Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

ale ved vy nepoznate tu rozpravku,kde babka varila sekerkovu polievku???ona bola taka lakoma a potom stretla nejakeho mladika a ten uvaril tu polievku...
najdite si to na nete .-))
Brezle su ozaj prezle-struhanka a obzerance s makom pozname snad vsetci.ci nie?

Juraj uvaril obed trochu satiricky....
1 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Nič som nevarila, dnes som bola pozvaná tak som ušetrila a ešte mi aj zabalili...... Teraz som tu a suším si hlavu.
1 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

ja idem varit uz na zajtra a dufam ze minimalne aj na stredu Tafelspic-rakusku specialitku.kto ma zaujem,prilepim recept.

dens si da muzik zeleninovu polievku a rezne s chlebom plus daky zeleninovy salatik
1 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

tak prikladam celkom najjednoduchsi najzakladnejsi recept na TAFELSPIZ

Tafelspiz je vlastne hovädzi chvost-cast ktora je na konci chrbta,cize zaciatok chvosta,ta hruba,je tam take fajnove mäsko.
rovnako sa vsak vola aj jedlo,ktore je u Rakusakov take oblubene,hoci je to v podstate silny vyvar a mäso sa potom je podla chuti a tradicie...


na zakladny recept potrebujeme:

cca 1 kg tohto jemneho mäska-moze byt hovädzie alebo aj telacie ale ma to byt ta cast,ktoru spominam!
cca pol kila hovädzich kosti /alebo uz hotovy vyvar z takychto kosti-cca 1 liter/-ja to nemam tak som dala viac zeleniny
velky kus zeleru-ja som dala celu polovicu na 650 gramov mäsa,ak mate tie kosti,staci aj menej
2 velke petrzleny
1 velku zltu mrkvu
3 velke mrkvy
kusok poru
velku viazanicku petrzlenovej vnate-zviazat bielou nitou do takeho vechtika,mozeme skombinovat aj so zelerovou
cca 7 zrniek bieleho korenia /ja som dala farebne/
cca 3 zrnka noveho korenia
2-3 klinceky-ja som nedala
2 mensie bobkove listky

1 velka cibula-ma sa dat na zvlastnu panvicu oprazit pokrajana len na polplatky a potom sa prida k vyvaru.
ja som to nerobila,dala som varit1 velku cervenu cibulu hned spolu s mäsom umytu,neosupanu, v celku.

soli cca za 1 PL.

mäso a kosti poriadne vyumyvat pod studenou vodou.
kosti dat varit zvlast do maximalne 1 litra vody ,aby sa uvaril z nich vyvar,priebezne zberat penu.

do velkeho hrnca dat varit cca 3 litre vody,ked uz takmer zovrie,v
lozit mäso,cibulu,petrzlenovu /zelerovu /vnat,sol,korenie,bobkac,klinceky,nove korenie,por.
plamen stiahnut a takto na malom ohni varit cca 2 hodiny,podla toho,aby mäso bolo tak napoly uvarene.
priebezne zberame penu.

medzitym si ocistime ostatnu zeleninu,pokrajame na väcsie kusky a pridame k mäsu,spolu s vyvarom z kosti.
ja som nemala vyvar,preto som dala ovela viac zeleniny a priliala som este za liter vody.n
nechcela som nahradzat vyvar vegetou ani umelym bujonom v kocke.

takto pripravene varime este dobru hodinu,kym mäso nie je dobre uvarene,mäkke.

ked uz je tato "polievka" hotova,mäso vyberieme.
ak ho chceme jest hned,krajame ho na tenke platky-asi tak na prst hrube,hrubsie nie!!!
ak ho chceme jest neskor,nechame ho vcelku-v polievke,alebo ho po vybrati polozime na kus alobalu,polejeme trochou polievky a dobre zabalime.takto vlozime do teplej rury a drzime to tam pri teplote 80 supnov,kym sa to nebude jest.
ak ho chceme jest az druhy den,nekrajame ho a zabalime do alobalu vychladnuty a ulozime v chladnicke.
potom si ho prihrejeme v polievke alebo konzumujeme studeny nakrajany na tenucke platky.

variacii na podavania je vela a zakladny recept ma rozne obmeny-postupne mozem pridavat.

klasicky to vyzera tak,ze vam v restauracii prinesu misku kde mate vyvar i so zeleninou,v nom platky mäsa.
k tomu vam prinesu chlieb,chrenovu a pazitkovu omacku.

moj muz to napriklad bude jest zajtra so zemiakovou prilohou nazvanou KRUMPELNSCHMARN-recept som uz kdesi pisala.

vela ludi to ale oblubuje s akoukolvek zemiakovou variantou,okrem hranoliek.
cize hodia sa varene,pecene,opekane,pyre....k tomu chren alebo ine tradicne studene omacky.
snad som vas trosku inspirovala.
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

msa Pozri príspevok
dnes poobede idem robiť brbu.
a to čo?

ja nič nevarím, svekruša nám doniesla fajnovú huspeninu - zlatá to žena
dáme s cibuľou a octom
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

A vidím, samá šošovica..
1 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Dcéra išla na 3 dni preč, tak synovi zostalo zo včera soté, M bude mat' krevety na cesnaku a ja som si urobila čikoš tarhoňu, mladý ju nechce. Aspoň mi zostane aj na zajtra.
1 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

Ja som varila prvý krát ruský boršč, tuším sa celkom vydaril a spravila som zelerový šalát= Zeler,kukurica, por,jogurt,trochu majolenky,soľ,korenia = výborný.
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Melnick Pozri príspevok
Nevarím - dojedáme. A ani nefrfleme.

PS: všetci, ktorí ste si urobili super náročný obedík a fajnový chlebík, venujte mi prosím aspoň jednu myšlienku pri pochutnávaní si.
Majka jasné, že budem na teba myslieť a nielen, keď budem jesť domáci chlebík, ale aj vtedy, keď nebudem vedieť kam z konopí pri DP a Ty sa budeš chichúňať, že máš už hotovo
1 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Ešte v pondelok do práce, potom dovolenka, Úrad práce a od septembra dôchodok. Doteraz som sa stravoval ráno v práci a cez sviatky... Takže koniec s jedálným lístkom z práce. Nastala tvrdá realita. Stravovanie sa jedného v jednoizbovom byte. Takže čo na obed? Ako sa stravujete vy v podobnej situácii? Varíte pre jedného? Na viac dní? Chodíte na denné menu?
1 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

jozka56 Pozri príspevok
Róbert môj švagor má 72. rokov, ako dôchodca sa chodí stravovať do školskej jedálne ZŠ. Jedlo si veľmi pochvaľuje, dostáva aj akýsi príspevok z mesta na stravu, ale o akú výšku príspevku ide neviem. Naša mestská dôchodcovská vývarovňa vraj nestojí za nič.
Aj moja mama si berie obedy zo školskej jedálne, tiež je spokojná, jedlo jej veľmi chutí, je menej solené. Mama má 87 rokov, ale zľavu jej obec neposkytla.
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Marína ďakujem za pekné pokyny ku kvásku. Riadim sa tým, že treba z neho odobrať a prikrmovať. Tento druhý kvások som schovala po 5-tich dňoch do chladničky, lebo pracoval ako besný a zas som sa bála, že sa pokazí.. Neviem, či nemám v byte veľmi teplo (24°C), tak preto sa mi rýchlo kvasí...používam ražnú múku.
A dnes som nevarila bola som na obede u dcéry, ja som priniesla len zmrzlinu
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ranajky - susina z kysleho mlieka, feferony, surove vajce. Idem varit rybaciu polievku.
IMG_0269c.jpg  
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

BXLmiami Pozri príspevok
Kyslá polievka,zajac zemiaky zelenia,zmrzlina.
a zeleninová nebola? všetko na obed bolo na z......
1 0
Cecilia Cecilia

Cecilia je offline (nepripojený) Cecilia

všimla som si, že si nebol na porade necelý rok, prečo? Už som Ťa hľadala
1 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

po včerajšej návšteve u gastroenterológa len niečo tekuté ... zelerová krémová polievka ... bolí ma hrdlo, akoby som mala parádnu angínu, bez bolesti sa mi nedá ešte stále pregĺgať, bolo to tentoraz riadne drastické
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

1Dara Pozri príspevok
Orzo so špenátom a parmezánom

recept: http://www.porada.sk/t112296-p25-rec...ml#post2267680
..včera som robila na večeru, no namiesto Orza s kuskusom - mňáááám
1 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Mangelovi a dcére lososa, synovi kotbulár s hranolkami, a ja som si dala elozrnný chlieb s oškvarkovou nátierkou a šeri paradajkami.
1 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

kukučka Pozri príspevok
A maslo je kde? Veď to na tom najsamlepčie... Ani bodík ti nedám, hoci závidím!
Betuš, veď je tam kilo spraženého masla, len ty ho nevidíš. Zatečené pomedzi buchty, tie ho trochu zmáčkli.
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Zakvas pre Zurek:
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať