - nebude čo dojiť
Tomu stádu čo ich volilo to nikdy nedôjde. To sú bývalí mečiarovci. Len tento vedel krajšie o....ť, líškať sa, oslavoval MDŽ a pod. Chodil za nimi, nevolal ich do haly na pasienkoch Však preto ho treba voliť. A budú ho voliť do smrti. Čo sa oni rozumejú ekonomike? Pridajú im pár drobných, zobrali novodôchodcom a dali starodôchodcom - a toto podporila aj tá jednota dôchodcov. Bodaj by nepodporili, keď sú tam všetci takí, čo neudržia ani meč ani moč Neuvedomujú si, že okrádajú druhých, a komančovia ich presvedčili ako dobre spravili.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

nika.sum Pozri príspevok
Mna potesilo, ze som sa cca pred 20 minutami stala tetou . Bratovi sa narodila prva dcerka (Lia). Dufam, ze uvidim coskoro jej foto, nakolko na zivo asi nie tak skoro, len cez skype. Ziju v Spanielsku.
gratulujem, nech sú zdravé obe

ten môj nový susedko - bude Oliverko, čo som minule spomínala, že som jeho aj maminku (2 v 1) v viezla do pôrodnice, tak sa zatiaľ má dobre v brušku, veselo si kope a na tento svet sa nepýta - (ani sa mu ) nečudujem)
pustili Sašku domov, a teraz som v pohotovosti ja, keď mi zazvoní telefón, tak hneď siaham po kľúčoch od auta, že ideme rodiť
inak ešte má čas - termín majú 25.10.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Tomu stádu čo ich volilo to nikdy nedôjde....a ty si vtedy kde bola?..doma pred pc a čakala si , čo sa stane!..prečo si nevyšla s amplionom do ulíc a nepoučila tie ovce, že vidíš, ako ich tí navrhnuití ojebú... To sú bývalí mečiarovci. Len tento vedel krajšie o....ť, líškať sa, oslavoval MDŽ a pod. Chodil za nimi, nevolal ich do haly na pasienkoch Však preto ho treba voliť. ...ani s tým si nebola spokojná, ani s komunistami, lebo ti neviem ako ťažko ublížili!...
A budú ho voliť do smrti. Čo sa oni rozumejú ekonomike? ...si študovaná, tak daj!..čo a ako máme urobiť, aby sme sa dočkali spokojnosti aj u teba aj u nás!...Pridajú im pár drobných, zobrali novodôchodcom a dali starodôchodcom - a toto podporila aj tá jednota dôchodcov. Bodaj by nepodporili, keď sú tam všetci takí, čo neudržia ani meč ani moč Neuvedomujú si, že okrádajú druhých, a komančovia ich presvedčili ako dobre spravili.
..ty si už vrátila niekedy vianočný príspevok s tým, že od zlodeja nechceš nič?..že sa ti hnusí vziať si ho?..myslím, že nie!...plakať, že nestačí, to nestačí..nadávať tiež nie!..tak, ako hlavná nespokojná s ničím, choď pred parlament a tam im to vykrič, lebo tu je len pred bránou-ale hlavné vráta sú tam!...
...
..ja som tiež sklamaná zzo situácie, ktorá sa tu vyrobila po voľbách,som aj nešťastná z toho, že môj šikovný syn musel na kraj sveta ísť zarobiť, ak chce slušne žiť...ale večne sa sťažovať, nadávať a nariekať nikomu nikdy nepomohlo...máš právo vyjadriť svoj názor, ale keď nikto nepočúva.,asi slabo kričíš!..
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ujo Google mi dnes vyrazil dych, kto úmí, ten umí, kto neumí, ten čumí.
http://pocitace.sme.sk/c/6572653/v-o...er-google.html
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
rotoped390 Pozri príspevok
Resp. : Psí hlas do neba nejde.
...teraz bol šot v správach na Tv Angelika ...Vraj také šumy idú , že náš najnajnajnaj oný by mal Josého nahradiť ...Nuž ale nenahraditeľný odmietol - dementoval .......že ON našu rodnú hrudu neopustí ..........hm , nuž škoda ......hm , na druhej strane ???...zaplakali by horko národy za hranicami Slovenska .....( Ukrajinu momentálne nerátam ...)....
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Som mimoriadne nasrdená - vybrali sme sa na koncert skupiny Olympic, mal byť už minulý týždeň, preložili na dnes. Hnala som sa z práce, až sa mi za pneumatikami prášilo a čo sa deje? koncert ZRUŠENÝ.
Lístky sme si kúpili v mestskej inštitúcii, ale oni teraz od toho dávajú ruky preč, odkázali nás na sprostredkovateľskú agentúru.
Tak som si pozrela na nete, čo je zač, a čuduj sa svete! už aj mesto Hnúšťa s ňou malo v lete problémy.
Vidím, že mojich 34 eúr už neuvidím.

PS
Lístky si dám zarámovať spolu s vianočným darčekom - kupónom "užisito.sk"
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

tato čo za obchody otvarali v Bratislave ze tolko ludi,asi akcia za tretinu ceny?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Občas pozerám " Riskni milión " ... takéto súťaže sa mi celkom páčia a jeden sa aspoň niečo nové dozvie ...
Len sa ale rehocem na tých súťažiacich ...aj dnes bola taká jedna " múdra "...

Ide o to , že hneď pri prvej otázke - pri tých troch možnostiach " rozmýšľa "...
Nie , nesmejem sa z toho , že dotyčná osoba nevie odpoveď alebo si ňou je istá ... okolnosti v štúdiu sú jasné...

Mňa zaráža to , že ten jeden melón rozloží na všetky tri odpovede rovnako a dostane tých 333.000 €...
Šak keď preskočí otázku , tak ma k dispo rovných 500.000 € ....

...hm ...
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
Občas pozerám " Riskni milión " ... takéto súťaže sa mi celkom páčia a jeden sa aspoň niečo nové dozvie ...
Len sa ale rehocem na tých súťažiacich ...aj dnes bola taká jedna " múdra "...

Ide o to , že hneď pri prvej otázke - pri tých troch možnostiach " rozmýšľa "...
Nie , nesmejem sa z toho , že dotyčná osoba nevie odpoveď alebo si ňou je istá ... okolnosti v štúdiu sú jasné...

Mňa zaráža to , že ten jeden melón rozloží na všetky tri odpovede rovnako a dostane tých 333.000 €...
Šak keď preskočí otázku , tak ma k dispo rovných 500.000 € ....

...hm ...
buchy, takých bolo od začiatku. tuším 2 - 3 maníci to dali na prvej na 500
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

aj ja som dnes pozerala a pobavili ma odpovede k boľševníkovi .......
súťažiacemu nedošlo, že to boli fake, správny bol iba boľševník......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
rotoped390 Pozri príspevok
Vieš ja by som rozmýšľal :
1 000 000 / 3 = 333 333 /2 =166 666
1 000 000 / 2 = 500 000 / 3 = 166 666
Ak nevie sama 3 odpovede, nedostane nič
Ak nevie na začiatku a delí pomôckami, dostane málo
Ak nevie na konci a delí pomôckami, dostane viac
Takže by si mala vyberať na začiatok témy, v ktorých NIEČO vie a na konci použiť pomôcky.
PS
Trošku sa to podobá na kombinatoriku a logiku - ale to sú asik pre teba také "divné" slová .
Princíp hry je jasný ...čím nenej Nicholsonov použiješ , tým lepší Batman budeš ...hehehe

...hm......kombinovať môžeš síce aj logicky ....ale ak niečo nevieš ( nesadnú témy ) , môžeš mať pomôcok a rozmýšľania do aleluja ....
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

nika.sum Pozri príspevok
Mna potesilo, ze som sa cca pred 20 minutami stala tetou . Bratovi sa narodila prva dcerka (Lia). Dufam, ze uvidim coskoro jej foto, nakolko na zivo asi nie tak skoro, len cez skype. Ziju v Spanielsku.
Dakujem za priania a gratulacie. Foto som videla, malicka je nadherna
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ránko vám, kafica je poslaná, aj čajík, ďakujem všetkým mojim kamkám za ssky a za starosť o mňa,bola som trochu chorá a chýbala som im...potešilo ma, že na mňa mysleli...a tak posielam ešte čoklíšku,tá je už zadaná navigáciou, takže isto príde k Oliw, lui,Macke, Iví,Zimke a ostatným..

...a anjelka nech vás ochraňuje celý deň, aj celý víkend...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a jeden na dnes..od našej Martinky:



Robert Fico sa ponáhľa na rokovania. Jeho šofér si to
teda ženie slušnou rýchlosťou, keď v tom pri
prejazde jednou dedinkou vybehne z bočnej uličky
...prasa. Vodič už to nestihne ubrzdit a prasa je na
mieste mŕtve.Keď vodič vystúpi, aby skontroloval

škodu na aute, všimne si diery v plote u jedného z domov, odkiaľ prasa as i utieklo. Svedomitý politík
Robert Fico ihneď nariaďuje vodičovi, aby sa š
iel

rodine ospravedlniť a ponúkol im náhradu škody.
Keď sa vodič asi za tri hodiny vráti, je úplne namol a v
taške si navyše nesie slušnú výslužku. Čo ste im
preboha povedal, že ste takto dopadol? "Vodič sa oprie o auto, aby nespadol a hovorí:" Stačil
som len
povedať, že som vodič Roberta Fica a že tú sviňu som
prešiel a potom už ma
samou radosťou nepustili k slovu :


0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať