Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

Anik Pozri príspevok
a po týchto chuťovečkách mám ja pridať kapustnicu s údeným kolenom, klobásou a sušenými podpinkami - to nám zostalo zo včera a dnes k tomu dorobím rezance s tvarohom na masle a pekne dochrumkava opečené
Anik ja ako nemäsožravec by som veru dobehla na tie rezance...
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

segedínsky guláš s knedľou
6 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Deganova Pozri príspevok
... tak jeden z receptov: olivová roláda - 4 vajcia, 2 PL polohrubá múka, 2 PL gustin, 100 g tatárska omáčka, soľ, korenie mleté, petržlenová vňať = všetko spolu zmiešať, plech vyložiť papierom na pečenie posypať na krúžky nakrájanými olivami...pri 200 stupňoch piecť 10-15 minút, upečené stočiť do rolády, nechať vychladnúť... pomazánka: 3 ks syrokrém, 3 na tvrdo uvarené vajíčka a maslo cca 125 g vymiešať, pridať horčicu, soľ a korenie, natrieť slabou vrstvou na roládu... pokryť plátkami kvalitnej šunky... do zvyšku pomazánku pridať kápiu na kocky, šunku na kocky a natrieť na šunku, stočiť a vychladiť... nech sa Vám darí.... dobrú chuť...
Cez víkend oslavujeme ,takže už viem čo spravím.ďakujem pekne ,len dúfam,že sa mi to vydarí tak ako Tebe.
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Dnes sme mali kuracie mäso na zelenine s tarhoňou a mrkvovým šalátom. Na Miletičke som kúpila krásny karfiol - tak zajtra bude "Karfiolový deň". Vyprážaný karfiol s varenými maslovými zemiačkami, tatárska a z hlúbika spravím polievku.
6 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

Hubová polievka, francúzske zemiaky a v trúbe sa práve pečie koláč z kyslého mlieka
http://varecha.pravda.sk/recepty/kol...03-recept.html
9 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Šošovicová polievka na kyslo, a k nej smotanovo-slaninkový osuch so syrom. Polievka bude aj na zajtra.
10 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
3 dni sme jedli českú trilógiu, ostal ešte kúsok pečeného mäsa, tak som dnes ráno k nemu spravila ryžu a uhorkový šalát. Teraz sa práve dovára hrniec plnenej papriky - dúfam, že aspoň na 2 dni
8 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

dnes zeleninová polievka - mix zo záhrády so zemiakmi a ešte posledná tekvica zo záhrady spracovaná na tekvicový prívarok , zemiaky , volské oká
na zajtra mám naplánovanú jablkovú žemľovku /o jablkách sa mi aj sníva toľko ich máme / s tvarohom a paradajkovú polievku
6 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

včera som kurací perkelt zo stehien a cestovinami, dnes plánujem zemiakové placky, tak uvidíme, či sa zadarí.
7 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

dnes sme mali mletý rezeň s opekanými zemiačikmi, kompót, mne by sa bol viac hodil uhorkový šalát
5 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

A my dnes zemiakovú harmoniku, mňam.

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20079&user=105322

15 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

U nás bryndzové pirohy.
12 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

kuracia polievka, rozporcované krídelká, iba tie dve časti kde je mäso - vypražené zemiaková kaša, uhorka, cvikla, alebo tatarka
10 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
My dnes, fazuľová polievka s údeným a smatankové slíže
11 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dneska dotlačíme seged, a robila som ešte langoše
9 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Bandukrove placky s kvašnu smotanu.
11 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes zapekana brokolica http://prakticka-kucharka.blogspot.s...-se-syrem.html
5 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Polievka aj osúch ešte ostali, tak o syna je postarané, a nám som urobila lečo. Syn lečo zje len v guláši alebo v soté.
7 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Mäso na spôsob guláša/-neviem ako sa to povie ináč /k cestovninám
8 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

[QUOTE=danushka;2155398]A my dnes zemiakovú harmoniku, mňam.

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20079&user=105322

[/QU

Tieto zemiaky už som raz spravila,sú vynikajúce ale akosi som na tento recept pozabudla.Ďakujem,že si ho pripomenula.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať