Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ja dnes nič, nebolo komu, ako mám variť sama pre seba, tak to radšej si dám maslový chlebík s cibuľou
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Maslo? Cibuľa a šmalec.
0 0
Ivana Š Ivana Š

kukučka Pozri príspevok
Maslo? Cibuľa a šmalec.
masť by bola lepšia, ale nemám doma a do obchodu nášho bolo už neskoro a do velkého mesta sa mi nechcelo
Naposledy upravil Ivana Š : 21.04.13 at 10:19
0 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

Liptovská kyslá polievka s domácimi rezancami, zapekané bravčové karé s ananásom a syrom, kari omáčka, ryža, opekané zemiaky
6 0
Ivana Š Ivana Š

pečená krkovička, zemiaky na paprike, uhorkový šalát
7 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Zeleninová polievka, pečené kurča s ryžou a marhuľovým kompótom
8 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja dnes akože hovadzí guláš, miesto zemiakov šampiony....príloha nič, dezert nič, polievka nič,
7 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

kuracia polievka, bravčové karé s plátkami slaniny, broskyne po udusení zapečené s plátkami syra. Bolo toho len 8 ks nakoľko som si nevšimla, že kupujem mrazené kuracie vykostené stehná namiesto kuracích pŕs. Ten 1 kg kuracích vykostených stehnien som , dala opražiť na cibuľke a slaninke na kocky narezané odblanené snehno/nikdy více/ a podliala som to broskyňovou šťavou udusené podávané s ryžou.
6 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

zeleninová polievka s rezancami, francúzske zemiaky s údenou šunkou, čalamáda alebo uhorky
Naposledy upravil luja5 : 21.04.13 at 12:55 Dôvod: pridanie foto
francuzáky.JPG  
7 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

kuraci vyvar s rezancami, kuracie prsia na kari koreni s ananasom, ryza
10 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Kuracia so slížikmi, pečené plnené kura, plnka aj pod kožu, ryža s htáškom, kapustový šalát, po obede krtkova torta-banány s jahodami.
10 0
Ivana Š Ivana Š

ako tu pozerám, všetko čo varíte by som si dala, len keby som to nemusela ja variť, keby niekto pred mňa postavil tanier s jedlom
snívaj ďalej ivana keby bolo keby ...
ale to kari kura s ananásom jednoznačne vedie
0 0
mimaBe mimaBe

mimaBe je offline (nepripojený) mimaBe

zeleninová polievka, hovädzie plátky na hubách, ryža alebo opekané zemiaky, zeleninový šalát
poobede poding s ovocím a piškótami
9 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

u nas kuracia polievka so slizami, makkucke rezne z kare, boli namocene v pivecku, opekane zemiaky a ladovy salat
10 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Namiesto polievky od včera trochu kapusty s kolenom, dusené hovädzie so zemiakmi, uhorka a poobede jablčníky.
Jablkové bálešky.jpg  
13 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja som dnes varila a veru ani neviem názov, lebo som si to vymyslela .

Ale ponúknem Vám recept .
Kuracie nakrájané rezne som vyklepala , osolila, pokvapkala sójovou omáčkou a dala opiecť na panvicu .Postupne som rezne vyberala a ukladala som ich na plech .Vo výpeku som nechala trošku osmahnúť šampiňony a pridala som 3 strúčiky cesnaku . Keď som mala plný plech opečených kuracích pŕs,rozložila som na ne šampiňony , poukladala na to kolieska šunky, dopriala som teda , na to som rozložila červenú kápiu pokrájanú na drobno , na to som postrúhala tvrdý syr a toto všetko som zaliala šľahačkovou smotanou v ktorej boli rozhabarkované 2 vajíčka a na záver som to poprášila strúhankou po povrchu .Dala som to zapiecť do rúry.
Dúfam, že som na nič nezabudla
Výborné to bolo , z vrchu strúhanka chytila takú kôru .K tomu som spravila ryžu a uhorkový šalát , no a samozrejme ako inak u nás každú nedeľu kurací vývar s rezancami .
12 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

Po dlhšej dobe prikladám a posielam všetkým čo si na mňa spomenuli a zároveň ďakujem za krásne blahopriania, novopečeným babičkám a dedkom, chlapom aby aj oči jedli...prajem všetkým krásny pohodový týždeň...
PB170002.JPG  
P3150006.JPG  
P4060020.JPG  
P3300017.JPG  
P4200030.JPG  

P4140026.JPG  
1/1
18 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

vikend sme stravili na SK,takze tyzden sa niesol v duchu restauracii,aby sme stihli aj nieco ine ako klohnit....

piatok:
ja-vyprazany syr s hranolkami
rodicia-morcacie na ananase a kari,hranolky
muz-bravcove na hribikoch,ryza,hranolky

sobota:
my traja cernohorsky rezen s hranolkami,
moj muz-hovädzi steak s hranolkami a volskym okom

dnes:
absolvovali sme nadhernu turistiku na vrch Inovec,na chate varia vynikajuco:
muz s ocom- zincica a bryndzove halusky
ja s mamou- jeleni kotlikovy gulas s chlebom

zajtra sa budeme z toho spamätavat v duchu zeleninovej lahkej polievocky a dakych nalahko pripravenych cestovin s kopou zeleninkoveho salatu :-)
1 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

v sobotu som robila zapekané cestoviny s cuketou , mrkvou, šampionmi a mladou žihľavou, a včera dusené kuracie stehná s ryžou aj pažitkovými zemiakmi.
6 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Včera - šalátová omáčka /prvá tohtoročná/, zemiakové pyré a zapekané bravčové pliecko s cibuľou a plesňovým syrom, zeleninový šalát /paradajka, cibuľa, uhorka/

obed - zostalo zo včera
večera - pre dvoch frflošov čo nemajú radi šalátovú omáčku urobím asi rascovú s vajíčkom a kopcom cesnaku, tarhoňa so špenátovo-parmezánovou omáčkou...
9 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať