Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

poprosím - kúsok štrúdle poslať na adresu - GPS súradnice: 48.1346061, 18.2376229
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ivana Š Pozri príspevok
poprosím - kúsok štrúdle poslať na adresu - GPS súradnice: 48.1346061, 18.2376229
Posielam je fajnová, ale len kúsok pošlem, viac nedám, ešte by si mi ju celú zjedla, ako v Kubovi buchty.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Francúzske zemiaky
8 0
janka marenistakova janka marenistakova
sobota - zemiaková kyslá s vajíčkami, v nej povarená čerstvá domáca klobása, rizoto z kuraťa, kompót, uhorky
nedeľa- vývar s pečienkovými haluškami , falošný zemiakový šalát, fašírka, ryby, rybie prsty, perkelt s cestovinami, tvarožník / lístkové cesto, medzi to plnka- tvaroh, uvarené široké rezance, cukor, hrozienka, veľká kyslá smotana, škorica, suchý zlatý klas /
7 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

..fíha, to je menu...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

..večera - manžel a deti francúzske zemiaky, ja mám chuť na šalát zo surového karfiolu
5 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

včera dve polievky paradajková aj demikát s čerstvými bylinkami, na kúsky nakrájané morčacie prsia prudko orestované na cibuľke,nakoniec pridať veľa sladkej papriky, so zemiakovou kašou je to božské jedlo
7 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

Dnes varí MM vraj baraní guláš, tak uvidíme, či ozaj a puboši s krpcami si rozkázali hranolky, tak na večeru budem piecť hranolky.
3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Mrkvová polievka na zohriatie - na kolieska nakrájanú mrkvu opečieme na masle a cibuľke, pridáme veľa kvalitného kari a podusíme. Pridáme dobrý vývar, alebo vodu.

Máte ešte cukety? Tu je výborný recept, malé sme už zjedli, tak krájam veľkú, premiešam so soľou, nechám dlho na site odtiecť. Moja dcéra sa nevie dojesť, najviac jej chutia s čerstvým majoránom. Marinovať sa nestihnú.

Marinovaná cuketa
Obrázok je autora receptu, nie môj
marinovaná cuketa.jpg  
4 0
janka marenistakova janka marenistakova
evuš Pozri príspevok
..fíha, to je menu...
...evuš, to my každý víkend .....
a keď ešte príde sestra s manželom, je to ešte pestrejšie ...
minula som sa povolaním, ale keď som po osmičke chcela ísť na Slanickú osadu odbor kuchár-čašník, moja triedna ma odradila - vraj ako by to vyzeralo so samými jednotkami umývať riad !
ľutujem, tak sa realizujem aspoň takto...
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Včera bolo hojno.. dnes bude......tekvicový prívarok, asi s uvareným vajíčkom a zemiakmi.
Obrázok 6285.jpg  
10 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dnes zeleninová polievka a cestovinový šalát
7 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

U nás zemiaky s kyslou kapustou, opraženou cibul'ou a údeným mäsom. Z ostatnej kapusty a vody ašte kapustová polievka s klobásou, údeným a hubami.
10 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dnes zase tekvicový prívarok s vajíčkom a zemiakmi .
Obrázok 6291.jpg  
4 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Dnes krémová brokolicová polievka a jogurtové vdolky s lekvárom.
6 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pórová polievka s krupicovými haluškami, fliačky s kapustou.
6 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes zapecena cuketa http://prakticka-kucharka.blogspot.s...-zampiony.html
4 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Dnes obed zo včera pečená krkovička, červená kapusta na víne, badyáne a so škoricou (netradičné prvý krát vyskúšané a vynikajúce!), zemiakové knedlíky. Dnes na večeru zemiakové gnocchi s paradajkovou omáčkou a zajtra na obed so syrovou omáčkou. Polievka kuracia s kuracími pečeňovými knedlíkmi.
4 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Cesnakovú tatárku a zemiakový šalát* som urobila včera večer, dnes k nemu encián vo vajíčku. Depceme kapustu, dostala som už nastrúhanú.

* Drobná mrkva uvarená v šupke, najrýchlejšie "uprataná".
Naposledy upravil kukučka : 17.10.12 at 17:29
3 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dnes na obed som nič nevarila, decká v škole, 1/2 v práci, ja po úradoch a doktoroch (bageta so šunkou a ananásom) neskoro som prišla domov a všetci prišli hladní, od dverí krik, maminka, som doma, čo máme jesť

takže len narýchlo som nachystala uhorky s kyslou smotanou, a teraz varím večeru - pečené zemiaky a mäso na zelenine (hrášok, kukurica, mrkva, luskové fazuľky, karfiol, ružičkový kel a petržlen) a dúfam že aj na zajtra zostane
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať